Jump to content

PolTor

Użytkownicy
 • Content Count

  314
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

810 profile views
 1. Jak ma WD green'y od 5 lat bezawaryjnie i będę wymieniał ale tylko dlatego, że brakuje już przestrzeni. Serwer działa tak 12 na dobę - tak jak wykazuje średnią aktywności użytkownicy w domu.
 2. Sub jest, fakt, że nie jest w czystym stereo ale od biedy jak strumień muzy pójdzie poprzek Ampli i baypass to można się wesprzeć. Po raz kolejny nie tylko pewnie sobie przypomniałem, że najistotniejsze są przetworniki -glosniki. Jednej mały ruch (ciach - kabelek) i wszystko nabiera innej rzeczywistości bez wielogodzinnego wsłuchiwania się, a tak to jeden wzmacniacz drugi trzeci, różne dacki...może i dobrze przynajmniej teraz będę szukał grala tam gdzie trzeba na pewno.:)
 3. Eksperyment chyba nie wypalił :/. Zdecydowałem się na odłączenie jednego woofera w T6. Pozostawiełem jako bierną membranę. Całkowicie zniknął wkurzający pomruk basowy, wokale całkowicie się oczyściły, zrobiły się sterylnie, średnica wyszła do przodu ale jednocześnie klimat dymu w klubie na stałem bilardowym zniknął... ;). Puki co tak zostawiam, zobaczę ile wytrzymam.
 4. Ciekawe czy Ktoś próbował np. odłączyć jedne głośnik niskotonowy z tempo 6 tak na próbę ?;). Może ten push push tandem takiego suba robi.
 5. W tak długim okresie czasu, należałoby też uwzględnić jedną z chyba najważniejszych spraw tzn. pogarszająca się percepcję słuchu ... i w związku z tym zmieniające się preferencje na odbierana bodźce słuchowe.
 6. Może ktoś z byłych właścicieli AP T6 pochwali się na co zmienił paczki. Coś bym odmienił nie wykluczam dużych monitorów.Dla mnie całkowicie przeciwne granie do tych głośników to np. granie kef r700, audiovector sr3 super. Podobny klimat to ESA neo 3 se. Proszę nie do końca patrzeć na ceny paczek a raczej na luźne porównanie.
 7. Chyba to nie jest tylko autosugestia. Mam podobne spostrzeżenia góry pasma w T6. Chyba to nie jest tylko autosugestia. Mam podobne spostrzeżenia góry pasma w T6.
 8. Czyli warto jednak się przemóc do lampy jeszcze przed zmianą paczek... nie ukrywam, że jakoś nie mogę się przemóc. Może przez to, że akustyka mojego pomieszczenie jest bardzo dziwna, bas mam prze potężny ale nie rozlany, dlatego bałem się, że z lampą po prostu będzie nie do opanowania. Z amplifikacji jaką stosowałem niektóre klocki się powtórzyły :). To co warto wspomnieć to były Roksana Kanady K2 ( bardzo przyjemny wzmacniacz, który w swojej klasie cenowej dla mnie jest nr.1), następnie h80, m6Si, H200 i obecnie H300. Miałem zwykle H200 ale tego środka pasma brakuje mi w H300 coraz bardziej.
 9. Z jakim głośnikami porownywaleś tempo 6, piszesz o siadaniu góry pasm ? Ja generalnie miałem podobne odczucia, ale zawsze po konfrontacji ostatecznie tempo zostawały . Jak kolumny były jaśniejsze u góry to jednocześnie wykastrowane z stereofonii i przestrzeni. Cały czas poszukuje jakiś następców bo już trochę mi się osłuchały ;)
 10. Spróbuj zamiast bubble mConnectLite. Bubble w obecnej wersji jest faktycznie nieprzyjemne.
 11. To ja też dopisuje się do byłych posiadaczy kalibrowanych sprzętów H200. Też niestety sprzedany ;)
 12. Znalezione na olx. ;) https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-hegel-h590-CID99-IDCp9ey.html
 13. Być może były podejrzenia, że jest jakiś problem ze stykiem płytki z MB i dlatego ktoś postanowił połączyć na sztywno.
 14. Bardziej bym powiedział, że nie rozwiną skrzydeł. Czy mniejsze pomieszczeniem tym krótszy bas.
 15. Przytarte i uszkodzona krawędzi na wysokości tuby - czwarte foto. Z reguły jak takie coś widać na zdjęciach to w realu jeszcze gorzej się przedstawia. Naprawić można wszystko - kwestia ceny i podejścia. Jak miałby odsprzedawać za jakiś czas to większość lubi oryginały.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.