Jump to content

Daniel_68412

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  wspinaczka, tatry a ostatnio elektronika
 • Branża
  DIY

Recent Profile Visitors

165 profile views
 1. Spróbuj pobawić się bitrate i np zmniejsz do 16bit 44.1khz. Też to mam na 1794 a na tda1541/tda1543 i pcm63 po 16bit/44 jest to ledwie słyszalne.
 2. Ostatnio do zasilacza w NAD 3020 wstawiłem Nichicon UPW - mają porównywalny prąd udaru do Panasonic FC.
 3. No to pogadaliśmy :) skrypt jest w pythonie, kod jest jawny, nie trzeba tcpdumpa żeby zrozumieć jego działanie - aż tak zawiły nie jest. Zwykle wybranie cechy z mapy i strzał do api które jak wiadomo ma swoje limity i od tego czas pracy zależy. Z podaniem czasu chodziło mi o to że to znacznie szybciej niż wklejanie model po modelu do szukajki. To żadne rocket science a może pozwoli ocalić parę klasyków. O ile oczywiście ktoś jeszcze czegoś takiego nie ma... A że parę osób ma to wiem - było widać na aukcjach tda1541 😉
 4. Można prosić przykład? Czyli allegro wie który napęd ma jaki dac? No to się chłopaki z pixela zdziwią :) Co oznacza to słowo w tym kontekście? Pytam serio.
 5. Od 3 miesięcy używam skryptu, które umożliwia szybkie wyszukiwanie zadanych modeli po cechach na popularnym portalu aukcyjnym. Przykładowo: przeszukanie 300 modeli napędów z tda1541 zajmuje 2-3 minuty. Ustawia się jaka cecha (model dac), jaki próg ceny i listuje znalezione aukcje w konsoli. Dodałem też dla wygody zapamiętywanie już raz wyświetlonych ofert żeby nie pokazywać ich ponownie żeby móc iteracyjnie (np każdego dnia) sprawdzać co się nowego pojawiło. Sprawuje się na tyle dobrze, że udało mi się kupić wszystkie r2r'y które planowałem. Tutaj [1] jest udostępniony na otwartej licencji. Jest tam też krótka instrukcja jak go odpalić. Jeśli coś będzie niejasne lub nie będzie działało postaram się pomóc w miarę możliwości. Od 20 lat umiem programować ale nie jestem programistą więc proszę nie pisać, że kod mało czytelny, to czy tamto można inaczej lub, że tabulacje są lepsze od spacji - jak to mówi mój teść "nikt z tego strzelał nie będzie" :) Jeśli ktoś znajdzie potrzebę jakiejś sensownej modyfikacji to proszę pisać lub zrobić PR, chętnie też przyjmę nowe listy napędów Motywacja: chciałem podziękować za ogrom: wiedzy, udostępnionych opisów doświadczeń oraz projektów z bezcennym supportem. Przeczytałem ostatnie 10lat AS i to naprawdę robi wrażenie. Pozdrawiam [1] https://github.com/dPeS/pronto
 6. Mam komplet płytek do ha2012 na podstawie forumowego pliku, sprzedam za 100 z paczkomatem.
 7. Post zniknął ponieważ go zgłosiłem do moderacji pt. "wycieczki osobiste". Pierwsza część była ostrzeżeniem a druga zaczepką typu bezczelnego. Mam już serdecznie dosyć polactwa i januszowania. Jak ktoś ma do kogoś problem to idzie się do sądu, pierze po mordzie lub stawia pół litra i wyjaśnia temat. I to dotyczy osób zaangażowanych w interes - tych było 2, reszta dotyczyła DIY z pełnym dobrodziejstwem inwentarza. Nie mi oceniać kto tu jest winien czy nie. Załatwienie tego tematu na tamtym forum było żałosne. Na zachodzie z hobbystów wyrastają fajne rzeczy. Tutaj, środowisko komuś kto chciał coś zrobić i pokazać od razu wbija nóż w plecy. Dawno temu zagramaniczny znajomy zapytał dlaczego na kernel.org jest tylu dobrych programistów z Polski a żadnej firmy świadczącej profesjonalny support kernela u nas nie ma. Odpowiedziałem z uśmiechem "chu... ci do tego" - śmiał się z tego przez tydzień i skomentował tylko - "pure africa power". Zatem Panowie - bębny do ręki i jedziemy dalej z tematem - kto ma większy bębenek? :) Nie jestem ani klientem Pana Adama, ani firmą marketingową, mam zamiar zrobić sobie z czystej ciekawości M7 - liczyłem też na tda1541 ale jak tak dalej pójdzie to zabraknie bębniarzy. Z mojej strony eot, chciałem tylko wyjaśnić zniknięcie posta - to nie zamach, spisek czy prezydent federacji - ot zwykły prosty mechanizm.
 8. Wpłacił za komplet, tak się złożyło że jest z miasta w którym obecnie pracuje, jutro po pracy jadę je podrzucić to przekaże pytanie. Rozumiem, że gdyby się jedna płytka zwolniła to paczkomat jest akceptowalny?
 9. Bardzo przepraszam niestety ktoś Pana ubiegł. Poczta to dla mnie skręt kiszek - nigdy więcej.
 10. Wolę sprzedać obie. Jeśli to Pan jest zainteresowany to cena wynosi 100 + paczkomat za obie.
 11. Cenę sprawdziłem w archiwum maila, płaciłem 52$, jak jest taniej to dziękuję za zwrócenie uwagi, 150 z paczkomatem zatem.
 12. sprzedam 2 sztuki: PCB PCM1794 ciri audio v3.0 kupione na ebay, nieużyte, w cenie zakupu czyli 200pln - paczkomat gratis mogę dosłać fotki na życzenie, zdaje się, że NE5534/32
 13. Na ogół ludzie zabierają się za naprawę samemu z 2 powodów: 1. żeby zaoszczędzić 2. żeby się nauczyć i mieć satysfakcję Jeśli [1] to stracisz więcej - sewisant po Tobie doliczy conajmniej 100 ekstra, za pracę z czymś co było nieudolnie naprawiane. Jeśli kondensator padł to pewno jest ich tam więcej do wymiany. Jeśli powód [2] polecam zacząć od podstaw czyli kanał RS Elektronika a później Reduktor Szumu - jest zapewne do naprawienia samemu ale nie ma darmowych obiadów - pracę trzeba odrobić. Pozdrawiam i powodzenia
 14. Czy ciekawszego to nie wiem bo jeszcze nie dotarła. Na ali jest płytka na pcm1794 bezpośrednio spięta po i2s z sa9023. Jak będzie sensowna to dam znać. Żeby znaleźć wystarczy wpisać nazwy chipów w szukajke.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.