Jump to content

lewandowski

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

559 profile views
 1. Kupię streamer YAMAHA np s303 w stanie bardzo dobrym. Kolor tylko czarny.
 2. Witam, Liczę na opinie forumowiczów do wyboru mam Marantza NA 6005 oraz Yamahę NP S303 proszę pominąć cenę chodzi o to jak sprzęt gra, czy ktoś słuchał NP S303 po tuningu? Dźwięk jest najważniejszy ale oczywiście inne funkcjonalności też grają rolę.
 3. No i tu kolega lekko rozjaśnił mi w głowie muszę posłuchać Marantza. A te ONKYO, to ogólnie coś ostatnio słabsze noty mają, podobno są strasznie matowe. Zaznaczam, ze nie słuchałem osobiście.
 4. Cieplejsze od ... . Można to porównać do PM7005? bo nie uwierzę w wyżej, raczej śmiem twierdzić, że będzie to raczej 6006. Na jakich kolumnach kolega testował?
 5. A ktoś już przetestował PM7000N w warunkach domowych? No ale cena jest już ponad 5 tys. pln
 6. Zboczyliśmy z tematu ale popieram przedmówcę
 7. Rotel RA-11 jest już, gra ładnie, jest dość szczegółowy jednak basu i przestrzeni mogłoby byc ciut więcej, na chwile obecna współpracuje z CA 640C. Za kilka dni będę miał jeszcze DENONa AVC-A1-SE, to oczywiście wzmacniacz KD jednak w stereo jest również potęga, no i w chwili zakupu na poczatku produkcji czyli 2002 rok jego cena wahała się w okolicy 20.000 PLN, potężny transformator i waga sprzętu niemaże 30 kg. Słuchałem go na B&W CDM 9 NT, no i dużo powietrza w nim było, basy porządne, zarówno średnie jak i wysokie na miejscu. Zobaczymy jak bedzie z moimi Mission m74i
 8. A więc kolega potwierdził brak konkurencji. Wielcy wykupują mniejszych, aby ci w przyszłości nie mogli im zagrozić. A już jak nie ma konkurencji to nie ma się co spinać kupisz DENONA, MARANZA, OKNYO czy PIONNERA a pieniądze i tak trafią do jednej kieszeni. A odnośnie przetrwania to tak główni akcjonariusze lub właścicele jakoś muszą przetrwać na swych luksusowych jachtach. Masz rację kolego, jak tu utrzymać 25 metrowy jacht z pełną obsadą, i to jeszcze cumujący w Monako.
 9. Odezwał się niestety głos handlowca. I próbuje przykryć temat kocykiem. Myślę, że chodzi tu również o szacunek do klienta, którego najzwyklej w świecie brak. Bierzemy ciasko, dzielimy je na pół s sprzedajemy klientowi za cenę całego, wciskając przy tym, że jest upieczone z lepszej mąki. Niestety takie jest, życie. A centralizacja w jednych rękach wielu marek zabija zdrową konkurencję i współzawodnictwo, a tak nie ma z kim współzawodniczyć. Pozostaną tylko niszowe marki i im trzeba przyklaskiwać, a nie molochom.
 10. Wzmacniać Rotela, bo mam możliwość zakupu za 1200 PLN i mogę odsłuchać w domu przez kilka dni. Ampil Yamaha 803 mam za 1600 PLN stan jak nowy. W grę niestety nie wchodzą nowe Ampli z uwagi na cenę. Podobno Rotel do całkiem dobry sprzęt.
 11. Mam w zamyśle dodatkowo poprawć jakość dźwięku, dodam, że z telewizora sygnał wyprowadzam optykiem.
 12. Witam, Jestem w posiadaniu kolum Mission m74i, wzmacniacza CA A1 oraz CD CA 640c Zastanawiam się na nad zakupem sprzętu, do którego będę mógł podpiąć TV po optyku oraz sygnał cyfrowy. Na te chwilę w grę wchodzą amplitunery yamaha R-N602D lub R-N803D, onkyo TX-8150 ewentualnie TX-8250 oraz wzmacniacz Rotel RA-11. Wszystkie sprzęty używane. Wiem yamaha 803 będzie najdroższa ale w tym momencie pomijam ceny poszczególnych sprzętów powiedzmy, ze mogę na ten cel poświecić do 2500 zł. Pomijam dodatkowe funkcjonalności amplitunerów w postaci dab, radia internetowego oraz obsługi Spot
 13. Będąc ostatnio w skelpie "nie dla idiotów" zwróciłem uwage na Technisat DIGITRADIO 140, który przypominał mi wypuszczony jakiś czas temu przez firme hama podobny sprzęt. Firma Technisat jest znana z prostych i tanich rozwiązań w cyfrowej TV, również satelitarnej jak i DAB oraz stream. Ale do rzeczy, można to kupic za 750 PLN (CD, DAB+, FM, streamer) więc nie oczekujmy luksusów. Jeśli kotś z formunowiczów miał do czynienia, to proszę o kilka słów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.