Jump to content

Marek_68826

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny
 1. Może coś z ambient? Synaesthesia z płyty Desideratum, utwór Conscioueness... Około 1m45s wchodzi bas, że u siebie musiałem dać zero na potencjometrze basu.
 2. A jak rozpoznać handlarza? :D Na aukcji można wszystko napisać. Jak nie kupię teraz to po nowym roku. Nie ciśnie aż tak bardzo. Monitoruję alle...może coś się trafi.
 3. http://allegro.pl/wzmacniacz-denon-pma-1500r-i7091383914.html Z 1500R to tyle, złoty ma wyrwany zacisk kolumnowy. Kwota koło 1200 PLN Kolor czarny, chociaż jak się trafi inny, ale w dobrym stanie, pal sześć :D
 4. Różnica w cenie między 1055 a 1500 właściwie żadna. Ok, szukam teraz modelu w dobrej kondycji. Na alle... są 3 sztuki. Boję się jednego, że trafię na handlarza, który stan ładnie opisze w aukcji, a w rzeczywistości kupuje się szmelc.
 5. Szybkie pytanie, bardziej do tych co mieli bezpośrednie porównanie 1500R do PMA920: który z nich? Różnica w cenie to jakieś 400 PLN. Aha, nie podawałem gdzie to ma grać, pokój jakieś 20m2. Średnio zagracony, normalny pokój w bloku, nie mam wydzielonego pomieszczenia na sprzęt audio. Edit. Doszedł PMA 1060...
 6. Czy można przyjąć, że Denony "grają" ciepło niezależnie od modelu, coś jakby cecha charakterystyczna? Szukałem tego 1500R, ale albo cena za wysoka, albo poobijane/podniszczone. Nie wiem co ludzie robią z tym sprzętem ( a może lepiej nie wiedzieć :D )
 7. Tak, kalibracja zrobiona. Muszę dokładnie przetestować te tryby. Filmy oglądam PEQ Through, na Flat jakoś tak nijako było. Nie wiem jak edytować posta ( nie da się? ). Ok, obecnie przełączyłem na PEQ Natural, jest poprawa. Tyle, że bas spotężniał sporo. Wybór wzmacniacza pozostaje jednak. Póki co bazuję na tym ustawieniu kalibracji.
 8. Witam Poszukuję wzmacniacza stereo do STX Electrino 250. Obecnie podpięte pod ampli Yamaha 671. Obecnie gra to jak na moje ucho za bardzo górą ( nie tnie ucha ), poprzednie Tannoy M2 były łagodniejsze. Średnica lekko wycofana, bas piękny. Po korekcie ( podbicie środka ) gra o wiele lepiej. W pure direct - góra i bas. Szukam wzmacniacza albo grającego środkiem ( bas zawsze można podbić ), ale nie kalecząc góry. Muzyka jakiej słucham - właściwie wszystko poza symfoniczną i disco polo. Sporo rocka gitarowego ( Joe Satriani, Vai itd ), Dream Theater, Pink Floyd itp, itd. Mogą być "używki", ale od sprawdzonego właściciela. Budżet około 1200 ( ale im mniej tym lepiej ). Dzięki z góry za wszelkie info.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.