Jump to content

tomassy

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  foto ,audio,sport
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

71 profile views
 1. Onkyo to koszt 2100 zł Malina DigiOne to koszt 800 zł I chodzi po prostu o to, czy w tym przedziale cenowym mogę dobrać dac który dorówna Onkyo a może inaczej, który będzie lepszy od 6170 ? Chodzi głównie o Tidala .Bo jeżeli żaden dac nie zagra na tym poziomie to niema sensu się bawić tylko brać 6170.
 2. Pytanie mam do kolegów. Czy Malina i DigiOne to koszt 800 zł I do tego dac może być używany do 1500zł jest w stanie lepiej zagrać niż Onkyo czy raczej niema szans ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. tomassy

  Klub XiangSheng

  Temat znam dokładnie,bardziej interesuje mnie sprawdzony dostawca i porównanie do Audiolaba Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. tomassy

  Klub XiangSheng

  Czy ktoś z kolegów może podać namiar na sprawdzonego dostawce,jestem zainteresowany zakupem. I z innej bajki czy ktoś może porównywał z M-DAC Audiolaba .
 5. A może lepszy będzie do NAD-a będzie Primare-CD-22?
 6. Witam . Pytanie jak wyżej .Zestaw który posiadam to NadC320 bee + Yamaha cdx-396+Mission M33 + QED Qunex 2 + Real Cable bt 250 Niestety Yamaha się skoczyła. A ja postanowiłem rozbudować zestaw to znaczy wskoczyć na wyższy poziom zaczynam od cd . Jestem zainteresowany modelami jak wyżej chodzi o używki. Pytanie do osób które miały kontakt z tymi cd co polecają ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.