Jump to content

Bartik

Użytkownicy
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1204 profile views
 1. Lepiej daj kolumny Michałowi to zmieni ci wysokotonowy na SB satorii jak dobrze pamiętam
 2. Nie doczytałeś , piszę o obłudzie i wykorzystywaniu swojej pozycji do tego by inni nie pisali swojego dobrego doświadczenia o produktach G. Ja nie znam faktów ale ta nagonka to nic innego jak zemsta jakaś .Dlaczego wczesniej było wszystko dobrze? Może kasa się zablokowała?Nie wiem .Ale tak to wygląda. Jak się oczyści ta toksyczna atmosfera to będzie lepiej dla takich jak ja .Ale jak widzę nieprędko to nastąpi i to szkodzi właśnie nam użytkownikom w/w sprzętu.
 3. Jeszcze żeby miał powód to ok ale zrobił to złośliwie. Ja patrzę na to z perspektywy forumowicza ,powinienem mieć prawo w Studio16 wypowiedzieć się o muzyce,dzwięku itd. a nie mogę .Niektórym jak sądzę rozwalił się interes i kasa nie wpływa dlatego teraz opluwają człowieka. Możliwe że masz racje, ale ja jestem z tych co są zadowoleni ,sprzęt gra i jest OK.
 4. Czytam tu i tam twoje wypowiedzi na temat Grzegorza i jego produktów i tak się zastanawiam dlaczego tak zawzięcie odnosisz się negatywnie do tego człowieka ? Ja nie znam żadnej sprawy związanej z jego działalnością ani poza nią interesuje mnie tylko dzielenie się opinią o sprzęcie itd. Ale przez twoją natarczywość i ciągłe szkalowanie tego człowieka nie można spokojnie wymienić się informacjami z innymi ,którzy mają jego kolumny a teraz to i tu gdzie są wzmacniacze sprzedawane przez niego. Powiem tak ,jeśli dla kogoś set studio 16 i Cayin jest najlepszy to nic tobie do tego ,za kogo ty się uwa
 5. Jeśli jest odwrotnie to opisz jakie są różnice miedzy omawianymi modelami ,o ile Cayin jest szybszy ?Człowiek chce podjąć decyzje i potrzebuje informacji .
 6. Ja słuchałem wczoraj na KT 150 kilka klas lepiej słychać niż u mnie niestety .
 7. Miałem kilka Nadów ,wolałbym Atoll ,Cayin , jeśli możesz to poczekaj z zakupem wiem że Michał z AA coś robi na zwrotnicy wtedy będzie łatwiej coś dobrać do Rhea.Jak słuchasz spokojniejszych klimatów to Cayin ,Atoll będzie szybszy prawdopodobnie ale tego nie jestem pewny.A teraz na czym słuchasz?
 8. Nie wiem bo miałem Rhea podłączone do Electrocompaniet . Bas to w dużej mierze akustyka pomieszczenia ,czegoś ci brakuje ? Bas jak bas ,ale masz niespotykanie ładną średnicę a oto chodzi 🙂
 9. Miałem ten sam dylemat ,wybrałem Cayin zamiast atolla ze wzgędu na klimat jaki daje lampa i możliwość wpływania na dźwięk zmianą lamp.W Rhea góra będzie utemperowana ze względu na specyfikę lampy ,W Rhea góra mi się nie podobała na tranzystorze ,ale nie wiem jak wypadnie z Atoll Jeśli Klimaty Jazz to pewnie Cayin lepszy ,w jakim rejonie mieszkasz? Do 3500 opuścił bierz jak jeszcze jest 🙂
 10. Znam AA Rhea ,Cayin jest w bardzo dobrej cenie szkoda że niedawno kupiłem nowego Cayin A55TP. Zależy też jakiej muzyki głównie słuchasz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.