Jump to content

miś kuleczka

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

636 profile views
 1. Witam, Dawno nic nie pisałem, to troszkę nadrobię. Płyty gwiazdkowe u mnie: 1.Ingram Washington, 2. Clearaudio bestseller no 1. , Nirvana Unplugged. Różnorodność gatunków duża. Ale cd Lectora dobrze je podawał. Listwa Edison 230 jest super. Dobrą robotę zrobiła zwłaszcza z separacją instrumentów. Mam taką jedną płytę na której, Taj Mahal i Keb mo grają Diving Duck Blues. Siedzą blisko siebie. Bez listwy jakoś jeden na drugiego mi właził. A teraz są dokładnie w takiej odległości jak na koncercie. A teraz robię atak na phono Lectora. Za kilka dni dystrybutor ma mi podesłać. Ciekawe, cz
 2. Sebgla, Pan mnie chyba źle zrozumiał. Jestem po Pańskiej stronie.
 3. Na pewno trochę lepsza od gazety. Gazetę to ja do obierania ziemniaków czasami używam. Sprawdza się.
 4. Do ilu kg platformy Relaxa 530 można użyć ?
 5. Listwa Edison 230 została u mnie już na stałe. Nie wierzyłem w nią za bardzo ale pomogła mojemu systemowi się rozwinąć. Zresztą w piątek zawitałem do siedziby Lectora. Posłuchaliśmy trochę muzyki przy dobrej kawie. Duże wrażenie wywarły na mnie nieduże monitorki Pearl Evo. To co one prezentują przy tej cenie wywołuje pozytywne zdziwienie. Będę chciał je posłuchać u mnie za jakiś czas. I coś mi się zdaje, że moje Harbethy będą miały cieżko.
 6. No i stało się. Wypożyczyłem listwę Edison 230 do testu i z zaciekawieniem wpiąłem ją w moje klocki. Dotychczas słuchane inne listwy mnie zawiodły. Ale żeby produktowi Lectora nie było tak łatwo, przez 3 dni słuchałem z pożyczonym kondycjonerem około 2 razy droższym. Ten cieżki kloc to już nie porażka - ale.... . No i wreszcie o Edison 230. Po prostu bajka. Może minimalnie mniej dokładnie niż z kondycjonerem, ale za to barwnie, z werwą i jakoś po prostu przyjemnie. Wokale miód. Kondycjoner dokładny z dobrą sceną ale co z tego jak bezduszny. Pogram jeszcze z tydzień ale chyba listwy już n
 7. Sądząc po cenie to była pf1. A Stas miałeś pf 2 ? Bo jeżeli Edison 230 jest wyrażnie lepsza od pf2, to będę chciał to sprawdzić. Stas Ty jesteś dla mnie dobrym przykładem bo też używasz zasilacza PSU 7. I stąd moje pytanie, czy cd 707 też dużo korzysta z tą listwą? Zasilacz jest tak zbudowany, że może się wydawać że Edison 230 niewiele pomoże w dżwięku 707 ale może się mylę. I jeszcze jedno zwykle cd podpina się pod gniazdo niskoprądowe a jak jest w tym przypadku gdy zasilacz PSU 7 ma trafa większe niż niektóre wzmacniacze? Pytanie do dystrybutora o wymiary listwy.
 8. Pytanie do tych co mają listwę Edison 230. Czy porównywali ją do innych listew i jakie były różnice . Wiem, że Stas miał kiedyś gigawatt i krótko napisał, że była za ciepła. Może coś więcej sobie przypomni. Moje dotychczasowe próby z pożyczonymi listwami (enerr i gigawatt 1) były niesatysfakcynujące. Enerr doświetlał krawędzie ale chował środek. Gigawatt był równiejszy ale z kolei dynamika spadała.
 9. Piszemy tu o znikaniu kolumn w odpowiednim pomieszczeniu i z właściwym sprzętem towarzyszącym. Dobrze nagrane płyty tu też pomagają. A co sądzicie o takim słuchaniu nieaudiofilskim czyli np. z kuchni albo z tarasu. Przeszedłem przez Dynaudio 3 pary, Vienna Acoustic i dopiero 7 mnie nauczyły muzyki. One teoretycznie grają gorzej niż poprzednie kolumny, mniej dokładnie z gorszą stereofonią i trochę rozlazłym basem (chociaż tu mocno pomogły podstawki). Sopranów też jakoś mało ale ogólnie tak fajnie wszystko pasuje. I nawet znajomi, którzy nie są audiofilami mówią , że te kolumny wprowa
 10. Ja natomiast jechałem do salonu po 30.1, ponieważ wydawało mi się, że gabarytami najbardziej będą mi pasować. Ale posłuchałem też 7 i kolumn Regi. I wyjechałem z 7 bo mnie oczarowały. Natomiast dźwięk 30.1 był jakby pospolity niewiele lepszy od Regi. Słuchałem specjalnie ze swoim wzmacniaczem i jeszcze z lampą i w obu przypadkach odczucia były dla mnie podobne. Oczywiście to rzecz gustu, ale zgadzam się z kolegami, którzy twierdzą , że 30.1 to dźwięk jakby nowocześniejszy mniej klimatyczny.
 11. Moja 7 . I koledzy, chyba się lubią.
 12. Dla Misiów legendarny miód na uszy.
 13. Nie słuchać przyjaciół ( z Republiki) cieszyć się, a kombinować później po trochu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.