Jump to content

miś kuleczka

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

121 profile views
 1. Dobry jest ten odtwarzacz cdp 707. Po miesiącu użytkowania mogę powiedzieć jestem zadowolony przeważnie bardzo. Przykłady: Deep Purple "Lazy" - wreszcie gra i to na Harbeth, noga chodzi i czuję się 20 lat młodszy.Harmonijka lux. Różnica z poprzednim cd kolosalna. Słabo nagrana Kate Bush "Kick Inside" - później chodzę spać przez nią. Mógłbym tak długo wymieniać.Chyba muszę się zgodzić z redakcją scena nieprzewalona, instrumenty bardzo naturalne. Wokale intymne zwłaszcza francuskie: Jill Barber "Petite fleur". Albo Stacey Kent, Demarczyk, Joe Dassin..... Tylko stary interconect się nie popisuje, wprowadza bałagan. Próbuję The Tube Black cat cable jest dużo lepiej. Nieźle też z Luna cable orange. Czekam na cały set 3202 i 3232 .Jeżeli głośnikowy dociąży mi trochę to co robi The Tube to będzie blisko. Z tymi kablami to się chyba wymagający robię. Bardzo jestem ciekaw jak użytkownikowi Stas spodoba się phono Lectora do gramofonu? Sam używam gramofonu i cenię jego możliwości. Czy phono Lectora współpracuje zarówno z mm i mc, może ma jakieś inne nastawy? Kończę, strasznie się rozpisałem. W tle cichutko śpiewa Martyna Jakubowicz i nastraja mnie przed kolejnym dniem.
 2. Witam , Od około 2 tygodni użytkuję cd 707 i Psu 7. Wybrałem ten odtwarzacz miedzy innymi dzięki Waszym opiniom. Na razie się wygrzewa (obecnie 80-90 godzin). Podobno gdzieś około 200 godzin grania i ma pokazać wszystko co ma. Pierwsze 30 godzin to była trochę męka raz lepiej raz gorzej. Potem nastąpił przełom i robiło się milej. Moje spostrzeżenia na razie są takie, że dynamika bardzo mi się poprawiła a barwy dochodzi z każdym dniem. Zgadzam się z niektórymi użytkownikami, że barwa której poszukiwałem zaczyna mi podchodzić pod gramofonową, natomiast przestrzeni trochę jeszcze brakuję. Inna sprawa, że zależało mi na tym pierwszym a drugie traktuję mniej priorytetowo. Ostatnia uwaga odnośnie dźwięku gorzej nagrane płyty, które poprzednio mi słabo grały zyskały szczególnie. Z dystrybutorem współpraca wygląda wzorowo. Dziękuję im za wielką życzliwość, profesjonalizm i cierpliwość do mnie.
 3. miś kuleczka

  Klub Lector

  Witam , Od około 2 tygodni użytkuję cd 707 i Psu 7. Wybrałem ten odtwarzacz miedzy innymi dzięki Waszym opiniom. Na razie się wygrzewa (obecnie 80-90 godzin). Podobno gdzieś około 200 godzin grania i ma pokazać wszystko co ma. Pierwsze 30 godzin to była trochę męka raz lepiej raz gorzej. Potem nastąpił przełom i robiło się milej. Moje spostrzeżenia na razie są takie, że dynamika bardzo mi się poprawiła a barwy dochodzi z każdym dniem. Zgadzam się z niektórymi użytkownikami, że barwa której poszukiwałem zaczyna mi podchodzić pod gramofonową, natomiast przestrzeni trochę jeszcze brakuję. Inna sprawa, że zależało mi na tym pierwszym a drugie traktuję mniej priorytetowo. Ostatnia uwaga odnośnie dźwięku gorzej nagrane płyty, które poprzednio mi słabo grały zyskały szczególnie. Z dystrybutorem współpraca wygląda wzorowo. Dziękuję im za wielką życzliwość, profesjonalizm i cierpliwość do mnie.
 4. miś kuleczka

  Klub Prima Luny

  Witam, Pokój w którym słucham ma około 23 m2 .Muzyki filmowej mam mało.Z tego co kojarzę to Gladiator i muzyka z filmu Amadeusz - chociaż to też klasyczna.Do tego typu muzy dynamika mogła by być trochę lepsza ale dramatu nie ma. Dużo jeszcze u mnie zależy czy odtwarzam z cd czy z gramofonu.Z czarnej płyty jest dużo lepiej i tu dynamika właściwie wystarcza. Często słucham z kuchni otwartej na pokój.Wtedy siedzę po skosie od kolumn i w odległości około 7 metrów. Wiem, że to nie audiofilsko ale dla mnie ważne jest, że muzyka dobrze wypełnia pomieszczenie, które wtedy wynosi pewnie gdzieś około 37 m2. Teraz słucham akustycznego Dżemu i Martyny Jakubowicz i do takiej muzy to ten zestaw jest stworzony. Aha a tak w ogóle to moje kolumny na razie stoją na zwykłych taboretach kuchennych więc jak załatwię wreszcie jakieś podstawki to może coś zyskam. Mam pytanie do użytkownika Tezet czy u Ciebie z lampami EL 34 też dźwięk lepiej odrywa się od kolumn i scena jest lepsza.
 5. miś kuleczka

  Klub Prima Luny

  Używam Pima Luny dailogue integrated HP z Hatbeth 7es 3 od około 1,5 roku. Moim zdaniem jest to zestaw dobry do jazzu, bluesa i lżejszych odmian rocka (pink floyd). Czym szybciej tym gorzej. Jest generalnie dość ciepło i miło szczególnie z lampami EL34. Scena dobra wgłąb i góra-doł . Na boki natomiast średnio.Dużo dobrego dały przewody głośnikowe Albedo.System się ożywił, a nie stracił przy tym barwności.Nie wiem co miałbym jeszcze napisać. Trzeba być ostrożnym w tych opisach , bo moim zdaniem dużo niestety zależy w jakim pomieszczeniu gra.Często ten sam sprzęt w innym pomieszczeniu staje się nie do poznania.Ja zanim kupiłem oba klocki słuchałem dużo u siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.