Jump to content

Hiacynt

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Hiacynt

 1. Ja używam Tidala z małym komputerem, na którym zainstalowany jest bezpłatny Daphile. Do tego DAC DigiMaster firmy niemieckiej AcousticPlan. Uważam, że jest rewelacyjnie. Jak najmniej mieszać w dźwięku.
 2. Ja mam "tylko" wzmacniacz słuchawkowy Virtus-01. Zmieniłem lampy mocy rosyjskie na 6550 Tung-Sol, NOS, szare anody z otworami, rok 1969. Cena za 2 sztuki niewiele niższa niż wzmacniacza:-( Do tego sterująca zmieniona na E88CC Amperex, nowa w pudełku logo Philips, fabryka Heerlen, O getter, rok 1963. Efekt jest rewelacyjny. Warto zainwestować w NOS, choć w zasadzie to nie inwestycja jak się słucha, tylko konsumpcja...
 3. Ja mam Beyerdynamic Amiron home i jestem zadowolony. Ale porównywałem je tylko z 2-3 innymi, więc nie czuję się specjalistą. Myślę, że warto posłuchać i podjąć decyzję.
 4. Nikt nie pisze o wrażeniach z używania przedwzmacniacza gramofonowego Sedley. Mam problem u stawieniem pojemności i impedancji, czy jak to się zwie po polsku. Ktoś potrafi mi ocenić na jakim poziomie to sprzęt? Tak w skali od 0 do 100. Bo miałem kiedyś jakiś prosty przedwzmacniacz NAD i teraz ten (lepiej grał niż przedwzmacniacz Rega, więc kupiłem).
 5. Nie wiem w czym problem. Trzeba tylko zalogować się do Tidal'a (ale w przeglądarce!). Na górze po lewej masz Twoje imię i trzy kropki. Klikasz na nie i wybierasz "Zarządzaj subskrypcjami". Pojawia się okno, w którym jest kilka kafli. Klikasz na "Subskrypcja". Tam zmieniasz na HiFi. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.