Jump to content

locoloco

Branża
 • Content Count

  2302
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Prasa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Korzystam z Androida i jestem zadowolony. Mam wrażenie że miliony osób też korzystają ku zadowoleniu. Kto nie chce , nie korzysta .
 2. Philips dwa razy mniej od nowego Qleda Samsunga.
 3. Dlatego z przyjemnoścą rozmawiamy o 8K.
 4. Tak, były zapętlone dema, ale były. To był pokaz możliwości nowej przełomowej technologii. Podobnie jak teraz 8K. Od 8K nie ma odwrotu. Jestem cierpliwy i będę każdemu kibicował kto ma odwagę zainwestować kupę kasy na kolejny etap.
 5. Niesety ale pierwszy sygnał fullhd był z satelity 1080. Nagrania są na materiałach testowych Firmy Pioneer ( jeśli ktoś pamięta jeszcze najlepsze na świecie telewizory - telewizory plazmowe Pioneer) N-ka była zdecydowanie później.
 6. HDR naturalny... to pierwsze słyszę. HDR to właśnie sztuczny twór. Świetnie sprawdza się w projektorach.
 7. Masz rację. Ważne są odważni i chcą kupować. Inaczej ceny by nigdy nie spadły. Ja w spokoju czekam.
 8. Nikt nikogo nie zmusza do zakupu, to wcale nie znaczy , że to Ciemnogród i ze nie wolno rozmawiać o jakości 8K. Technologia i taj wejdzie choćby pisać paszkwile. I jest Suuuuper !
 9. Wg mnie nowy Samsung jest Ok. Ale nie ma co przepłacać za napis "Nowość". Philipsa który kosztuje dwa razy mniej i tak nie przebije.
 10. Dokładnie - tak. Teraz to żaden kłopot. Oledy za 3999 napisz na PW dostaniesz info - bo moderator będzie się denerwował.
 11. Pierwsze materiały podobnie jak Z fullhd, 4K masz z internetu. Kiedyś z fullhd było jeszcze gorzej bo przez dłuższy czas był tylko sygnał pokazowy z satelity. Ale dzięki temu że pierwsi kupowali nastąpiła rewolucja. Teraz jest identycznie.
 12. Każdy ma prawo do własnej oceny. Samsung 75NU8002 był też bardzo dobry. Ale był.. Następca gra ciut gorzej ale kosztuje kilka tysięcy więcej - za "nowość"
 13. Ja mam zdjęcia SM8600 już - mocno odbiegają od pokazanych zdjęć- bardzo mocno !!! Hitachi wygrywa zdecydowanie. LG kosztuje 3999 zł za 55sm8600 - czyli tyle samo. LG teraz do Oledów C9 dodaje Smartfon V40 gratis za 2000 zł . Ale dalej Hitachi trzyma się mocno w klasie cena do jakości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.