Jump to content

Bartik

Użytkownicy
 • Posts

  330
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

102 Dobry

Audiostereo

69

Bocznica

33

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

Bartik's Achievements

 1. Minas anor IV miały np mało basu ,trójek nie słuchałem .
 2. Bartik

  Stereovox xv2

  Sprzedaje przewód cyfrowy bnc/rca Stereovox
 3. Bartik

  Shanti

  Sprzedam Zasilacz Shanti
 4. Nie nie zmieniam wzmacniacza z moimi CG New signature gra ten system wystarczająco dobrze jak dla mnie .Sprzedaje całe audio.
 5. Powodem napewno nie jest niezadowolenie z dźwięku gdyż jest to system z synergią i oparty na wieloletnim szukaniu dźwięku . Nie lubię na forum wyjaśniać spraw osobistych .
 6. Sprzedaje cały system w tym roczny Cayin A 55 TP czarny ze zmienionymi kondensatorami . Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam .
 7. Mnie Cayin a 55 tp odpowiada ,przede wszystkim jest szybki nie zamula . Po wymianie lamp gra duuuuużo lepiej . Kondy zmieniłem i też jestem zadowolony z przyrostu jakości
 8. Miflex KFPM sprawdzone na Cayin i jest duża zmiana .
 9. Mam Cayin A 55 TP i zmieniłem kondensatory na miflexy ,wszystkie lampy na lepsze i bas potwierdzam też się zmienił . Ale to czego ty oczekujesz obawiam się że leży w dużej mierze po stronie kolumn .Kolumny albo schodzą nisko albo nie .
 10. Z Shanti wychodzisz przewodem o oznaczeniu 5V 3A i podłączasz do maliny z prawej strony a przewód z Shanti oznaczony 5V 1A podłączasz do maliny z lewej strony . Przejściówki od Shanti musisz dopasować do wyjść z Maliny
 11. Przy cichym słuchaniu w Canto Grand New sig. wszystko słychać ,przeszkadzajki i inne wybrzmienia które wcześniej gdzieś tam były tak teraz wyraźnie są słyszalne ,uważam że warto było zrobić upgrade .
 12. Pojawił się problem z Tidal którego nie mogę uruchomić na Volumio , prawdopodobnie po aktualizacji systemu do wersji 2.873
 13. Na czym polegają te różnice dźwiękowe że twierdzisz iż Volumio jest słabiutkie ?Ja pytam o płatne Volumio .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.