Jump to content

jasio

Użytkownicy
 • Content Count

  1038
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Ataki chyba nigdy dobrze nie nagrywali." - jak widać głuchych nie sieją ::))) akurat ta płyta to referencja do testowania sprzętu :)
 2. "Kilka (ciepłych) słów o Contour 30" świetny artykuł sponsorowany, naszego forumowego bajkopisarza :) "Krótko mówiąc ani pakownia, ani tym bardziej odsyłania nie będzie, a Dynaudio Contour 30 z dniem dzisiejszym zostają wpisane na oficjalną listę dyżurnych urządzeń redakcyjnych. Po prostu, ku mojej dzikiej satysfakcji i dziecięcej wręcz uciesze, dziwnym zbiegiem okoliczności trafiłem na kolumny spełniające wszystkie moje oczekiwania, a przy tym wycenione nie tyle okazyjnie, co wręcz dumpingowo" - ich wycena (33900 pln) jest z kosmosu!!!
 3. akurat płyty od Music On Vinyl kolekcjonerskie nigdy nie będą :D
 4. Sobieski - Tulip Dynaudio 30 ustawione w rogu, i jak co roku słabo :( ale to już taka tradycja Nautilusa, szkoda bo sam posiadam od 20lat contiour 1.8mkII Audio Note - jak oni to robią, żadnej adaptacji, kolumny wciśnięte w same rogi przy ścianach a gra i to fajnie :) 4HiFi - eksperyment z adaptacją i bez, na obu takich systemach gra Yello Touch, bez adaptacji nawet gra. W drugim pokoju z panelami jakiś pan się wydziera o wyższości wełny nad gąbkami i że nas na niego nie stać bo robi adaptacje akustyczne dla instytucji. Tylko Yello gdzieś zniknęło !!! totalna porażka :D Wilanów II kolumny Avantgarde Duo Mezzo + Accuphaze - SUPER - to gra wszystko od Rammsteina, Floydów do Bacha Miłe zaskoczenie Marton Opusculum W tym roku palmę pierwszeństwa stracił Grobel na rzecz Lampizatora / Sveda Audio - do słuchania godzinami :) Grobel w tym roku jednak przekombinował.
 5. 36 min jakiegoś odpadu z poprzednich sesji, coś jak ostania płyta Pink Floyd - równie dobrze mogło by jej nie być (brak wokali) - szkoda
 6. jasio

  Klub kolumn THIEL

  po legendzie jaką była firma Thiel :( https://www.strata-gee.com/thiel-toast/
 7. za to Dynaudio tradycyjnie słabiutko - jak co roku - Nautilus nie potrafi wykorzystać potencjału tych kolumn :( one grały gdy były w rekach p, Jasika, ten wiedział co trzeba do nich podłączyć... wielka szkoda bo sam jestem wiernym fanem od blisko 20 lat :)
 8. Zwycięzca jest tylko jeden! ...od kilku lat bez zmian :D
 9. ...na forach pisza :) https://www.amazon.com/Vivaldi-Four-Seasons-AYO-MUSICI/dp/B00XB9J2GU/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8
 10. ciekawe jak graja "piraty" z Lidla, tłoczone w technologii DMM Cutting ;)
 11. odpowiedź LIDLa ;) https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=3243
 12. wszystkie te płyty (z obrazka) graja bardzo dobrze,. i warto było kupic :)
 13. jasio

  EPITAFIUM

  W wieku 60 lat zmarła pianistka, kompozytorka Geri Allen R.I.P.
 14. Cream - świetne, dynamiczne wydanie, 180g a Marek Jackowski - po raz pierwszy na winylu, tez extra
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.