Jump to content

PolTor

Użytkownicy
 • Content Count

  357
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1101 profile views
 1. AK jako podstawa, często jest stosowana np. w oknyo, heglach np. HD30 itd.
 2. Ale on i tak ma chyba DAC'a USB ?. Przynajmniej m6Si , którego miałem takowego miał.
 3. Np. taki DAC po wymianie tylko opampów zjada na śniadanie DAC'a wbudowanego w Hegla H300. Nie trzeba się nawet wsłuchiwać.
 4. Również byłbym zainteresowany możliwością testu/weryfikacji/zakupu przedwstępnego z moim xiangiem duali.
 5. Też ma takiego DAC'a, na razie mam musesy i myślałem o staccato lub burson. Czy wymieniałem jakiś elementy w zasilaniu opampów dla staccato ?
 6. Przymierza się do DigiOne signature. Czy ktoś przesiadł się z hifibarry digi + pro na wyżej wymienionego hata ? Jaki zmiany przyniósł. Oczekuje mniej dociążonego dołu i jaśniejszej góry (detaliczniejszej).
 7. Ciekawe jak bardzo lepiej gra po USB ? Mam malinę dwójkę + hifibarry digi+ pro. Zastanawiam się czy nie zmienić na 4 i podłączyć bezpośrednio do dac po USB.
 8. Miałem Rotela, Roksana i h200. Z wymienionych h200 z T6 najwięcej podawała środka, zarówno tego niższego jak i górnego. Takiego środka jak serwuje H200 pełnego mięsa naprawę ciężko będzie znaleźć. Może lampa jakiś Cayin czy Octave wypełniłby dół szczelniej bo takie robią wrażania odsłuchowe lampy.
 9. Podobno ten Pioneer i Onkyo to bliźniacze konstrukcje tj. to samo w środku.
 10. Bezpieczniej wychodzi na to szukać h300 lub 360 :)
 11. Było nie raz na forum. Warto szukać zdecydowanie.
 12. To prawda jeśli chodzi o niedosyt rozdzielczości, nawet chiński Xiang robi wow vs Dac H300.
 13. Ja bym zapytał najbliższego kamieniarza, wcale nie wychodzi maga drogo a wygląd niczego sobie a patrzeć na to będziesz później latami :)
 14. Czekam na twoją recenzje :) Słuchałem kiedyś u kogoś h160 z kef q700- bardzo ale to bardzo jasny przekaz. Ucierpiała na pewno głębia sceny.
 15. Na co zmieniłeś T6. Mnie też się już ograły tak po prostu ;).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.