Jump to content

r4c

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

480 profile views
 1. r4c

  cd do 1000zł

  Akai CD 79 za 1500 zł bez pilota to dobra cena? Czy w tej cenie można dostać lepszego CD?
 2. Piszą, że z zewnątrz bez zmian. Natomiast są zmiany wewnątrz wzmacniaczy. [Hidden Content]
 3. Jeśli potwornie niskie schodzenie basu to Eminent Technology TRW-17 Rotary Subwoofer [Hidden Content]
 4. Jeśli chodzi o "Kind of Blue" to wg. dr.loudness nie ma słabego wydania (przynajmniej jeśli chodzi o te płyty, które mają w bazie) [Hidden Content]
 5. r4c

  koncerty blue-ray

  Hans Zimmer - Live in Prague (10/10/10)
 6. Wychodzi na to, że Onkyo 686 nie ma wsparcia dla eARC. Generalnie jeśli chodzi o TV, które wspierają tę funkcję to jest świeży temat. Trzeba wziąć jakiś amplituner, który wspiera eARC (np. Denon x3400h) i przetestować film z dysku USB ze ścieżką TrueHD albo HD MA. Sam obserwuję temat i fajną sprawą będzie odtwarzanie filmów bezpośrednio z TV z pełną ścieżką audio. Chyba jeszcze trzeba trochę poczekać jak więcej telewizorów zacznie obsługiwać HDMI 2.1 albo chociaż funkcjonalność eARC. U Ciebie bez zewnętrznego urządzenia przy tym ampli raczej się nie obejdzie.
 7. Cześć, muszę zrobić 4 metrowy pojedynczy przewód z amplitunera do subwoofera (SVS PB-1000). Których z tych przewodów (MELODIKA MDC1110, Mogami 3368) wybrać? Ewentualnie może coś innego na metry? Nie mogę kupić gotowca bo przewód muszę poprowadzić pod panelami. Melodika MDC1110 OFC - 22 zł za metr Mogami 3368 - 24 zł za metr
 8. r4c

  Beresford tc-7220 MKIII

  Taki przełącznik jak do odpalenia rakiety Sojuz sobie poradzi (PRZEŁĄCZNIK DŹWIGNIOWY 3 POZYCJE 12 PIN KN3(B)403)
 9. r4c

  Klub DAYENS

  Adam teraz masz zwykły Dayens Menuetto czy Custom?
 10. r4c

  wzmacniacz do 4000 zł

  Można posłuchać Dayensa Menuetto w którymś salonie?
 11. Ciekawy opis. Właśnie ostatnio też przywoływałem jakąś recenzję Roksana K3 o nieprecyzyjnej regulacji głośności i jak widać nie jest to błahy problem. Gość podobno miał 3 sztuki Roksana i w każdym to samo. Czyli rzeczywiście trzeba sprawdzać na spokojnie, dokładnie, żeby później się nie zdziwić. Czekam na drugą część opisu.
 12. Ta cena 3599 zł tych kolumn Fyne Audio F502 z mediamarkt to jest za jedną kolumnę czy za dwie?
 13. r4c

  wzmacniacz do 4000 zł

  Dzięki Panowie za wskazówki. Na pewno będę chciał coś przesłuchać. Jeszcze pytanie jak jest ze sterowaniem głośnością w tych wzmacniaczach? Słucham dość cicho (zwykle do godz. 9) i na Harmanie regulacja głośności jest precyzyjna od najmniejszych wartości (powiedziałbym perfekcyjna). Tam siedzi czarny Alps 50KAX2 na silniku i z pilota jak podgłaśniam to ładnie podnosi głośność o małe wartości. Nie ma takiego gwałtownego skoku. A np. w recenzji Roksan K3 [Hidden Content],roksan-k3.html zwrócono uwagę na właśnie mało precyzyjną regulację głośności.
 14. r4c

  wzmacniacz do 4000 zł

  Witajcie, jakim obecnie raczej nowym wzmacniaczem z pilotem warto się zainteresować (ok 4000zł)? Preferowałbym wzmacniacz dynamiczny, energiczny, z dobrą kontrolą basu i detalami. Ciekawie wygląda Dayens Menuetto, co o nim sądzicie? Teraz słucham zamiennie na Harman HK 630 i Luxman l-410 oraz cd Harman HD-760. Generalnie Luxman zamula, gra "wolniej" od Harmana i mimo nieco większych detali wolę słuchać na Harmanie. Póki co na kolumnach Audio Pro FS-20. Z moim zestawem Harmana byłem na odsłuchu Castle Knight 5 i jakoś lepiej te kolumny nie zagrały od FS-20 (może jeszcze nie były do końca wygrzane). Na innym wzmacniaczu też bez szału. Chciałbym najpierw wymienić wzmacniacz i później ze wzmacniaczem pod pachą dobrać lepsze kolumny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.