Jump to content

Daniel_68412

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  wspinaczka, tatry a ostatnio elektronika
 • Branża
  DIY

Recent Profile Visitors

231 profile views
 1. Reduktor Szumu testował chyba dso 150, warto obejrzeć.
 2. Daniel_68412

  DAC PCM63

  Zapewne diabeł tkwi w szczegółach. Nauczyciel był nieprecyzyjny lub chciał zrobić efekt wow i przesunął sobie rząd wielkości lub dwa. Jeśli 16 to nie problem to wyhamuje właśnie w okolicy 20-24 a przemysł porzucił bo koszty technologii zaczęły rosnąć wykładniczo.
 3. To już pewno ktoś popełnił.
 4. da się naprawić, więcej - sposób naprawy jest bardzo "prosty": wylutować przełącznik, rozebrać na części, wyczyścić styki ze stanu czarnego do błyszczącego, posmarować je smarem, złożyć i wlutować. przykładowo: mam nad 3020 i też przełącznik źródeł do zrobienia, mam już go rozebranego i niestety nie da się tego zrobić do końca bez rozklejania obudowy - a bez tego nie da się dojść do samych styków, rozkleić spoko - ale czym skleić? dlatego teoretycznie proste, praktycznie warto odesłać do osoby, która to robi zawodowo - no chyba, że kolega ma jak ja i chce "sam" :)
 5. przełączniki/potki to najtrudniejszy element jeśli chodzi o regenerację wzmacniaczy, trochę słaby temat jeśli o DIY chodzi
 6. Wysłać do Pana Jacka Kawy lub jak się umie rozebrać wyczyścić i zakonserwować.
 7. Warto to dobrze przemyśleć - jest niezerowe prawdopodobieństwo, że bardziej się opłaca go wymienić na MKII. W przypadku sukcesu jego wartość spada całkiem znacznie, w przypadku porażki jeszcze bardziej. Dodatkowo przecież to trzeba wykonać.
 8. Sprzedam: 1. PCB Rs-amp reduktora szumu, klasa "t", tzw t-amp, płytka nawet nie odpakowana, układ ta2022 do kupienia na znanym portalu aukcyjnym - 40pln + 10paczkomat 2. Komplet płytek wzmacniacza słuchawkowego, projekt forumowy ha2012 - 90pln + 10paczkomat
 9. Pomimo usilnych prób zrozumienia jak to działa nie udaje mi się, może ktoś się spotkał z takim trafem? :) Kręcę na odłączonym, jak tylko podłączę to palą mi się bezpieczniki (trafo nie jest obciążone). Strzałki nijak nie pasują a żadnego markera tam nie widzę.
 10. Firma gotronik ma w ofercie zasilacz na LM337K do złożenia DIY 3A max 60pln + trafo trzeba dokupic lub... auden ma fajne o wiele tańsze płytki na LM317 ale do 1.5A max - 22pln, podejrzewam, że jak się da wiekszy radiator to spokojnie RPi3 pociągnie - zależy co to RPi będzie robiło i ile urządzeń będzie miało na sobie + też trafo trzeba dokupić
 11. Daniel_68412

  PASS ACA amp

  Chciałem powiedzieć, że w chińskich płytkach zen'a przystosowanego do słuchawek wymiana na Elna Silmic II dała mega poprawę, dlatego pytałem jakie autor zastosował.
 12. Daniel_68412

  PASS ACA amp

  Jaki kond tam jest na wyjściu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.