Jump to content

Manolo

Użytkownicy
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szykuje mi się przeprowadzka, i w nowym mieszkaniu stereo będzie stało w sporo mniejszym pomieszczeniu (16 zamiast 28m2) więc zakładam, że moje dotychczasowe calkiem spore podłogówki (YB Audio Phoenix) mogą się tam dusić trochę. Myślę o monitorach, aktualnie, jeszcze przed jakimikolwiek odsłuchami myślę o sprawdzeniu Xavianów Xn250 lub 270. Moje stare Xaviany Gran Collonna grają obecnie u mojego taty i chociaż to niższy model, na innych przetwornikach, to jeśli seria Xn nadal ma podobna kulturę brzmienia, to myślę, że może być dobry kierunek do sprawdzenia. I teraz pytanie: c
 2. Ja przyznam, że nie znam tych monitorów, ale szybki research pokazuje, że nowe kosztowały mniej niż te z ogłoszenia, więc cena przygotowana na ostre negocjacje
 3. [Hidden Content] Polecam kwiecisty opis produktu
 4. Manolo

  Sprzedam/kupię

  [Hidden Content] [Hidden Content]
 5. Manolo

  Leema Tucana

  Hifishark jest agregatorem, więc zbiera dane z innych serwisów, i tam w zasadzie możesz sprawdzać, ale opóźnienie może być kilkudniowe względem oryginalnego ogłoszenia. Jeśli chcesz szukać źródeł wyszukaj coś popularnego na Hifishark i sprawdź skąd zaciąga dane.
 6. Najbogatsza gmina w Polsce jest w woj. łódzkim, więc może stać parę osób w całym województwie na zakup hifi 😉
 7. aj to wcale nie koło mnie 🙂 tak to może byśmy coś wymyślili
 8. Ja mam tego Hegla, jeśli wpadnie Ci na odsłuch pamiętaj żeby dobrze go rozgrzać przed realną ocena. U mnie jest włączony non stop dzięki czemu odwdzięcza się pełnym, nasyconym dźwiękiem. Skąd jesteś?
 9. Kupię digione singature, jeśli ktoś ma na sprzedaż proszę o info. 🙂
 10. Dzięki za info, myślę że zainteresuję się tym niebawem. A czy w zestawie są odpowiednie adaptery pozwalająca zasilić RPi i Digione Singature?
 11. Uprzejmie przypominam, że ktoś miał dać znać 😉
 12. Manolo

  Preamp lampa?

  Pozwolę sobie zadzwonić na nr ze strony w najbliższych dniach jeśli to nie problem, chciałbym przegadać różne opcje 🙂 /// Alternatywnie widzę że dokładając "trochę" można znaleźć kilka tzw firmowych rozwiązań. Kojarzę że koło 5k ostatnio poszedł BAT VK3i, w tym budżecie też jest Manley Jumbo Shrimp. Kojarzy ktoś?
 13. Manolo

  Preamp lampa?

  Traktuję to Tomku jako deklarację pomocy, jeśli ugrzęznę kiedyś z rozgrzebanym pre 😄 A tak serio, to chyba wolę kupić coś gotowego lub zlecić modyfikacje. Jestem w takim miejscu w życiu, że czasu na nowe hobby akurat nie mam za wiele. Na słuchanie muzyki chciałbym więcej czasu niż mam. No wiec sama baz w jakiś stopniu zagospodaruje planowany budżet, zostanie pewnie trochę kasy na mody, ale raczej nie wersję full wypas od razu. A że z lutownicą się z nie znamy, to trudno byłoby mi robić progresywnie, z małymi zmianami co krok - raczej raz a grubo - a to kosztuje.
 14. Manolo

  Preamp lampa?

  Doceniam zainteresowanie, ale rada totalnie absurdalna 😉 Temat nie jest mi całkiem obcy, ale z tego co się orientuję to ls10 i ogólnie klony kondo nie są obecnie dostępne jako gotowce, trzeba by składać. A ja z DIY to umiem malinkę złożyć lub wymienić op ampy. Dostępne są natomiast klony Cat sl-1 (ls26), które też zakładam wymagają modów, ale finalnie taka opcje też biorę pod uwagę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.