Jump to content

Bartik

Użytkownicy
 • Content Count

  269
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1507 profile views
 1. Co lepiej się sprawdzi zasilanie liniowe czy bateryjne do Rpi3 b+ i digione signature ? Czy różnice będą duże w jakości dźwięku?
 2. Możliwe że będzie dobrze nie słyszałem twoich kolumn . Na org lampach gra dobrze Cayin a 55tp ale dużo lepiej na Tung sol 6550 . Ważne że można z czasem dokonać zmian dźwięku na jeszcze lepszy .
 3. Ja tylko od innych słyszałem że titania nie bardzo gra. Sam mam Cayina i zmieniłem wszystkie lampy i kondensatory i teraz jestem zadowolony bas jest bardziej kontrolowany dostał drive i ma też swój koniec . Na org lampach tego nie usłyszysz
 4. Problem w tym że w okolicy nie znam nikogo kto by miał CGSig. I zanim podejmę decyzję to chciałem zebrać opinie tych co znają dźwięk przed upgrade i po .Też nie małe pieniądze to kosztuje więc nie chciałbym być rozczarowany.
 5. Swędzi ,swędzi🙂 ale tak poważnie to zbieram opinie bo jeśli może być lepiej to czemu nie. Natomiast opinia Adam38 trochę mnie zaskoczyła . Myślałem że wszystko będzie na plus łącznie z muzykalnością bo przecież jest ważna .
 6. Dlatego nie wiem co robić,zostawić podstawową wersję czy upgrade .
 7. Mam pytanie do użytkowników Canto Grand signature Jak bardzo dźwięk różni się od wersji podstawowej ? I na czym ta różnica polega?
 8. [Hidden Content] Ja kupowałem od tego sprzedawcy ,zadzwoń i zapytaj czy ma z lepszymi parametrami niż te z aukcji.
 9. Czy jakieś porównanie PI2AES do digione signature macie koledzy?
 10. Ja uważam że Tung sol 6550 daje więcej średniego basu i kontroli nad nim ,moje org z A 55TP leżą jako zapasowe i mam nadzieje że nie będę musiał ich używać .
 11. Sol II bardzo neutralny dobrym określeniem jest ,,przezroczysty,, trochę basu miał mało ,ale to moje odczucia ,ciekawe co wybierzesz . Cayin na innych lampach gra dużo lepiej .
 12. Cayina mam ,Haiku słuchałem ale jak i też innych wzmacniaczy i wiem ze trzeba u siebie w mieszkaniu posłuchać kilka dni i dopiero podjąć decyzję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.