Jump to content

Pawel2

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

65 profile views
 1. dzięki Piotrek za chęci, sprawdziłem te serwisy pod katem rzadkich kawałków disco z lat 80 i 90 i słabo to wypada, nie pozostaje chyba nic innego jak T... D... S...
 2. Witam , poszukuję odtwarzacza jak w tytule, do muzyki rockowej, zalezy mi na ciepłej barwie dźwięku z dobrym basem i sopranem, środek mniej ważny. Z dobrą głośnością. Słuchawki do tego myślę że otwarte audiotechnica byłyby ok. Zastanawiałem się nad Sony NWZ-E383 (czarny), nie miałem możliwości odsłuchu ale słuchałem model najnowszy i z tych kawałków a było ich 3 nie stwierdziłem dobrego basu, raczej to był górny bas 300 Hz coś koło tego, to dla mnie zdecydowanie za mało w dół, żeby to nazwać dobrym basem, chyba że to kwestia ustawień, cena powiedzmy do 700 zł. Co proponujecie?
 3. Chciałbym wrócić do pytania autora, chciałbym znaleźć taki serwer z którego legalnie ściągnę na stałe a nie że do śmierci będę musiał robić jakieś opłaty za swoje ulubione kawałki, chcę na zasadzie zapłacić i cześć, mogą być serwery rosyjskie chińskie, nie ważne byle by było legalnie co proponujecie i żebym nie wydał majątku.?
 4. sorry że post pod postem a może zamiast tych tannoy , wzmaka i transmitera, jakieś kolumny aktywne z bluetoothem? np [Hidden Content] [Hidden Content]
 5. spoko Panowie, można dać w zasadzie i altusy, tylko że ja nie szukam kolumn po to żeby dawać czadu a raczej do delikatnego słuchania muzyki i żeby ten bas było coś słychać. Nie chce mieć tutaj na głowie sąsiadów jeszcze raz podkreślam, wiem że w domu prywatnym to jak najbardziej wasze rady mają uzasadnienie.
 6. testowałem wysokotonowy i wyszło że jest on tam od parady, więc średnitonowy przejął jego funkcje. Co do kolumn chciałbym żeby te basy jednak były ale żebym nie musiał tego podgłaśniać nie wiadomo jak tak jak pisałem w 1 wątku mieszkam w bloku nie chce zakłócać spokoju. To nie maja być kolumny do głośnego słuchania czy do imprez bo do tego mam JVC.
 7. Witam Pierwotnie używałem upgradowanych przeze mnie JVC S55, wymieniałem zwrotnice 3 drożną na 2 drożną lepszymi komponentami, wszystko chodziło pod słabym amplitunerem tosca 303, wtedy byłem biednym studentem człowiek kombinował, jak dla mnie przeróbka była na duzy +, przed przeróbka dźwięk oceniałbym na 5/10 po przeróbce 9/10 oczywiście jak dla tego sprzętu, nagle było słychać sopran i bas zrobił się bardziej dźwięczny. tyle tytułem wstępu. Jednak zmieniłem miejsce zamieszkania na blok mieszkanie środkowe i a stary zestaw żeby można było poczuć moc trzeba było puścić na te chociaż 60dB, to sporo za sporo. Chciałbym kolumienki o ciepłym brzmieniu z wyraźnym ale nie dudniącym basem przyjemną średnicą i wysokimi , wybór padł na tannoy m1. nie prowadziłem odsłuchu na nich a jedynie kierowałem się waszymi opiniami. źródłem dźwięku jest komputer oraz mp3. muzyka to rock oraz disco. pokój 20m2. chce żeby przy niezbyt głośnym ustawieniu mocy było słychać ten bas. do tego myślałem o takim wzmacniaczu: amplituner onkyo A-8850 NAD 3020 czy nie sa to zbyt wygórowane wzmacniacze jak pod mp3, czy nie będą wywalać wszystkie niedoskonałości tego formatu? oraz o takich adapterach bluetooth bo chciałem przesyłać dźwięk z 1 pokoju do drugiego komputer wyposażony w kartę muzyczna Asus Xonar. i Integra oczywiście. [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] myślę że bose załatwił by temat ale cena odstrasza, coś w zamian?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.