Jump to content

alibab

Użytkownicy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

219 profile views
 1. Czarny, służył długie lata. Ale trochę się znudził i wymieniłem na inny przedwzmacniacz tranzystorowy. Przetarcia na wierzchu nie są tak widoczne jak na zdjęciu. Zdjęcie było bardzo dobrze doświetlone i defekty są przerysowane. W rozliczeniu może być zbalansowany przedwzmacniacz lampowy dual mono.
 2. Paul jak byś mógł dokonać powyższego testu i podzielić się odczuciami. Tym bardziej, że nie tylko ja na to czekam
 3. Omijałem lampy szerokim łukiem z ekonomicznego powodu-częstej wymiany lamp(tak się nasłuchałem). Ale powiedzcie, czy to prawda, jak często trzeba je wymieniać. Słucham sporo, ok 20-30 godz. tygodniowo
 4. Oj to mi mącisz. Sądziłem, że pre32 jako wyższy model będzie lepszy dźwiekowo
 5. Mój ma właśnie wycięcia ażurowe po bokach i rozstrzelony napis Primare po środku frontu
 6. Moja jest z 2005 (ma w ażurowe wycięcia po bokach)
 7. Zatem dwa rozbieżne podejścia. Paul uważa, że zmiana pre niewiele wnosi, lepiej zmienić końcówkę. Piotrek7 wręcz przeciwnie uważa zmienić pre, a końcówkę zostawić. Bądź tu mądry. Wiadomo najlepiej odsłuchać, jak się ma taką możliwość. Ale jak się mieszka w "pierdziszewie" to trudno.
 8. Będziesz miał zatem porównanie a32 z a34.2. Jak przetestujesz a32 to podziel się opinią.
 9. Sugerujesz, że a30.2 jest w tym momencie najgorszym elementem systemu?(cd d30.2 mkII). Myślałem przyszłościowo nad a32 lub a34.2, ale czekam na okazję(nie często się zdarzają, ale jednak są). Jeśli już którą wg Ciebie byś polecił końcówkę?(kolumny AP Avanti III)
 10. Od jakiegoś czasu korzystam z PRE30(była okazja to kupiłem), chociaż docelowo zamierzałem nabyć PRE32. Czy warto przejść na PRE32(nie zamierzam wykorzystywać bajerów typu MM30, chodzi mi tylko o jakość dźwięku). Czy jakościowo dźwięk jest warty tej różnicy ceny? Czy może pozostać przy pre30? Proszę o sugestie, porady.
 11. Koledzy, no napiszcie coś w moim temacie.
 12. Sprzedam Primare P30. Służy jako przedwzmacniacz. Zdjęcia na maila
 13. Baksiu, trochę mi zamęt zrobiłeś w głowie. Myslałem, że a30.2 2X200W/4Ohm do AP AIII, to będzie OK. Ale warto posłuchać rady kogoś, to już coś przeszedł. Zatem będę rozglądał się za czymś mocniejszym. Na pierwszy rzut szukam a34.2, a kto wie może a32(2X400W/4). Ale to pewnie trochę potrwa-fundusze. Dzięki za uwagi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.