Jump to content

mario_64

Użytkownicy
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Strzelectwo HFT, Akwarystyka, Muzyka.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1741 profile views
 1. I idzie szybko ją wyłączyć 🙂
 2. Widzę Kamil, że projekt poszedł do przodu. Zasilacz oparty o transformator toroidalny. Czy nie zastanawiałeś się nad niskoszumowym np. tej firmy [Hidden Content]
 3. Może ktoś szuka dobrego peampa [Hidden Content] Z ceną trzeba ponegocjować bo trochę za wysoka.
 4. Rynek wszystko weryfikuje 🙂
 5. Wysokość nawet ta wyższa jest ok. Dobrze by szerokość nie była większa od node
 6. Dla mnie wielkość obudowy nie ma dużego znaczenia. Czy kolor diody może być do wyboru. U mnie w systemie mam wszystkie niebieskie to pasowałoby zachować jednolitość 🙂 . Bules.. też ma niebieską.
 7. Ten sub z linku to inny model.
 8. Kluczowa dla jakości jest realizacja nagrania, potem pozostaje kwestia jego zapisania na nośniku czyli tzw. taśma matka, w dalszej kolejności mamy kopie z tej taśmy. A najczęściej mamy do czynienia z kopią z kopii, kopii ....... . No ale jak nagranie od samego początku jest skopane to nic mu nie pomoże czy to będzie na CD czy winylu.
 9. A nie myślałeś do BATa podpiąć Xavian XN360. Są chyba jeszcze na olx.
 10. Raczej takiego nie ma jeżeli audio nas cały czas kręci. To jak z zabawkami chce się je mieć, a jak się już je ma to się po jakimś czasie znudzą i szukamy innej nie koniecznie lepszej ale nowej.
 11. @Fashi nie rozstaję się z BATem raczej moja z nim więź pozostaje tylko teoretycznie nie potrzebuję 2 preampów. Choć jak nie będzie chętnego to będę używał na zmianę z vk51se.
 12. Moje skarby czekają na dobre ręce. [Hidden Content] [Hidden Content] Ceny są do niewielkiej negocjacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.