Jump to content

PolTor

Użytkownicy
 • Content Count

  390
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1447 profile views
 1. Wiem , że są lepsze opampy ;) ale czy Ktoś mógłby mi skrobnąć coś na temat konkretnie Muses 02 i Burson V6 vivid w Xiangu ? Który lepiej się sprawdza ? Musesa 8820 słyszałem i podoba mi się generalnie ta forma prezentacji dźwięku, mógłby być dla mnie tylko bardziej szczegółowy i może trochę mniej słodki. Z góry dziękuję.
 2. Jak zaczniesz kupować na zapas to ja już nigdy nie upoluje xenonow ;)
 3. To chyba Tempo VI zostawię dla wnuków :)
 4. 23.12.2020 pisałeś ,że używasz w Xiangu 05b burson v6 vivid dlatego zapytałem.
 5. VIVID czy Classic zrobiły taką robotę ?
 6. Akustyka pomieszczenia ma kluczowe znaczenie dla basu. Ja od początku walczyłem z nadmiarem basu w tempo VI ;)
 7. W Xiangu. Dla mnie się średnio sprawdziły, dźwięk się mówić wprost osuszył. Wczesniej miałem muses02.
 8. Mam to samo ;) i nawet próbowałem na coś zmienić ale stety/ niestety zostały - obroniły się. Trochę może za szybko odpuściłem ale tak się stało. Miałem audiovectory sr3 super, ESA neo 3 i proac studio148.
 9. Dokładnie, miałem malinę z nakładką a teraz USB sparky bridge i polecam to drugie rozwiązanie.
 10. Staccato grzeje się niemiłosiernie, stabilizatory też piekarnik ale spadków nie zaobserwowałem na pozostych układach w torze.
 11. W tym całym wygrzewaniu wzmacniaczy tranzystorowych to zaklęte jest adoptowanie się naszej percepcji słuchowej do danych warunków akustycznych i to cała magia. Ilekroć a rzadko mam okazję użytkować auto żony to nawsze na początku marudzę sobie "jak to audio beznadziejnie gra" nic nie przestawiam nie mój cyrk nie moje małpy :). Z reguły wtedy jeżdżę cały dzień i na koniec wycieczki już mi to w cale nie przesądza, mało tego nawet zaczyna się podobać. Także ten tego...
 12. Jakieś wieści na polu walki ? Koreańczyk zostaje ?;)
 13. Może macie rację. To daje szersze pole poszukiwań :). W końcu to nie paczki za 20 czy 30 dychy aby się tak tarabanić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.