Jump to content

andre77

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

113 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

787 profile views
 1. Po 50h grania dźwięk trochę złagodniał i przybyło nasycenia. Dzisiaj też podpiąłem pod wzmacniacz Jean Marie Reynaud Lucia i jest potencjał.
 2. To akurat wiem, że przedwzmacniacz nie jest na lampach. Na razie gra dość obiecująco, dźwięk się zmienia podczas wygrzewania więc trzeba trochę czasu.
 3. Dzisiaj ją słucham u siebie na Heco Aurora 1000, zamówiłem ją z uwagi na promocję. Chciałem jednak się czegoś więcej o niej dowiedzieć od użytkowników tego malucha, są tylko pochlebne recenzje w internecie a z nimi wiadomo jak jest. Styczności z lampą jeszcze nie miałem i pierwsze wrażenie po podłączeniu całkiem inne niż w recenzjach. Wzmacniacz jest nowy i już po kilku godzinach słychać poprawę w dźwięku. Z tego co się dowiedziałem potrzebuje około 100h co najmniej. Myślę, że w tej cenie to bardzo ciekawa propozycja ale trzeba jeszcze poczekać.
 4. Witam. Interesują mnie informację na temat wzmacniacza Synthesis Soprano. Czy ktoś go ma, słuchał, w jakich konfiguracjach, itp. ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.