Jump to content

Mateusz_68812

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. Witam czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Harman / Kardon CD Player 755 jest za około 55 euro (z wysyłką) do kupienia, czy może lepiej dołożyć i za 70 CA D500 (chyba bez pilota) Ogólnie CD jako transport do wzmacniacza. Wzmacniacz Rotel RA-12 Głośniki ELAC Debut F6 ps Jeszcze jest niejaki Rotel RCD-955AX za 30 euro/ bez pilota
 2. Witam, szybkie pytanie odnośnie rotel ra-12, słuchał ktoś jak to gra? Czy połączenie go z Elac debut f6 to dobry pomysł?
 3. Co do CA CXA60 na tą chwilę jest nówka za 699 euro, czasem trafi się zwrot od klienta za jakieś 630 - Rotel w cenie 600 zwrot od klienta 5 lat gwarancji jak na nowy więc na + Arcam A19 a cenie 619 Co do negocjacji cen raczej niewiele sklepów to oferuje ale się zdarza. Jednak ceny się tu wahają i trzeba po prostu obserwować i czekać na tzw okazję :) Co do zakupu w PL to niestety Elac raczej odpada, bo po konsultacji z przedstawicielem zasugerowali kupno w Niemczech gdyż jest też możliwość rejestracji produktu i otrzymania gwarancji 5 lat.
 4. Na święta będę w Polsce, więc myślę, że coś się uda posłuchać- zwłaszcza, że w Polsce jest na prawdę spory urodzaj sprzętu- czego niestety w Niemczech nie ma. Np Paradigm praktycznie nie istnieje- niestety, bo słyszałem wiele dobrych opinii na ich temat.
 5. Dziękuję za opinię, mam właśnie możliwość do kupienia rotela ra12 w cenie 600 euro (zwrot od klienta) ale normalnie przysługuje gwarancja 2 letnia, a po rejestracji do 5 lat. Bądź używkę 2 letnią z gwarancją do pazdziernika 2021 za 420.
 6. WItam, od długiego czasu szukam zestawu stereo do ok 6000. Mieszkam w Niemczech i tutaj w okolicy jest problem z odsłuchami, bo jak mają np wzmacniacz, to nie ma akurat kolumn. Muzyki słucham głównie elektronicznej, rap, pop, trochę rock więc kolumny powinny być uniwersalne. Jednakże najbardziej zależy mi aby bas schodził nisko, a nie łomotał. Z opinii w internecie wybrałem kolumny: ELAC Debut F6 Wharfedale Diamond 240 (lub 250) Dynavoice Definition df-6 ( albo df-8 tylko obecnie jest dość spory problem z dostępnością w DE) Wzmacniacze, które zwróciły moją uwagę: Cambridge Audio CXA60 (do kupienia za 699 euro) ROTEL RA-12 ewentualnie Nad 368 (cena trochę wysoka) lub Nad 356 + jakiś budżetowy DAC Proszę o porady jakie zestawienie było by optymalne. Z tego co się zorientowałem to nad nie bardzo do Elac f6 bo oba grają nisko?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.