Jump to content

mario_64

Użytkownicy
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Strzelectwo HFT, Akwarystyka, Muzyka.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

396 profile views
 1. Rozwój DAC’ów postępuje w tępie geometrycznym i jak nie mamy musika to warto poczekać bo za rok będzie zupełnie inna oferta. Ja zakupiłem na 3 miesiące Audiobyte Dragona ale mnie nie zachwycił jakoś. Może do słuchawek bym go polecił ale wzmacniaczy słuchawkowych jest też duży wybór i to w znacznie niższych cenach.
 2. Tak, dokładnie. Widać to po kontrolce tej niebieskiej jeżeli nie masz jej w aplikacji całkowicie wygaszonej.
 3. Tak, wciskając, a raczej dotykając klawisz, a raczej pole pauza przez kilka sekund.
 4. Fakt. Nie doczytałem tego warunku. To może Pioneer PD 50 można trafić w tej cenie. Ale jak ma być jakość to lepiej trochę dozbierać.
 5. Jeszcze MBL 1431 też godny uwagi.
 6. Przy sporej kolekcji cd na kilka lat jeszcze warto zainwestować w dobrej klasy odtwarzacz. Tylko przy używce spojrzałbym jaki ma laser i czy jest dostępny za rozsądną kasę. moje typy to: Audio Research CD3 MK2, BAT D5SE, Ayon cd 3.., zakup Ayon’a powoduje, ze jednocześnie masz w jednej skrzynce porządnego DAC.
 7. To zależy od DAPa ja mam Fiio X5iii, który ma taką możliwość. Ma też 2 sloty na karty pamięci po 512 Gb każda. więc trochę muzyki pomieści.
 8. DAP wymyślono bardziej do potrzeb mobilnych, a CD stacjonarnych. Do odtwarzania plików stacjonarnie to raczej DAC albo odtwarzacz strumieniowy bądź transport plików + DAC + Wzmacniacz.
 9. Bardzo często za brak dołu odpowiedziany jest wzmacniacz choć kolumny też są nie bez znaczenia oczywiście. Ja otworzyłem oczy właśnie po wymianie pieca.
 10. W naszym „fachu” chodzi bardziej o to jak lepiej zagra, a nie ile kabli na to zużyjemy 🙂
 11. Tak ma wejście optyczne. Można CD podpiąć również optykiem.
 12. Miałoby to sens gdybyś chciał sprawdzić DAC bluesounda i użyć CD jako transport. Wtedy coax wyjście z CD do wejścia w bluesound i wyjście analog z bluesound do wejścia wzmacniacza.
 13. Naim lubi się też ze Spendor’ami bardzo solidna podłogówka o filigranowych gabarytach oraz solidnym brzmieniu do długiego słuchania.
 14. Myślę, że jeśli mamy wziąć udział w spektaklu to najlepiej posłuchać muzyki na żywo. Node spokojnie daje radę również do słuchania muzyki nie tylko odtwarzanej w tzw. tle. Większe tak mi się wydaje znaczenie będą miały pozostałe elementy sprzętowej układanki, a także akustyka pomieszczenia by odtwarzany dźwięk był chociaż namiastką takiego spektaklu.
 15. W moim systemie Pioneer n70A czyli pierwsza wersja lepiej się wpasowała niż też świetny DAK Audiobyte Black Dragon za 7 tys. Zachęcony recenzjami zakupiłem przed 6 miesiącami Dragona i w sumie początkowo wydawało się że jest lepszy niż pionek. Pionka mialem wystawionego na sprzedaż. W zasadzie już go sprzedawałem i na pożegnanie podpiąłem do na chwilę i okazało się nagle, że muzyka się otworzyła holografia, rodzielczość zdecydowanie lepsze niż od Dragona. W efekcie pioneer został a Dragon sprzedany. Teraz spokojnie czekam na DAKa który przebije Pionka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.