Jump to content

Pawel_68815

Użytkownicy
  • Content Count

    20
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Recent Profile Visitors

224 profile views
  1. Tak ja robiłem. Poprawa mega. Otworzyłem sporo. .. jestem na etapie porównania z wzmacniaczemi do 50 tyś. I jakoś jestem wybredny. Nic mnie nie zaskakuje .
  2. A jakie odczucia i porownanie masz tych 2 kolumn qr3 do qr5??
  3. Wiem martwi mnie tylko brak mozliwosci posluchania w domu. Jak mam wydac kolo 10 tys w ciemno to roche smutno. Ale chyba sie jutro zbiore i pojade. Jesli nie wpadna w ucho to ostatecznie zabieram audiovectora SR3 Signature.
  4. Witam. Sluchajcie miał ktoś styczność z ta firma [Hidden Content] ?? Dzisiaj probowałem sie umowić na odsluch Pan sie pytał jaki mam wzamacniacz. Poinformowałem że cayin, i niedajac mi skonczyc powiedzial ze slabo, bo ktos byl jakis czas temu z jakas 55 lub 50 tka i tragedia wogole to nie zagrało. Na wstępie zostałem zniechęcony :(. I oczywiscie brak możliwości odsłuchu w domu. Macie jakieś opinie na temat tych kolumn. Zastanawiam się czy mimo to jechac.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.