Jump to content

KrzKra

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

1 Follower

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Stereo, sex, browarki
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

836 profile views
 1. Rozumiem, że celowo polecasz format Wav zamiast FLAC? Czy warto poświęcić więcej miejsca na rzecz nieskompresowanych plików, które są w sumie bezstratne tak samo jak FLAC?
 2. Dzięki Panowie za odpowiedzi. Sprawiliście, że znów zacząłem się wahać, gdyż kiedyś stałem przed taką decyzją 🙂
 3. Witam serdecznie. Nadszedł moment, który - jak byłem przekonany - nigdy nie nastąpi... Planuję sprzedaż dorobku życia, czyli płyt CD oraz winyli(post tyczy się płyt CD, ponieważ w pierwszej kolejności one będą wyprzedawane). Oczywiście z muzyką nie kończę i gdzieś muszę ją zapisać. Gdzie by w internecie nie spojrzeć, to polecają EAC. W sumie ok, bo program darmowy, a ja jak 90% społeczeństwa, mam w domu komputer. Nie jest to niestety dla mnie takie proste. Odtwarzacze zawsze miałem na tyle dobre, na ile było mnie stać, a teraz będę zgrywał płyty za pomocą kieszeni w laptopie? Ile
 4. Świetne wydanie z 2011r. SHVL 804 Stan płyty EX+ Stan okładki EX
 5. Wzmacniacz w bardzo dobrym stanie. Technicznie jest wszystko sprawne. Wizualnie prawie jak nowy.
 6. Dokładnie czegoś takiego szukam Panowie. Co prawda w większości lecą bajki, ale czasami zdarzyłoby się wykorzystać możliwości video Oppo. Niestety dwa modele to zdecydowanie zbyt mała konkurencja. Muszę do grona dorzucić kilka modeli innych producentów, by ewentualnie przesłuchać i wyłonić zwycięzcę.
 7. Szukam raczej czegoś gdzie nie ma typowego wzmacniacza stereo, ponieważ to on w głównej mierze kształtuje cenę, a ja przecież nie będę z niego korzystał.
 8. Dobry wieczór. Szukam urządzenia, które będzie odtwarzało płyty CD i miało przyzwoity wzmacniacz słuchawkowy. Mile widziane odtwarzanie plików z dysku za pomocą aplikacji z telefonu. Nie byłoby ciężko znaleźć coś takiego, gdybym miał jakieś 4000zł, gdyż jest chociażby Marantz ND8006, który całkiem mi się podoba. Ale... Mam 2000zł i nie ma opcji, bym naciągnął budżet. Wzmacniacza nie ma, kolumn nie ma. Są Beyerdynamic DT 990 PRO i mnóstwo płyt, oraz kilkaset GB muzyki w FLAC. Czym powinienem się zainteresować? Nie interesuje mnie fabrycznie nowa elektronika 🙂
 9. Po przeczytaniu recenzji "wyglądają" dobrze. Z niej wynika, iż nie należałoby łączyć ich z pełną lampą. Czysto teoretycznie może być zbyt miękko i słodko, więc może hybryda albo tranzystorek?
 10. Jak najbardziej może być i hybryda. Byle zmieścić się w budżecie 🙂 Byłoby miło gdyby nie był to niszowy wzmacniacz, ponieważ jak wrócę już do kolumn, to nie chciałbym go sprzedawać przez X czasu.
 11. Dobry! Przez bardzo ograniczony czas i wyjątkowo niedogodne warunki pomieszczenia odsłuchowego, muszę tymczasowo się wyposażyć w słuchawki i jakiś wzmacniacz do nich. Szczerze powiedziawszy absolutnie mi "nie leży" dźwięk ze słuchawek i nie spodziewałem się, że kiedyś będę posiadaczem jakichkolwiek. W swoim życiu słuchałem naprawdę niewielu modeli i może ze 2 jako nowe kosztowały koło 1000zł. Nigdy nic w nich mnie nie urzekło. Dźwięk jaki się z nich wydobywał był bardzo skupiony. Oczywiście pewnych rzeczy się nie przeskoczy i nie można oczekiwać od nauszników stereo jak z kolumn, ale chci
 12. Żeby nie tworzyć kolejnego wątku, podepnę się tutaj. Co prawda mam nieco mniejszy budżet, bo 4000zł, ale myślę, że się dogadamy. Chciałbym połączyć barwę lampy z mocą tranzystora i się zastanawiam... Hybryda zintegrowana czy Preamp lampowy + końcówka dual mono tranzystorowa? Gdybym operował kwotą rzędu 10tys, to raczej bym się nie bawił w integry. Zakładając nawet, że naciągnę budżet do 5000zł. Warto czegoś szukać?
 13. KrzKra

  Lampy 6CA7

  Sprzedam kwadrę lamp 6CA7 Electro-Harmonix. 3szt chodzą świetnie, cichutko i bez najmniejszego szumu, ale jedna wydaje niepokojące trzaski. Jest zatem do naprawy lub wyrzucenia. Stąd cena 150zł. Mogę sprzedać na sztuki po 50zł/szt.
 14. KrzKra

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam kwadrę lamp 6CA7 Electro-Harmonix. 3szt chodzą świetnie, cichutko i bez najmniejszego szumu, ale jedna wydaje niepokojące trzaski. Jest zatem do naprawy lub wyrzucenia. Stąd cena 150zł. Mogę sprzedać na sztuki po 50zł/szt.
 15. Adres biura: ZIG ZAG Arkadiusz Harych ul. Zębcowska 43 lok 7 63-400 Ostrów Wielkopolski Adres siedziby: ZIG ZAG Arkadiusz Harych ul. Cukrowa 11/16 52-316 Wrocław
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.