Jump to content

mario_64

Użytkownicy
 • Posts

  255
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

88 Neutralny

Audiostereo

88

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Strzelectwo HFT, Akwarystyka, Muzyka.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2267 profile views

mario_64's Achievements

 1. [Hidden Content] Na zimowe wieczory 🙂
 2. Cena do utargowania. [Hidden Content]
 3. Takich kupujących to najbardziej cenię. Dziękuję za mile spotkanie i cieszę się, że jest kolejna osoba zaszczepiona BATem, Witamy serdecznie w klubie 🙂
 4. [Hidden Content] [Hidden Content]
 5. [Hidden Content] [Hidden Content]
 6. Przyszedł czas na przewietrzenie mojego systemu i jest do wzięcia końcówka VK200. Trochę szkoda bo się polubiliśmy ale już jedzie vk255SE.
 7. Całkiem możliwe, że ten grający zimno ma zimne luty 😉
 8. Spendor A5 są z bas reflexem, A5r obudowa zamknięta. Jednak bas reflex w Spendorze jest szczelinowy nie pompuje tak powietrza jak typowa rura, co nie stwarza problemu z przysunięciem ich bliżej ściany. Kolumny jak najbardziej polecam. Jednak jak kolega Tomasz pisze potrzebują wydajnego prądowo wzmacniacza by pokazać na co je stać.
 9. Nie było mowy, że w każdym przypadku (bo dużo zależy od konstrukcji układów) i zakładamy, że jakość elementów jest podobna czyli najwyższa. W hi-end nie liczy się aż tak złotówek 🙂.
 10. System dzielony ma szansę zagrać znacznie lepiej niż integra zazwyczaj za sprawą odizolowania układów i lepszym dopracowaniu z uwagi na większą ilość miejsca. Kluczowe jest jednak dobranie końcówki do pre oraz końcówki do kolumn. Kable to już mają kosmetyczne znaczenie ale przy pewnej już klasie sprzętu to balansuje się na tej kosmetyce i niewielkich niuansach w brzmieniu. Oczywiście nie bez znaczenia są własne preferencje odbierania przekazu muzycznego.
 11. Mam cały zestaw od Kamila czyli moduł plus zasilacz liniowy. bluesaundów mam dwa jeden w obudowie czarnej drugi w białej.
 12. W jakim kolorze ten Power node? W sumie to mam taki zestaw jaki Cię interesuje.
 13. Ze staroci ciepło analogowo grających mogę polecić Densena B100 cena na rynku wtórnym ok 2 tys. ale do tego nie altusy bo w nich nie ma tego ciepła. Do Densena to raczej coś z Kef’a. Zasadnicza kwestia to wielkość pomieszczenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.