Jump to content

Daniel_68412

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  wspinaczka, tatry a ostatnio elektronika
 • Branża
  DIY

Recent Profile Visitors

125 profile views
 1. Wpłacił za komplet, tak się złożyło że jest z miasta w którym obecnie pracuje, jutro po pracy jadę je podrzucić to przekaże pytanie. Rozumiem, że gdyby się jedna płytka zwolniła to paczkomat jest akceptowalny?
 2. Bardzo przepraszam niestety ktoś Pana ubiegł. Poczta to dla mnie skręt kiszek - nigdy więcej.
 3. Wolę sprzedać obie. Jeśli to Pan jest zainteresowany to cena wynosi 100 + paczkomat za obie.
 4. Cenę sprawdziłem w archiwum maila, płaciłem 52$, jak jest taniej to dziękuję za zwrócenie uwagi, 150 z paczkomatem zatem.
 5. sprzedam 2 sztuki: PCB PCM1794 ciri audio v3.0 kupione na ebay, nieużyte, w cenie zakupu czyli 200pln - paczkomat gratis mogę dosłać fotki na życzenie, zdaje się, że NE5534/32
 6. Na ogół ludzie zabierają się za naprawę samemu z 2 powodów: 1. żeby zaoszczędzić 2. żeby się nauczyć i mieć satysfakcję Jeśli [1] to stracisz więcej - sewisant po Tobie doliczy conajmniej 100 ekstra, za pracę z czymś co było nieudolnie naprawiane. Jeśli kondensator padł to pewno jest ich tam więcej do wymiany. Jeśli powód [2] polecam zacząć od podstaw czyli kanał RS Elektronika a później Reduktor Szumu - jest zapewne do naprawienia samemu ale nie ma darmowych obiadów - pracę trzeba odrobić. Pozdrawiam i powodzenia
 7. Czy ciekawszego to nie wiem bo jeszcze nie dotarła. Na ali jest płytka na pcm1794 bezpośrednio spięta po i2s z sa9023. Jak będzie sensowna to dam znać. Żeby znaleźć wystarczy wpisać nazwy chipów w szukajke.
 8. Daniel_68412

  NAIM klon

  sam sobie odpowiedziałem, może się komuś przyda: EKM zostało zastąpione przez EKE, 116 RLL, 048 RML no i tajemnicze ROE to Vishay.
 9. Zaznaczam, że nie jestem elektronikiem. Doświadczenie mam też malutkie. Na twoim miejscu zacząłbym od wymiany tych nichiconow. To są prawdopodobnie kondensatory separujące składową stałą. W kilku urządzeniach ich wymiana dała mi naprawdę dobre rezultaty. Spróbuj Elna Simlic II tej samej pojemności + dla porównania 4.7uf, jak to zmieni na lepsze to idź w kondy MKP. Później możesz zobaczyć co da wymiana jamicon na Panasonic FC.
 10. Daniel_68412

  NAIM klon

  Pytanie - ponieważ dziś już tych kondensatorów ROE nigdzie nie widać - czym je zastąpić? zdaje się tam były 2 sztuki na 1 kondensator 4700uF prawda?
 11. Daniel_68412

  NAIM klon

  Zapewne warto trzymać się bardzo szczegółowych opisów zasilaczy zamieszczonych w tym wątku. Nie ma potrzeby PCB, wystarczą kondensatory, mostki i trochę pracy. Polecam lekturę wątku od początku.
 12. Chiński DAC na PCM1794 szeroko omawiany na forum - nic nie ruszana płytka PCB tak jak przyszła + trafo toroidy audio 250zł + kw Amanero oryginalne + konwerter na spdif z wymienionym złączem na RCA wszystko z audenu - 350zł + kw Najchętniej sprzedam jako komplet - wtedy paczkomat i gratis. Pozdrawiam
 13. Daniel_68412

  Klonujemy HA 2002

  Nie jestem elektronikiem, w zupełnie innej dziedzinie powiedziałbym że to powielony ten sam błąd... Może któryś transformator zamiennik ma inne wyprowadzenia? Mam też przed sobą puste póki co płytki ha2002.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.