Jump to content

mario_64

Użytkownicy
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Strzelectwo HFT, Akwarystyka, Muzyka.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

769 profile views
 1. W moim systemie sprawuje się bardzo dobrze.
 2. Witam. Gdyby ktoś z klubowiczów był zainteresowany Naim Uniti świeżo po wymianie ekranu, upgrade oprogramowania oraz wymianie płytki strimera na wyższą częstotliwość 24/192 KHz, kondensatorów elektrolitycznych. Wszystko było zrobione przez producenta Salizbury za pośrednictwem profesjonalnego serwisu w Londynie. Urządzenie jest w pełni sprawne i przygotowane do dalszej wieloletniej pracy. Sprzedaję bo mam 2 takie egzemplarze.
 3. Czy mieszczę się w tej grupie na koniec stycznia ? Pozdrawiam
 4. Też jestem zainteresowany ową płytką w razie możliwości produkcyjnych 🙂 Pozdrawiam
 5. W DACu nie mam potencjometra. Mogę podłączyć ewentualnie bezpośrednio do DACa node ale jakoś nie było okazji. Dźwięk w porównaniu do vk300 zyskał na lepszej rozdzielczości i jakości basu. Scena się przesunęła do przodu ale też zyskała głębie i szerokość. Generalnie można się uzależnić od tego dźwięku 🙂
 6. U mnie VK3i wypchnął scenę do przodu ale średnica nie jest dominująca. Dźwięk jest bardzo rozdzielczy, przy jednoczesnej kontroli basu nic się nie rozjeżdża i wszystko słychać w pozostałych zakresach pasma. Wypchnięcie sceny do przodu może troszkę dawać poczucie lekkiego wyciągnięcia średnicy. Co to za kondensatory wyższej klasy zastąpiły te oryginalne?
 7. Spróbowałbym również integrę BAT. vk300x często jest łączna z kolumnami B&W
 8. Ale chodzi o te kontrolki z tyłu przy gnieździe sieciowym, Nie o tę niebieską kontrolkę z przodu urządzenia, którą można wyłączyć w opcjach.
 9. Ja zakleiłem tę diodę taśmą izolacyjną i nie przeszkadza migoranie kontrolek w nocy 🙂
 10. Wszystko fajnie tylko zasilacz zaczyna być droższy od urządzenia 😞
 11. No i cały mój misterny plan poszedł w p....u :).
 12. Mnie też możecie liczyć na produkt finalny o ile będzie faktycznie lepszy od zasilacza oryginalnego. Zasilacz liniowy można nabyć na naszym portalu aukcyjnym za cenę 380 zł. [Hidden Content] pozostaje tylko zrobić płytkę z odpowiednim gniazdem oraz podłączeniami bluos..
 13. Outsaider - jak do 15 tys. to proponuję posłuchać Gato Audio CDD-1. Poza nietuzinkowym wzornictwem, naprawdę kawał dobrego brzmienia no i rewelacyjny napęd Philipsa.
 14. Trzymam w takim razie kciuki by odświeżenie końcówki przyniosło spodziewaną poprawę. Ja na razie nic nie robię tylko słucham i słucham. Być może w przyszłości. Przekaźniki do pre mam już zamówione. Wymiana to 1 godzinka. Jak narazie jestem mega zadowolony. No może jakieś inne kabelki głośnikowe sprawdzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.