Jump to content

alibab

Użytkownicy
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

598 profile views
 1. Żródło Primare d30.2 + PRE30
 2. Dziękuję za zainteresowanie. Zdecydowanie używany(zawsze kupowałem sprzęt z drugiej reki i nigdy się nie zawiodłem, jednak są uczciwi ludzie). Co do kosztów. Wiadomo chciałbym kupić jak najtaniej i jak najlepszy. Preferuję coś lepszego(najczęściej droższego, choć niekoniecznie). Budżet do max. 1000zł-1200zł, ale jeśli sprzet za 400-500zł(np Vincent khv111 mk2) będzie praktycznie niezauważalnie gorszy od tego za 1000(np WBA HPA, Linnart), to raczej wziąłbym ten za 500. Chyba, że różnica w dźwięku będzie znacząca, to zdecyduję się na droższy. Słuchawki będę kupował pod wzmacniacz. Wpr
 3. Cześć, czy ktoś porównywał WBA HPA Master z LinnArtem, Vincentem KAV111 mkII? Bardzo proszę o podzielenie się wrażeniami.
 4. No może jeszcze rozważam Vincent khv111 mkII
 5. Cześć, od dłuższego czasu przymierzam się do wzmacniacza słuchawkowego. Rozważam LinnArt, WBA(jeszcze nie wiem który model), może Pro Jet. Początkowo wybór padł na ten pierwszy. Jednak w necie wyczytałem kilka niepokojących opinii o LinnArt-ulega uszkodzeniom na wskutek częstego włączania, wyłączania. Czy to prawda? Nigdy ich nie słuchałem i raczej sugeruję się opinią forumowiczów. Jeden i drugi ma bardzo pozytywne. Może ktoś miał możliwość porównania obu wzmacniaczy, prosiłbym o wrażenia.
 6. Czy ktoś ma może doświadczenia lub słuchał połączenia przedwzmacniacza McInosh C2600 z końcówką a30.2 lub a32? Jeśli tak to b. proszę o podzielenie się opinią. Obecnie używam pre30
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.