Jump to content

ksiezyc

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Żeglarstwo,karate,gitara,bieganie
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

359 profile views
 1. Na black Friday można było kupić nawet poniżej 3000. Pewnie ze względu na czyszczenie magazynów i pozbywania się konkurencji dla CXA81 które właśnie się ukazało.
 2. Pytam się z czystej ciekawości. Z jakimi kolumnami słuchałeś? i co było źródłem dźwięku ? Ja w 99% słucham pliki i TIDALa. Ważny jest też repertuar którego słuchamy. Wszystkie recenzje traktuję z przymrużeniem oka, bo nie spotkałem się w nich z krytyką. Pieniądz rządzi światem i recenzjami też :) Lepiej pogadać na forum a później samemu sprawdzić w domu.
 3. KEFy Q750 grały u mnie prawie 2 lata z Yamahą a teraz rozwinęły skrzydła z CA 851A. Na pewno są to głośniki rozwojowe na przyszłość. Trochę miałem obiekcję jak ten nowy zestaw się zgra ale jest świetnie. Pewnie teraz będę sprawdzał co dokupić do CA żeby wycisnąć jak najwięcej ale na razie jestem na etapie cieszenia się ze zmian :)
 4. Jedna taka opinia była, że AS701 gra lepiej i to opinia właściciela tego wzmacniacza. Na pewno nie była, że przewaga jest miażdżąca. Z drugiej strony miałem równolegle Yamahe 803 i NADa 368, po 4 miesiącach sprzedałem NADa. NAD 368 był w niektórych aspektach trochę lepszy w innych gorszy ale przewaga była na tyle mała, że na kolejne miesiące została Yamaha ze względu na pozom oferowanego dźwięku oraz wygodę obsługi. Ostatnio w ramach eksperymentu puszczałem muzę przez rDAC Arcam zamiast DAC wbudowany w Yamahe i zmiana była duża na plus. Obecnie mam Cambrigde Audio Azure 851A i tu różnica jest ogromna , inna liga dźwięku ale kasa też z innej ligi :) . Teraz nadal mam dylemat czy sprzedawać Yamahe bo to naprawdę niezły klocek idealny na początek do złapania wirusa audiofilskiego.
 5. Zrobi, zrobi tylko nad akustyką pokoju trzeba popracować. U mnie w połączeniu z KEF Q750 ładnie się zgrywał zestaw i bas naprawdę fajnie schodził i był kontrolowany. Pierw akustyka w zakresie podstawowym a później zmiany sprzętu :)
 6. Cześć, Dołączam do klubu. Stałem się posiadaczem CA 851A + ARCAM rDAC. Polecacie jakieś DAC które mają synergie z tym wzmacniaczem ? Słucham głownie TIDAL'a i pytanie w którym iść kierunku?
 7. Testowałeś, czy tylko przypuszczenia ? Oczywiście jeśli nie da się więcej wyciągnąć to je sprzedam :)
 8. Lepszy niż NAD 368 i Yamaha 803RN
 9. Tak może być. Jak je wybierałem to w ogóle nie planowałem lampy :) Znalazłem taką wzmiankę w teście na [Hidden Content] "Maksymalny kąt fazy elektrycznej nieznacznie przekracza +51 stopni. Żadne z czterech jego maksimów nie zbiega się z małą wartością modułu impedancji (jest to zawsze około 9 Ω ). Tym samym Q750 nie powinny sprawić problemów żadnemu współczesnemu wzmacniaczowi – tym bardziej, że czułość napięciowa jest niezła. Można się nawet pokusić o podłączenie wzmacniacza lampowego o mocy 30 W przy 4 Ω."
 10. Cześć, Zastanawiam się nad rozpoczęcie przygody z lampą. Może być nowa lub używana - budżet tak między 2000 a 3500 . Pytanie tylko czy jest sens dawać do tych KEFów lampę czy jednak lepszy wzmacniacz? Niezłe przeceny mają teraz na Yaqina. Używek też trochę jest na rynku [Hidden Content] Będę wdzięczny za podpowiedzi.
 11. Tak ze 3 h wytrzymuje. Nie pamiętam ale chyba przy 4.8 siada.. Słucham aż się wyłączy i wtedy komplet następnych akumulatorów.
 12. tylko by mieć porównywalność trzeba dokupić BlueOS i cena robi się + 2000 pln, albo kombinować jaki streamer dodać i mieć dodatkowy klocek którego potencjalni nabywcy tego segmentu nie chcą zazwyczaj mieć.
 13. Słucham na 4 akumulatorkach (1.2), napięcie na koszyku przy pełnym naładowaniu wychodzi ok 5,9V - malina działa bez problemów.. Na zwykłych bateriach nie próbowałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.