Jump to content

Daniel_68412

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  wspinaczka, tatry a ostatnio elektronika
 • Branża
  DIY

Recent Profile Visitors

293 profile views
 1. Daniel_68412

  Potrzebuję ...

  Auden ma fajną, wpisz "elna lm317" w znany portal aukcyjny.
 2. Podpinasz testujesz, pogarsza -> odsyłasz. Masz 14dni na zwrot. Szkoda tylko, że smarta nie mają.
 3. :) Dziwny ten bug tego forum, dałbym sobie rękę uciąć że pisałem raz 😉
 4. Chiński klon naim nap 140. Ten kit: [Hidden Content] Tyle że był do złożenia. Chiński klon naim nap 140. Ten kit: [Hidden Content] Tyle że był do złożenia.
 5. Też chińczyk.. właśnie odpaliłem i oderwać się nie idzie. Ruszyło od kopa. DC na wyjściu 16mv, sprawdzałem tranzystory jak to lutowałem i miały bardzo mały rozrzut, czyżby parowane? Gdyby ktoś chciał poszukać to "nap 140" w Ali. Nie będę pisał jaka fabryczna końcówka z "kultowej" integry wyleciała ale już na pewno nie wróci. Jedyne co zmienilem to wywaliłem C1 bo mam na wyjściu dac.
 6. Powtórzę tylko opinię osoby, która to badała a pochodzi ze świata muzyki cyfrowej i to wg tej osoby sposób tworzenia muzyki cyfrowej wymógł na świecie tą zmianę. Podobno syntetyzatory potrzebują obrabiać muzykę w znacznie większych częstotliwościach z racji na jakieś zjawisko. Pamiętajmy, że D/A działa też w 2gą stronę. Drugi powód szukania nowych rozwiązań jak delta-sigma czy klasa D to efektywność energetyczna. (tda1543 50ma vs 10ma w pcm1794).
 7. Daniel_68412

  PASS ACA amp

  Porównywanie klasy D i klasy A to jak jabłka <> pomarańcze. Raczej pytanie do ciebie co masz ochotę bardziej zjeść czyli musisz znać swój gust i potrzeby.
 8. Widział może ktoś w sieci program, który by optymalizował sumaryczna długość tych ścieżek dla pająka w 3d? Jest to dość prosty algorytm a przy wielu ścieżkach człowiek nie jest w stanie tego zrobić lepiej.
 9. Na znanym portalu aukcyjnym jest Sony m79 z dwoma takimi za 110 zdaje się. Przynajmniej wiadomo, że org.
 10. Daniel_68412

  DAC PCM63

  Można prosić o info jakie to i gdzie je można nabyć?
 11. z tego co się rozglądałem to na linuxa są tylko 2 rozsądne opcje: kicad i librepcb (wolnościowcy robią od zera a to wiadomo...)
 12. Nic nie obiecując napiszę, że zawsze chciałem narysować pcb w cad. Widzę, że kicad jest na linuxa, jest co przerysować, są też filmiki instruktażowe. Kwestia wolnego czasu + czy zdrowie pozwoli. Myślę, że parę miesięcy - maksymalnie następna gwiazdka i będę miał te 10 płytek.
 13. Daniel_68412

  głosniki pomocy

  A to nie jest tak że magnesy neodymowe je zastępują? [Hidden Content] Before the development of rare-earth magnets in the 1970s, they were the strongest type of permanent magnet.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.