Jump to content

Wloo_dek

Użytkownicy
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

273 profile views
 1. Chciałeś napisać MC. Z tego co wiem to MC i to tylko low output. Czyli nie jest tak źle. Widziałem ten gramofon na stoisku AVS'19 i jego start zrobił na mnie wrażenie. 🙂
 2. Wloo_dek

  Phonos.

  Cześć, czy ktoś z szanownych użytkowników forum miał do czynienia z SPL Phonos? Albo wie, gdzie to można wypożyczyć? W pl. Bo jak na razie najbliżej znalazłem w niemczech. Pozdro.
 3. Nie miała oznaczeń. Z wyjaśnień konstruktora była to Nuda do wkładek MM. I nie zjadła Grahama. Było inaczej ale ani lepiej ani gorzej. Mój kolega testował. Bardzo pozytywny pre i polski w dodatku. Jak mamy się szanować to nie używajmy podróbek. Oryginał nie jest przesadnie drogi.
 4. Tak, kaseta była dodana do książki, potem wyszło to na CD.
 5. Zgadzam się. Bardzo dobrze przedwzmacniacze. Miałem komunikatora. Ale z tym zewnętrznym zasilaniem to też legendy miejskie. Albo z akumulatorem. Mam gdzieś zgrane przez kumpla utwory w formacie wav, zgrania były robione dla zasilania oryginalnym zasilaczem, jakimś tomankiem i akumulatorem żelowym. Jak ktoś zechce mogę poszukać i wystawić na jakiś serwer. @Łukasz_62438: ciekawe czy usłyszysz różnicę w ślepym teście i powiesz który to który? 😄
 6. Panowi i panie, czy pamiętacie taką płytę? Czy ktoś to ma? Szukam tego od jakiegoś czasu - bezskutecznie. Pozdro.
 7. Nie wiem czy była mini czy maxi. Nie miała napisów. Ani z przodu, ani z tyłu. Nie grała i tyle. I cena absolutnie z kosmosu. Koleś chciał za to 2700. Szanujmy się.
 8. Wzmacniacz zostaw. 🙂 Wzmacniacz ok. Kolumny zmień jeżeli czujesz potrzebę zmiany "czegoś" w systemie. Nie zgadzam się. Słuchałem obydwu przedwzmacniaczy na kilku płytach które znam na pamięć i za każdym razem LAR był lepszy od nudy. Stereo, szybkość basu u Lalo Schifrina, dynamika na Foreing Affair Turner, dynamika na Debussym - wszystko to bez wyjątku lepsze na LARze. Plusem LARA (jak i innych produkowanych choćby i w małych seriach ale jednak, urządzeń) jest powtarzalność. Nuda to jak rozumiem urządzenie zaprojektowane przez kogoś z tego forum. I jak słyszałem, co nuda to inne podzespoły w środku i inne brzmienie. Moim zdaniem nie warto w to brnąć. Kolejną rzeczą jeżeli chodzi o nudę jest jej cena, ale to już inna para kaloszy. Ale i tak najlepszy phonostage mam w moim as3000. 😉
 9. Clack Cube ma ustawienie na MM i MC 46dB i 66dB. Regulowane to było dip-sw Na 2x droższe. 😉 Poważnie. Każda zmiana kolumn dawała mi kolosalną poprawę. Czego nie mogę powiedzieć o wzmacniaczach, phono-stage czy wkładkach.
 10. Hej, ja bym jednak zaczął od wymiany kolumn, ale skoro upierasz się na przedwzmacniacz... Miałem Lehmana BC i polecam bardzo, LARa nie miałem na stałe ale dużo słuchałem u kumpla i również polecam, Jest jeszcze SC BLue z tego co pamiętam (chociaż nie pamiętam czy ma opcję MC) i zapytałbym też o HAIKU. Tym co ludzie piszą o dociążonym basie" lub "przeciążonej górze" nie przejmowałbym się za bardzo. 😉 Ciut więcej niż 2k to o jakieś 1k5 za dużo jak za ten preamp. Wiem co mówię. Pozdro
 11. Czytanie tego powoduje u mnie (lekki) szok. Jesteś z branży? Bo leci to reklamą na maksa. Chłopaku, napisz chociaż do jakiego sprzętu to podpinasz, że słyszysz tak wiele za tak niewiele?
 12. Panowie - nie to, że jakość instrumentów na pokładzie nie mam znaczenia. Ma. Czasem mniejsze, czasem większe. Czasem to słychać, czasem tylko wydaje się że słychać (bo Ty wiesz, bo włączyłeś w tor nowe i już od samego włączenia jest lepiej :D ) Po prostu nerwowy się robię jak czytam "nie bierz tego, nie bierz tamtego" Właśnie że nie. Bierz! Bierz ile się da, słuchaj, ucz się, wyciągaj wnioski. Bierz bez przeróbek, bez dodatków, ponadwymiarowych zasilaczy, słuchaj i idź dalej. Na tym ta zabawa polega. Przez ostatnie siedem lat miałem tych klocków ze trzydzieści. W zasadzie większość z rankingu tntaudio. Fajne, miłe, lepsze, gorsze, ale żaden nie był wart tych pieniędzy. Wróciłem do japońskiej integry i dobrze mi z tym. Jest radość z muzyki. Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.