Jump to content

Ronaldo9

Użytkownicy
 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sport
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

828 profile views
 1. Kiepskie pokoje czy kolumny sobie nie radzę?????
 2. Od tego to.forum jest ,żeby się dzielić spostrzezeniami A nię skakać sobie do gardła jak Ci z tematów o kablach.
 3. Mocy to tam jest Ale chyba nie o samą moc chodzi , bo gdyby tak było to każdy amp miał by po 200 wat A tak prócz MF jakoś nie kojarzę żeby inne angielskie firmy szły w tym kierunku. wzmacniacze naima mają po 80w .
 4. W takim razie podzielę się swoimi obserwacjami.moj salon to 18m2.grałem w nim na monitorach tannoy ( bas reflex z tyłu).podłogowki proac (bas reflex skierowany w dół)pmc (bas reflex z przodu) spendory ( bas reflex z tyłu) .Czterech różnych producentow ,cztery różne konsteukcje I tylko spendory poradziły sobie z buczacym basem.akustyka swoją drogą Ale według mnie konstrukcja kolumny jest tez ważna.
 5. Nie .mam.namysli to że ktoś na swoj sposob próbuje poprawić bmw m3.ja w takie coś nie wieżę Ale na forum lutowanie kabli itp jest dosyć popularne.
 6. Cześć. MI Osobiście to te wszystkie przeróbki nie dawały by spokoju.
 7. Dokładnie.nie ma co sobie głowy recenzjami zawracać,ale trzeba przyznać że na wyspach się nie patyczkuja Ale I swoje wychwalaja.Z drugiej strony nie ma się co dziwić bo mają czym się chwalić.
 8. Cześć. Nie dasz rady odsunąć ich 60cm.od tylnej sciany???ja gdybym miał 25m2 to nie brał bym wogule monitorów pod uwagę tylko brał podlogowki.
 9. Proszę bardzo primare i32. W uk takich recenzji jest sporo I jeżeli mnie pamięć nie myli to w polsce również nie pisano o tym modelu dobrze
 10. Cześć 2 tyg temu miałem monolit wpiety w swój system na kilka godzin Ale z GEO ICH nie porownywalem
 11. Na szczęście w UK jest inaczej
 12. A ja chcialem zapytac czy byla juz taka styulacja na forum ze osoba slyszaca różnicę w kablach spotkała się z osobą nie slyszaca , w salonie hi fi lub we własnym domu żeby pobawić się w ślepe testy itp.?????.
 13. Ja czytałem w WHAT HI FI MAGAZIN,
 14. Ty to masz dopiero pomysły .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.