Jump to content

Bartik

Użytkownicy
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Bartik

  Potrzebuję ...

  Potrzebuje osłonę czarną okrągłą na transformator do wzmacniacza lampowego , u kogo mogę zamówić?W sklepach tylko kwadratowe widziałem
 2. A mógłbyś jakieś konkretne przykłady podać ?Jakie kondy itd ,skąd cewkę ?Słabo się znam na tym .
 3. Czy jest ktoś kto modyfikował zwrotnice w Dynaudio DM 2/8 i może pomóc w wyborze kondensatorów?
 4. Pomieszczenie też robi swoje czyli akustyka,to nie są drobne zmiany lecz dosyć duże .Przerabiałem ten temat z doborem wzmacniacza i najlepsza opcja to słuchać u siebie innej drogi nie ma .Wypożyczać i testować .Nie ma tego jedynego wzmacniacza który można polecić .Każdy szuka taki jak mu się podoba.A po jakimś czasie znów nadchodzą zmiany.
 5. Pedofilia w KK jest faktem.Ale to tylko smutny szczegół ,gdyż z historii wynika iż jest odpowiedzialny za przelew krwi w wojnach XX w.Ale to nie wszystko , przede wszystkim kłamie na temat Boga i to sprawia że ludzie przestają wierzyć .Nauki KK nie mają potwierdzenia biblijnego ,wystarczy samemu sięgnąć do tej księgi.
 6. Spendor s8e miałem z EC 5mk2,pokój 20 m.Raczej ze słabymi wzmakami bym nie łączył gdyż Spendory lubią prąd.Bas tektoniczne głęboki ,wokal bardzo naturalny ,kolumny grają równo wszystko zszyte , lepiej grają na wysokich granitach.Jak ktoś szuka szybkiego ataku na basie to nie dla niego te kolumny.
 7. Witam,mam pytanie do osób które modyfikowały Dynaudio DM 2/8 ,jakie kondy najlepiej się sprawdzają ? I jakiej firmy przewód zastosować zamiast org? Jeśli mógłbym prosić o kilka słów co wniosły zmiany ,chciałbym swoje DM zmodyfikować .
 8. LAR z Hyperionem to granie można powiedzieć jak na koncercie ,nie podobało mi się .Vincent 237 bas klucha bez konturów jak w kinie domowym.
 9. Jaką nazwę będą miały te nowe Phoebe?
 10. Jakie zmiany wniosła ta zmiana głośnika wysokotonowego?
 11. Wiedza na temat dźwięku to długa droga ,związana jest z odsłuchami różnych systemów,takie doświadczenia są bezcenne ,po jakimś czasie sam usłyszysz czy to dobre zestawienie czy takie sobie i choć nie wiem jak bardzo będzie ktoś zachwalał jakiś produkt to będziesz miał wyrobiony pogląd.Moja rada to rób doświadczenia u siebie ,pożycz jakiś inny wzmacniacz ,przewody itd.I nie podejmuj decyzji na podstawie recenzji innych.Daj sobie trochę czasu.
 12. Szkoda że nadal stolarka choć dobra ,to jednak nie wychodzi na przeciw potrzebom naszych żon ,no bo jak przekonać nasze projektantki do innego koloru niż biały 🙂 czasami tylko taki pasuje do wystroju ,taka moda.
 13. Jeśli chodzi o twoje preferencje brzmieniowe to może Tara labs Heliks 6 używane .Miałem te przewody z Hyperionami IV i było dobrze ze wskazaniem na bas.
 14. Wszystko zależy o jaki bas chodzi :średni ,niski?
 15. Napisz jak to gra jak się już oswoisz z dzwiękiem bo nie mogę się zdecydować który streamer wybrać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.