Jump to content

Daniel_68412

Użytkownicy
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  wspinaczka, tatry a ostatnio elektronika
 • Branża
  DIY

Recent Profile Visitors

1634 profile views
 1. W starym sprzęcie analizowanym przez Carlssona też nigdy nie było opóźniaczy. Za to w co drugim mówi o kondach puszczających DC i to realnie zabija lampy.
 2. "mr carlson's lab" - kanał na YT - polecam. Najciekawszy kontent jest dla patronów ale te 2$ naprawdę warto zapłacić.
 3. Wcześniej patrzyłem na Pout względem różnych freq, teraz patrząc na Pout względem różnych Vcc wychodzi 8215 wychodzi znacząco gorzej. Zapewne dlatego go porzucili. Dla 13.2 i 10W masz ~ 0.04 dla 8233 a analogicznie dla 8215 powyżej 0.5% i to jest różnica rzędu wielkości na niekorzyść. Tak wiem, że słuchasz pierwszego wata. Dzięki temu oboje możemy być ukontentowani :]
 4. Też ma wykresy patrzę i dla mnie one są takie same. Wiadomo to tylko opinia - zaznaczam. Raz że nikt robiąc ta specke nie przykładal tam do tego takiej wagi. Raz jeden student zrobił tak, raz siak. W przemyśle różnica to rząd wielkości. Wystarczy lepszy setup, lepszy sprzęt lub egzemplarz żeby było odwrotnie. Wybacz mnie to nie przekonuje.
 5. No kiedyś po tym jak to wrzuciłeś sprawdziłem. Sprawdzę ponownie z ciekawości jak będę przy kompie. Otóż 8215 i 8233 mają dokładnie takie same charakterystyki w spec.
 6. Do mnie też płytki całe i zdrowe wjechały. @JarekC dziękuję! Jakbym miał to lutować to bym się nie powiem co ze szczęścia..
 7. polecam revolut i np karty jednorazowe jako bufor bezpieczeństwa kupowania w internecie do tego mega dobry kurs wymiany gratis
 8. generator z karty znacznie lepszej jakości jest jaką kartą badałeś? no wynik lepszy niż mi się póki co udało wyciągnąć z emu 0404
 9. ja mam, jak jeszcze nie masz to zapodaj pw
 10. To można wrzucić na easel i wyciąć. Jak odpalę 3018pro która niedawno przyszła to może się uda szlak przetrzeć. Dam znać. Ktoś wie może jakie one mają dokładne wymiary?
 11. Nie, zostawić. Podobno to jest nawet lepsze niż lutowanie chyba że coś kręcę.
 12. no podobno dobry ale jak to lampy - ciężko czasem coś dociągnąć aż taki opad szczęki? :]
 13. Tak tylko trzeba charakterystyki sprawdzić czy na 100% są zgodne. Odczep to wnioskując po zdjęciach ten skrajny pin od strony aparatu i tam by trzeba dolutować kabelki do tych górnych wyprowadzeń.
 14. No to na znanym portalu aukcyjnym są zamienniki do telpodu z odczepem za 20 z przesyłką. tylko obawiam się, że tam 100kB znaczy coś innego. Odczep byś musiał puścić kabelkiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.