Jump to content

Daniel_68412

Użytkownicy
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  wspinaczka, tatry a ostatnio elektronika
 • Branża
  DIY

Recent Profile Visitors

769 profile views
 1. Też mam takiego rozebranego na kawałki ale pogubiłem sprzężynki od przełączników hyhy... Co do pytania to dostanie oryginalnych 2n3055 M graniczy z cudem, jak będziesz chciał sprzedać oryginalność tranów jest bardzo istotna (nie twierdze, że słusznie ale takie życie Bożenko).
 2. No zawsze p17 kusiło ale nie lubie się taplać w antykach, wielkie dzięki za podzielenie się pomysłem!
 3. Chciałbym zapytać jaka wartość tej cewki i gdzie ją można kupić. Wysoce prawdopodobne, że po wakacjach złożę sobie takie odgrody do nowego biura. Nadal robią robotę? :)
 4. Tx czy A-? Jeśli ten starszy to brak basu może być spowodowany słabym stanem elektrolitów w zasilaczu.
 5. Neverending story... Przecież tutaj ściera się DIY z fabrycznymi. Fabrycznego za 3tys nic pewno lepszego nie ma. Tam części i obudowa to max 500pln w hurcie. Ktoś kto ma pojęcie weźmie sobie CD z dobrą kością dołoży analog za 1k i ma wartość realna 3x ale firma wtedy by wzięła odpowiednio więcej.
 6. Daniel_68412

  Potrzebuję ...

  Zapodajesz "cnc aluminium" w g.maps i wybierasz po opiniach (ewentualnie odległości). Działa bez pudła.
 7. W mouserze ostatnio bez problemu były, do zena słuchawkowego kupowałem. Możliwe też że Chiny natrzaskały podróbek.
 8. Nelson Pass z kolei uważa je za bardzo dobre - teraz dylemat komu wierzyć ;]
 9. a dasz radę? bo to lutowanie dla orłów hyhy... jeśli na poważnie masz wolę walki to miałem 2 zostawione dla siebie ale po co druga się ma kurzyć
 10. Zapewne nie bez przyczyny nadal produkowany. Tak czy owak mam już 3komplety: 56, 61 i 1860 - bedzie można porownać przez zmianę kostek.
 11. Teraz się wykruszą później jak wyjdzie jak to gra będzie płacz, że już nie ma. Zawsze jak oddaje auto mechanikowi to po 2miesiącach czekania nóż się w kieszeni otwiera, odbieram czuję jak jeździ i się cieszę, że cierpliwie czekałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.