Jump to content

FanTechnicsa

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, Technics
 • Branża
  Nie ustawione
 1. Witam, Czy warto kupić docisk do płyty gramofonowej ? Jeżeli tak to poleciłby mi ktoś coś dobrego dla mojego gramofonu Technics SL-DD33 ? Z góry dziękuję za pomoc :)
 2. FanTechnicsa

  Optacord 465

  Witam. Posiadam magnetofon szpulowy Optacord 465. Przewija i odtwarza w obie strony lecz jest pewien problem. Strasznie cicho odtwarza. Praktycznie niesłyszalny jest. Co może być problemem ? Pozdrawiam.
 3. Witam. Czy jest coś takiego jak naby do mojego magnetofonu ? Widziałem kiedyś na YT jak gość przymocowywał coś takiego żeby trzymało szpulę. Pozdrawiam.
 4. Wszystko już działa. Pozdrawiam.
 5. Mam Technics A700. Szpulaka mam podłączonego pod Tape1 we wzmacniaczu. I nie wiem jak zrobić żeby to działało, bo jak na przykład włączam CD żeby nagrać coś na szpulę to mi nie nagrywa. To samo z kasetami.
 6. Witam. Zakupiłem w 100% sprawny magnetofon szpulowy Akai 4000ds i nie wiem jak nagrywać. Jest to moja pierwsza w życiu styczność ze szpinakiem. I tu moje pytanie jak to ustawić w wieży i w magnetofonie żeby działało wszystko jak powinno ? Ja posiadam wieżę Technics. Proszę o instrukcję jak dla przysłowiowego głupka. Piszę poważnie. Pozdrawiam.
 7. Tamten niestety nie jest sprawny. A Akai 201d w tej samej cenie wart zakupu ?
 8. Ok. Dzięki. Zobaczę jak z tym magnetofonoem czy sprawny w 100%.
 9. Rozumiem. A ta przejściowka do tej starej Unitry to jak się nazywa ? Bo chciałbym zobaczyć jak to będzie grało.
 10. A z Unitry nie idzie kupić jakiegoś do 600 ? Marzeniem moim jest coś z Technicsa, ale ceny 5000-7000.
 11. Witam. Wygrzebałem magnetofon szpulowy UNITRA ZK 140t. Jest sprawny i chciałbym podłączyć go do wzmacniacza Technics A700mk2. Czy jest jakieś przejście, które pozwoli to zrobić ? I drugie pytanie. Jaki polecilibyście magnetofon szpulowy tak do 600 zł żeby fajnie grał ? Też miałby być podłączony do powyższego wzmacniacza. Pozdrawiam.
 12. Witam. W związku, że brakuje mi miejsca na podłączenie mojej AZ6 chciałem kupić takie urządzenie [Hidden Content] I z tego co widzę z tyłu przy wejściach jest napisane AUX. Ja we wzmacniaczu do wejścia AUX mam podłączony komputer żeby działały kolumny jak coś na nim słucham lub gram. Czy będzie działało to jak podłączę ten selektor do wzmacniacza w TAPE 1 lub TAPE 2 ?
 13. Czyli te 3 wejścia to podłącza się czincz do nich i do magnetofonu w moim przypadku, a to jedno wejście do wmaka i do urządzenia ?
 14. Witam. Mam wieżę, która składa się z 8 segmentów. Dwa korektory, tuner, odtwarzacz CD, wzmacniacz, MD, i magnetofon dwukasetowy. Mam jeszcze magnetofon jednokosatewy i chciałbym żeby też był podłączony, no stanowi element wieży. Niestety we wzmacniaczu i korektorach wszystkie wejścia są już zajęte. Jest jakakolwiek możliwość żeby podłączyć magnetofon tak by wszystkie segmenty były na chodzie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.