Jump to content

Bartik

Użytkownicy
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

391 profile views
 1. Rozwiniesz trochę bardziej jakie jest brzmienie porównując do starszej wersji?
 2. Miałem pożyczony od kolegi .
 3. Diogione signature porównywałem z usbridge bez sig. Digione gra cieplej mnie bardziej pasowało,ale usbridge signature też bym posłuchał . Coś w końcu muszę wybrać.
 4. Dźwięk z np 5 jest spowolniony i dynamika słaba ,zmieniłem zasilacz na Shanti pomyślałem że będzie lepiej a tu nic płasko cicho jak z nakręcanej katarynki .Podłączyłem digione signature i tu nie mam zastrzeżeń,długo czekałem aby skompletować te dwa źródła w jednym czasie ,i byłem pewien że NP5 kupię i ukryje przed żoną w szawce ;).Większe wrażenie zrobił na mnie auralic aries mini .Chętnie bym sprawdził Usbridge signature ale nie mam takiej możliwości.Odsłuch z albumów z Tidal Z jakimi innymi DACami robiłeś porównania ?
 5. Najniższy bas według mnie to taki ,który zrywa skarpetki w Flanger Midnight sound 5 utwór 20 s to taki przykład . Pokój ok.30 m odsunięte od ściany ok 70cm .Muzyka z cd i wzmacniacz tylko Nad 320 przewody chord odyssey 2. Adam 38 jeśli wątpisz w moją wypowiedź na forum to przekonaj się sam.Może zapytaj konstruktora czy się mylę ?
 6. Dzięki uprzejmości konstruktora miałem możliwość zweryfikować recenzje audiostereo kolumn 9TH MOON . Mogę z pełną odpowiedzialnością napisać że bas jest wyśmienity ,różnorodny a najniższy to naprawdę zaskoczy każdego. Kolumny pokazują szczegóły w nagraniach gdzie wcześniej ich nie słyszałem,wokal natomiast jest naturalny . 9TH MOON mają wiele innych zalet ,zaskoczony jestem że komuś brakowało basu to po prostu jest niemożliwe i nie są to subiektywne odczucia . Dziękuje Panie Michale za poświęcony czas i cenną zdobytą wiedzę.
 7. Czyli jakie to dobre źródełko?
 8. Słuchałem usbridge bez signature +shanti +chord + Dynaudio C1 confidence +Tidal +roon,granie raczej po jasnej stronie .Chwile później digi One signature RPi 4+zasil.robiony na wzór Lucarto +chord i C1 + tidal bez roon i tu granie po stronie cieplejszej dla mnie Ok.Usbridge po USB , Digi one po coax. Ciekawe jak gra usbridge signature.
 9. Usbridge signature czy Digi one signature Pi4 co lepiej gra?
 10. Polecam Pioneer PD-50 nowych już nie ma ,ale można trafić z drugiej ręki.
 11. Chcę go podłączyć coax przez cd .Dotarła do mnie Informacja że słabo z poziomem głośności i trzeba trochę bardziej podkręcić.Ktoś zestawił go razem z digione signature?
 12. Mam pytanie do posiadaczy NP5 ,jak to jest z dynamiką tego urządzenia w stosunku do Cd?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.