Jump to content

_Kuben_

Branża
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  MUZYKA! ;)
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

201 profile views
 1. Mógłbyś poszerzyć myśl o innej drodze? 310LP v2 był lepszy, gorszy od v1? Skłonił do jeszcze innej marki w tym pułapie cenowym? Pantaleon dzięki za przedstawienie zrozumiale wszystkich rozwiązań.
 2. Brak dostępności w Europie w przystępnych cenach. Z Kanady pojawiła się okazja za 2500 z wysyłką w cenie.
 3. Dzięki. Czyli: (poprawcie mnie jak źle myślę) Kupuje 310lp używam go z transformatorem, z czasem znajduje 320s np z Niemiec i podłączam go normalnie do naszego gniazdka w PL, a 310lp podlaczam do 320 z Niemiec i transformator wtedy zbędny i wszystko hula jak należy?
 4. Wybaczcie, ale nie mogę tego zrozumieć, bo przecież 320s to zasilacz dla 310lp. Wytłumacz proszę w takim razie bo wydaje mi się to dziwne - czy mając 320s musiałbym 310lp zasilać moonem 320s oraz transformatorem jednocześnie?
 5. Dzięki, a jakbym kiedyś odkupił moon 320s to ten transformator dalej będzie potrzebny?
 6. Witam, doradźcie fachowcy, chcę kupić przedwzmacniacz moon 310lp z Canady - będę potrzebował coś więcej niż kabel zasilajacy zgodny z polskim gniazdkiem aby w pełni korzystać ze sprzętu w sposób nie narażający go na uszkodzenie?
 7. Czy mam wywnioskować z Twojej wypowiedzi, że nie wykluczałbyś R900 do pomieszczenia moich wymiarów? Dopytuję, bo dotychczas raczej przeciwne opinie spotykalem.
 8. Witam, Przymierzam się do zakupu Kefów serii R - słuchalem już Kef r700 i bardzo mi się podobały, góra delikatna, nic nie syczy, a detale nie znikają. Chcialbym jednak na wszelki wypadek jeszcze porównac z moim tym razem wzmacniaczem, R500, R700 i R900 - gdzieś na ślasku najlepiej jednak własnymi siłami sposobności nie znalazłem... Może ktoś posiada posiada któryś ze sprzętów i usposobnił by taką możliwość? Co do R900 ciekawi mnie czy nie dyskwalifikujecie ich jako za duże na pomieszczenie 4,5m na 6,5m, ale jedna ściana całkiem otwarta na kuchnie i jadalnię.
 9. Dzięki! Tył mojego KD - można zaznaczyć gdzie wpinam? RCA rozumiem 2 x chinche?
 10. To prawda, że MF m6si można połączyć jako końcówkę mocy do wzmacniacza kina domowego i będzie zasilał dwie podstawowe kolumny? Jakie do tego są potrzebne kable?
 11. DAC napewno z czasem dojdzie, ale nie wszystko na raz. W takim razie skoro słuchawkowo jest źle to jak proponuje RMS podłączyć TV do wzmacniacza?
 12. Witam, Mógłby mi ktoś powiedzieć czy takie wzmacniacze jak M5si albo m6si można podłączyć w jakiś sposób do TV, a jeśli tak to jaki i np. cieszyć się dzwiękiem do filmów czy np. muzyki z youtube?
 13. Ok, w takim razie w moim przypadku pod 'main" powinienem włączyć wzmacniacz? A czym się różnią te pozostałe w obramowaniu bialym od bez? Widział ktoś takie rozwiązanie w jednym ciągu a nie 2 rzędy po 4?
 14. Ok. Dopytuję, bo od kiedy zacząłem przeglądać to forum to pojawiło się masę wątpliwości przez wypowiedzi użytkowników, którzy przechwalają listwy i kable do nich po kilka tysi..
 15. W takim razie widzę że niepotrzebnie się martwię ;) Może w takim razie pytanie jeszcze do osób, w tym przypadku nie stosujących grzejnik, ale sprzęt audio - jakiej używacie listwy? Ma jakiś stabilizator napięcia? Jaka wg Was jest najbardziej polecana listwa w proporcji cena/jakość?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.