Jump to content

mario_64

Użytkownicy
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Strzelectwo HFT, Akwarystyka, Muzyka.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

644 profile views
 1. Trzymam w takim razie kciuki by odświeżenie końcówki przyniosło spodziewaną poprawę. Ja na razie nic nie robię tylko słucham i słucham. Być może w przyszłości. Przekaźniki do pre mam już zamówione. Wymiana to 1 godzinka. Jak narazie jestem mega zadowolony. No może jakieś inne kabelki głośnikowe sprawdzę.
 2. Vk 200 gra z v3i. piękny duecik. Gra piękną barwą z wyczuwalnym fajnym basikiem szybkim ale delikatnie zmiękczonym, może 3 godziny miałem czasu na przesłuchanie. W pre muszę wymienić przekaźniki może też przełączniki hebelkowe bo coś wydaje trzaski na głośniki. muszę najpierw włączyć pre, później końcówkę i wyłączać w odwrotnej kolejności. Trochę upierdliwe no ale szkoda mi kolumn. Wszystkie te niedomagania i brak pilota rekompensuje muzyka, która płynie z tych pudełek 🙂
 3. Wszystko mam już w komplecie. Próbnie wszystko podłączyłem i jest odjazd. Zauważyłem, że jeden kanał zaczął po jakimś czasie mikrofonować ale to chyba lampki są do wymiany. Jutro wymienię i zastanawiam się czy nie założyć damperów na lampki 6922.
 4. Też jestem ciekawy jak to zagra w porównaniu do vk 300xSE. Integra jest wygodna w użytkowaniu i nie grzeje się za bardzo z wyjątkiem okolicy lamp. Dla Vk 200 muszę poszukać jakiś przewiewny kącik no i dodatkowe kable też potrzebne. Jak będzie niewiele lepiej to chyba puszczę dalej vk 200. Ceny 200-tki to w zależności od stanu od 1100-1500 $$. Będzie u mnie na przyszły weekend czyli ciekawie się zapowiada 🙂
 5. W sumie by spokojnie sprawdzić v3i leci już do mnie końcówka vk200. trochę leciwy to sprzęt, bo ok. 20 letni i do mojej super integry trochę mniej nowoczesny. Zobaczę czy dźwiękowo mnie zauroczy. Powiększając sprzęt o jeden i to gruby klocek niestety muszę dodatkowo zainwestować w nowy stolik audio chyba, że TV wyrzucę. Ciężki los audiofila 🙂
 6. Chicago. Fajny ten ML No 336 tylko trochę grzmot, no cenowo to już się robi miękko w portfelu 🙂
 7. Czy jestem w błędzie i można jakoś podłączyć pre vk3i do integry vk 300 tak by wykorzystać tylko jej końcówkę mocy? niestety intega nie ma weiścia main in
 8. Niestety do integry to mogę tylko podpiąć końcówką mocy, a nie pre. Czyli do pre potrzebuję jeszcze końcówki no teraz co tu upolować. ML. nr ..., krell, BAT VK 200, 250 .. ???
 9. Witam. Jak to mówią zmiany kuszą i skusiłem się na pre VK3i za 2 tygodnie mam nadzieję, że dotrze. Zastanawiam się jednak nad jego aplikacją w system. Mam do wyboru podpięcie go do integry VK300SE, która to będzie robiła za końcówkę mocy, a może lepszy efekt osiągnę podpinając pre z typową końcówką mocy VK 200, która jest teoretycznie słabsza mocą od VK300SE. Co sądzicie?
 10. Podobnie jak inne równoległe światy tj. czarnej płyty czy plikowców istnieje i będzie istniał do ostatniej płyty :)
 11. mario_64

  Kivlov PC Audio

  A jak ta lodóweczka wpływa na akustykę tego pomieszczenia :)
 12. Jaki rok. prod. kolor? proponuję przejść na pw: [email protected]
 13. mario_64

  Odtwarzacz cd

  Może coś z Oppo np. BDP 103D. Osobiście nie mialem ale tym bym się zainteresował gdybym szukał tak uniwersalnej maszyny.
 14. Kondensatory klasy premium do audio. https://kondensatory-audio.com/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.