Jump to content

Boroowa

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  dźwięk, muzyka
 • Branża
  Prasa

Recent Profile Visitors

174 profile views
 1. Stacatto grają trochę zimno i nieco ostrzej, choć to nie znaczy, że to zły produkt, wprost przeciwnie. Te od Pana z Korei to kwintesencja grania Jfet, grają delikatniej choć z energią i pełnym przekazem, według mnie są bardziej "przeźroczyste" i neutralne od Stacatto.
 2. Boroowa

  XLR DIY

  Bez przesady, kup w necie oryginalne wtyki Neutrika, do tego jakaś porządna skrętka, fajnie żeby byłą linka., możesz kupić jakiś patchcord o dużym przekroju żyły. Jak będzie miała ekran, to dobrze (lutuj na jednym z końców) ale wcale nie musi, to sygnał symetryczny, skrętka ma 110R, więc nadaje się idealnie do przenoszenia sygnału AES/EBU.
 3. Stacatto to bardzo dobre, kulturalne i wyważone opampy. Bursony to dźwięk na sterydach. Polecam również producenta z Korei OKSANG JIN, można go znaleźć pod nazwą Audiofeel np na portalu e-.... albo ccdt.tistory.com (żeby nie robić reklamy). Kupiłem parę pojedynczych, przyszły świetnie zapakowane, po rozgrzaniu pokazują pełną klasę. Dźwięk mają bardzo kulturalny i zrównoważony. Ciekaw jestem Waszych opinii.
 4. 1. Kopczas - Pcb/1szt 2. wieslawa -1 szt 3. rysiu126 - 1 szt. 4. andrejos1 - 2szt 5. enkoder - 1 szt. 6. rafals - 1 szt. 7. Navirobik - 2 szt. 8. MARER - 2 szt. 9. Dzikoosek - 2szt. 10. Bzyku - 1 szt. 11. micha7n - 1szt. 12. Rych20 - 2 szt 13. mario00 - 2szt. 14. gudmundur -1 szt. 15. mowe - 2 szt. 16. Yasica - 2 szt. 17. grzegorz1rr - 1 szt. 18. grze_sio - 1 szt. 19. yogilla - 1szt. 20. mayron2 - 1szt. 21. ManieX - 2szt. 22. SomekPoland - 1 szt 23. antichoice - 1 szt. 24. crossover64 - 2szt. 25. rodmen - 1 szt.22. 26. hen - 1 szt. 27. Boroowa - 1 szt. 27. rupkins-2szt.
 5. Witam, nie wiem czy admin nie urwie mi za to głowy głowy, co do kręciołka, to z racji że od razu ruszyło nie doszedłem do tego ale w poniższym linku jest jakaś dokumentacja. Choć zgadując służy pewnie do regulacji jasności lub kontrastu. Szczerze mówiąc efekt od początku był taki (waw), że nawet nie myślałem o czymś więcej. Widać to po zdjęciach, żeby zrobić zdjęcie LEDa musiałem zgasić światło, prze OLEDzie światło w pokoju się świeciło, mimo to literki były jasne, kontrastowe i czytelne. Według mnie naprawdę warto zrobić upgrade. Jedyny problem to rozlutowanie wielozłącza. https://kamami.pl/oled-2x16/569584-wyswietlacz-alfanumeryczny-oled-16x2-weh001602abpp5n00000.html
 6. Uffff, przesyłka przyszła, i mimo że przedświąteczne szaleństwo w pełni udało się usiąść na chwilę wieczorem. Wyświetlacz kupiony za 37 PLN + przesyłka, więc ujdzie. trochę się naszarpałem z rozlutowaniem wielozłącza, było trochę przemocy domowej, nie powiem. Z pewną taką nieśmiałością włączyłem ale ruszył bez najmniejszego problemu. Efekty... sami zobaczcie (trochę drżała ręka) ... Oklaski, kurtyna - chyba wystarczy sukcesów na dzisiaj 🙂 Tak więc szczerze polecam, nie wygląda już jak bidula z Chin... 😉
 7. oj, oj.... szkoda, bo już zamówiłem, dzisiaj przyszłą przesyłka do pracy ale byłem w delegacji. Jutro odbiorę i spróbuję zainstalować, zobaczymy co z tego wyniknie...
 8. Przepraszam za opóźnienie - Święta 🙂 Zamówiłem wyświetlacz OLED, bo LEDowy był strasznie siermieżny i miał mały kont widoczności. Może jutro przyjedzie 🙂
 9. Witam, po wielu czynnościach (niestety nie zauważyłem po której konkretnie) wyświetlacz zaczął działać, po regulacjach PR-ką udało sie uzyskać kompromis jak na zdjęciu. Mniejszy kontrast nic nie widać, większy, robi "przepalona" się pikseloza). Myślicie, ze wymienić wystarczy sam wyświetlacz czy sterowanie również ???
 10. Gra, działa.... Nie miał szansy, zrobiłem lewo / prawi bez zmian
 11. Witam, dzisiaj po włączeniu DAC-a wyświetlacz się podświetlił ale nic na nim nie widać. Myślicie, że da się coś z tym zrobić ???
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.