Jump to content

miś kuleczka

Użytkownicy
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. miś kuleczka

  Klub Prima Luny

  Witam, Pokój w którym słucham ma około 23 m2 .Muzyki filmowej mam mało.Z tego co kojarzę to Gladiator i muzyka z filmu Amadeusz - chociaż to też klasyczna.Do tego typu muzy dynamika mogła by być trochę lepsza ale dramatu nie ma. Dużo jeszcze u mnie zależy czy odtwarzam z cd czy z gramofonu.Z czarnej płyty jest dużo lepiej i tu dynamika właściwie wystarcza. Często słucham z kuchni otwartej na pokój.Wtedy siedzę po skosie od kolumn i w odległości około 7 metrów. Wiem, że to nie audiofilsko ale dla mnie ważne jest, że muzyka dobrze wypełnia pomieszczenie, które wtedy wynosi pewnie gdzieś około 37 m2. Teraz słucham akustycznego Dżemu i Martyny Jakubowicz i do takiej muzy to ten zestaw jest stworzony. Aha a tak w ogóle to moje kolumny na razie stoją na zwykłych taboretach kuchennych więc jak załatwię wreszcie jakieś podstawki to może coś zyskam. Mam pytanie do użytkownika Tezet czy u Ciebie z lampami EL 34 też dźwięk lepiej odrywa się od kolumn i scena jest lepsza.
 2. miś kuleczka

  Klub Prima Luny

  Używam Pima Luny dailogue integrated HP z Hatbeth 7es 3 od około 1,5 roku. Moim zdaniem jest to zestaw dobry do jazzu, bluesa i lżejszych odmian rocka (pink floyd). Czym szybciej tym gorzej. Jest generalnie dość ciepło i miło szczególnie z lampami EL34. Scena dobra wgłąb i góra-doł . Na boki natomiast średnio.Dużo dobrego dały przewody głośnikowe Albedo.System się ożywił, a nie stracił przy tym barwności.Nie wiem co miałbym jeszcze napisać. Trzeba być ostrożnym w tych opisach , bo moim zdaniem dużo niestety zależy w jakim pomieszczeniu gra.Często ten sam sprzęt w innym pomieszczeniu staje się nie do poznania.Ja zanim kupiłem oba klocki słuchałem dużo u siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.