Jump to content

Jezper

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

108 profile views
 1. Ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat irdac II? Jak wypada w porównaniu do V90 i m-dac mini?
 2. Rozumiem. Co sądzicie o irdac II?
 3. Dziękuje za odpowiedzi. Czyli najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana na SA8005? Pod uwagę biorę tylko nowy sprzęt. Który z tych dacow będzie dla mnie lepszy? V90 jest może czarna?
 4. Witam serdecznie. Mój zestaw to Marantz PM8005 Marantz CD6006 i Focal Chorus 726. Ostatnio zakupiłem telewizor i chciałbym go podłączyć pod wzmacniacz, jednak pojawiło mi się pytanie co lepiej? Kupic DAC CA Dacmagic 100 czy np wymienić Cd na SA8005? Rozumiem ze przez ten cd podłączę sobie TV jako dac? Oczywiście celem „pobocznym” jest poprawa dźwięku zestawu audio.
 5. Witam, czy ktoś wykonywał, a najlepiej czy posiada projekt pułapki basowej wolnostojącej? (Walec lub inny kształt). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. Za namowa S4Home na 99% pójdzie do Klipschow Marantz PM8005 plus cd 5005. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. Nie wiem co sądzić o tym Magnacie, średnio mi się kojarzy ta firma (prędzej jakieś tuby samochodowe ;)). Denon niestety przekracza moje finanse (max 4tyś z CD). Chcę zestaw z jednej firmy. Co jeśli nie NAD? S4 mówił o problemach z potencjometrami. Ogólnie chcę się zmieścić z całością do 8 tyś.
 8. Witam, to mój pierwszy post więc serdecznie witam wszystkich. Poszukuję wzmacniacza i odtwarzacza CD do w/w kolumn. Nowe, budżet maksymalny to 3500 do 4000 max, salon 28m2 + otwarta kuchnia 8m2. Zastanawiałem się nad NAD C326BEE + C516BEE, czy to dobry wybór? Jakie kable polecacie? Czy kupować gotowe czy skręcać samemu? Muzyka elektroniczna z przewagą trance.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.