Jump to content

Hanki

Użytkownicy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

755 profile views
 1. To dziwne dla mnie co piszesz, bo to są najbardziej basowe kolumny jakie mam w kolekcji. Mocny, głęboki bas... W małym pomieszczeniu gdzie grały musiałem uważać na resztę toru, by nie przebasowić całości.
 2. Muszę się niestety pożegnać z moimi KEF-ami 103.2 . Są w pięknym stanie i pięknie grają. Ale lubią prąd 🙂 i to bardzo , moim zdaniem. Ja zdecydowałem się pozostać przy wzmacniaczu lampowym SET o małej mocy, więc KEF-y szukają nowego domu. Razem z końcówką mocy, która je napędzała dotychczas. Ale spodobała mi się szkoła grania KEF - jakie modele kolumn KEF będą na tyle wysokoskuteczne, by napedzać je wzmakiem 2x10W?
 3. Hanki

  Najlepsze ECC82

  Ja też mam te lampy od niedawna i podpisuje się pod powyższym. Dla mnie odkrycie - lampa łączy spokój i dociążenie z fajna ilościa mikrodetali i fajną sceną.
 4. A ja bym polecał Audio GD R2R-11 - mam go u siebie i doskonale się sprawdza z Sennheiserami HD-600. Gra ciepło, analogowo, prawdziwie. Nie spełnia jednego z Twoich warunków- jest tam analogowy, pełnowymiarowy Alps do regulacji głośności, ale nie miałem problemów z nierównościa kanałów.
 5. Zamykając wątek - kupiłem Topping d70 z Q21. Nie jest to może poziom Chorda Hugo, ale porównanie nie boli 🙂
 6. miałem XS 5b na kościach 4490 bez żadnej modyfikacji. Jedynie lampka w buforze była wymieniona na lepszą.
 7. miałem tego Xiangshenga 05b - bez modyfikacji, przez rok. Zdecydowanie dużo gorzej grający od Hugo... nie ma porównania. Czy te modyfikacje ąz tak dużo poprawiają to urządzenie? A słuchałeś tego Toppinga d70 u siebie w systemie? Myślałem o nim jako jednej z opcji. Jestem ciekaw opinii ludzi którzy go mają i mogą z czymś porównać.
 8. Potrzebuję rady, wskazówki. Szukam do drugiego systemu DAC-a, który wytrzyma konkurencję z Chordem Hugo 1, którego mam w pierwszym torze i bardzo mi jego granie odpowiada. Szukam DAC-a lub DAC-a z regulacją głośności, nie interesuje mnie wyjście słuchawkowe. Słucham głównie jazzu, wokali, muzyki kameralnej i czasami klasycznej. Potrzebuję więc DAC-a, który poradzi sobie z takim repertuarem. Zależy mi przede wszystkim na wiernym odtwarzaniu tonu naturalnych instrumentów i głosów, dobrej mikrodetalice, dobrej separacji i scenie. Jak dotąd nic nie mogę sensownego znaleźć. Budżet to 2000 za
 9. Myślę nad sprzedażą moich Tannoy System 8 NFM II w ładnym, oryginalnym stanie. Jeśli ktoś zainteresowany - proszę pisać na priv
 10. Zgłaszam się do klubu z KEF 103.2. Kolumny odrestaurowane wizualnie i zwrotnice odnowione fachowo przez poprzedniego właściciela z Niemiec. Świetnie grają - ciepło, ze sporym basem, ale też szczegółową średnicą i fajnymi wysokimi. Bardzo mi podeszły. Mam je od dwóch tygodni. Ciekaw jestem, czy ktoś z Was ma też te kolumny, chętnie bym powymieniał doświadczenia ( jaki wzmacniacz, jakie podstawki, kable etc.) Pozdrawiam Wszystkich w klubie.
 11. Lutek, dzięki, myślę, że przeczytałem, ale nie zanotowałem komunikatu 🙂W pracy jestem. Dzięki za zaproszenie. Zaraz piszę do Szatana.
 12. Świetnie, dzięki za tą informację. Gdyby ktoś myślał o sprzedaniu swoich Eatonów w takim razie to proszę o priv.
 13. Proszę, napiszcie mi jeszcze czy Eatony dadzą się dobrze napędzić tym moim Sony Ta4650 - to 30W na kanał. A nawet wiecej, czy są to kolumny konstruowane pod takie niewielkiej mocy wzmacniacze z niskim damping faktorem. Z doświadczenia już wiem jakie to ważne w torze - symbioza pomiędzy wzmakiem a kolumnami. Z czym grają Wasze Eatony lub LGM 10"?
 14. Mam niecałe 3m do kolumn. myślę, że spróbuję raczej głośników 10"
 15. Czyli resztą sobie nie zawracać głowy, tylko szukać Eatonów? I czy Eatony nie będą za duże do tego pomieszczenia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.