Jump to content

Pavlov

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. Cudów nie oczekuję, te słuchawki ustawiają wysoko poprzeczkę, ale nasłuchałem się różnych kolumn i jeżeli na tych słuchawkach mi się dźwięk podoba, to jest domniemanie że nie będzie tak źle 😉. Natomiast Monitor Audio Bronze 2 dla mnie nie do przyjęcia a to wyższa liga , tak samo monitory studyjne Genelec MO30 nie przypadły mi go gustu a tych osłuchalem się na youtube a później w sklepie muzycznym i wrażenia były ty same.
 2. Co do wzmacniacza to za jakiś czas, na razie pozostaje marny amplituner. Co do Indiana Line 260X słuchałem na youtube i bardzo ładnie grają, natomiast mam wrażenie, że Monitor Audio Bronze 2 są za ostre. Jak wypada Indiana line 260x na tle Aqustic Energy Evo 1, ,Eltax Libery3+, Tannoy M2 ?
 3. A gdzie je dostać w rozsądnej cenie ?, czytałem już o nich są świetne, tylko potrzebują dobrego wzmacniacza i polecał je reduktor szumu 😉
 4. Witam serdecznie, chciałbym się doradzić na razie w kwestii zakupu kolumn, budżet do 1000zł, oczywiście mogą być też używane. Głównie słucham Jazz, Blues, Rock, ( żadnego techno) czasami jakiś metal, zazwyczaj nie słucham głośno i port bass reflexu raczej z przodu ze względu na 25 cm od ściany, pokój 10mk2 ok. 5x2 😉. Brzmienie jakie lubię, raczej jasne, poukładane podobnie jak słuchawki Superlux HD668B, najbardziej zależy mi na średnicy i wysokich tonach, aby były przyjemne nie jazgotliwe i bas nie był jak z kartonu 😉 Ps. Czy jestem skazany na bass reflex z przodu w tym przypadku, czy 25-30 cm od ściany wystarczy ?
 5. W Foobar ustawiasz na wyjściu wave najwyższej jakości w moim przypadku miałem plik FLAC 24/96 i dostałem wave 24/96, dalej to już dbpoweramp do 44.1 i na płytkę CD. Chodzi o to, żeby foobar nie zmieniał rozdzielczości, bo robi to niedokładnie w plikach HI-Res.
 6. Witam, posiadam takie same słuchawki i po zakupie Superluxów 668B do jazzu, rocka, klasycznej stwierdzam, że te słuchawki są bardzo słabe dźwiękowo, ja słucham na słuchawek na Audigy 2 i bezpośrednio pod amplitunerem technicsa. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.