Jump to content

Manolo

Użytkownicy
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Manolo

  Który DAC wybrać?

  aj to wcale nie koło mnie 🙂 tak to może byśmy coś wymyślili
 2. Manolo

  Który DAC wybrać?

  Ja mam tego Hegla, jeśli wpadnie Ci na odsłuch pamiętaj żeby dobrze go rozgrzać przed realną ocena. U mnie jest włączony non stop dzięki czemu odwdzięcza się pełnym, nasyconym dźwiękiem. Skąd jesteś?
 3. Kupię digione singature, jeśli ktoś ma na sprzedaż proszę o info. 🙂
 4. Dzięki za info, myślę że zainteresuję się tym niebawem. A czy w zestawie są odpowiednie adaptery pozwalająca zasilić RPi i Digione Singature?
 5. Uprzejmie przypominam, że ktoś miał dać znać 😉
 6. Manolo

  Preamp lampa?

  Pozwolę sobie zadzwonić na nr ze strony w najbliższych dniach jeśli to nie problem, chciałbym przegadać różne opcje 🙂 /// Alternatywnie widzę że dokładając "trochę" można znaleźć kilka tzw firmowych rozwiązań. Kojarzę że koło 5k ostatnio poszedł BAT VK3i, w tym budżecie też jest Manley Jumbo Shrimp. Kojarzy ktoś?
 7. Manolo

  Preamp lampa?

  Traktuję to Tomku jako deklarację pomocy, jeśli ugrzęznę kiedyś z rozgrzebanym pre 😄 A tak serio, to chyba wolę kupić coś gotowego lub zlecić modyfikacje. Jestem w takim miejscu w życiu, że czasu na nowe hobby akurat nie mam za wiele. Na słuchanie muzyki chciałbym więcej czasu niż mam. No wiec sama baz w jakiś stopniu zagospodaruje planowany budżet, zostanie pewnie trochę kasy na mody, ale raczej nie wersję full wypas od razu. A że z lutownicą się z nie znamy, to trudno byłoby mi robić progresywnie, z małymi zmianami co krok - raczej raz a grubo - a to kosztuje.
 8. Manolo

  Preamp lampa?

  Doceniam zainteresowanie, ale rada totalnie absurdalna 😉 Temat nie jest mi całkiem obcy, ale z tego co się orientuję to ls10 i ogólnie klony kondo nie są obecnie dostępne jako gotowce, trzeba by składać. A ja z DIY to umiem malinkę złożyć lub wymienić op ampy. Dostępne są natomiast klony Cat sl-1 (ls26), które też zakładam wymagają modów, ale finalnie taka opcje też biorę pod uwagę.
 9. Manolo

  Preamp lampa?

  Rozkminiam dodanie do zestawu przedwzmacniacza. Dziś za pre robi DAC Hegel HD20, z którego sygnał idzie na monobloki Hattor Audio na Hypex Nc500. Przede wszystkim moimi założeniem jest nie szkodzić, bo jestem zadowolony z brzmienia, dynamiki, sceny. Natomiast skoro postawiłem jedną nogę w dzielonce, to pomyślałem że pre z lampą może zrobić tu dodatkową robotę, dodać lampowy sznyt na średnicy, może poszerzyć scenę. Pytanie czy z budżetem około 3-4k (sprzęt używany wchodzi w grę, różnej maści klony też) można już coś ciekawego znaleźć, co nie ograniczy brzmienia, a jednocześnie da lampowy urok? Warunek nie konieczny, ale mile widziany to lampy schowane w środku obudowy, bo mam na chacie małego audiofila.
 10. Manolo

  S.M.S.L. A8

  Jest trochę użytkowników ICE power na forum, nie wiem czy konkretnie tego, ale innych na pewno. W dziale DIY nawet chyba coś montują obecnie, ale chyba na wyższym modelu. Ja sam mam wzmacniacz i klasie D, co prawda Hypex ale uważam że jeśli to jak gra jest po części wspólnym mianownikiem klasy D to na pewno warto się zastanowić nad A8
 11. Manolo

  S.M.S.L. A8

  Niestety to prawda, tylko tylko audio poezja, i jedynie hymny pochwalne, a szkoda bo pojawia się tam sporo sprzętu w nadal normalnych cenach.
 12. Kupię najchętniej Diamond XLR, ale jeśli komuś zwalnia się inny to chętnie pogadam na priv
 13. Jeśli masz tak stanowczą opinię, które zostały na short liście, to temat jest IMO prosty -trzeba odsłuchać, na forum nikt ci 100% miarodajnie nie odpisze. Gato bez problemu wypożyczysz, a za Gryphonem pewnie trzeba będzie się porozglądać.
 14. Rzeczywiście testowałem, a nawet kupiłem klasę D od Hattor. Bardzo fajne granie, mojego Krella kav 400xi przeskoczyło pod każdynm względem bez najmniejszego problemu. Początkowo słuchałem wersji stereo na nc250, ale zamówiłem mono bloki na nc500. Nc500 grają trochę gęściej, początkowo akcentowały bas, bardziej niż bym sobie tego życzył, ale po ok 200h grania, jest pięknie - duża dynamika, przejrzystość grania. Z czastem potestuje sobie pewnie op-ampy, ale bez tego jestem bardzo zadowolony. Tylko trzeba pamiętać, że to power amp, więc albo trzeba dodatkowe pre albo regulacja ze źródła np z DAC (ja tak to robię).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.