Jump to content

lewandowski

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Będąc ostatnio w skelpie "nie dla idiotów" zwróciłem uwage na Technisat DIGITRADIO 140, który przypominał mi wypuszczony jakiś czas temu przez firme hama podobny sprzęt. Firma Technisat jest znana z prostych i tanich rozwiązań w cyfrowej TV, również satelitarnej jak i DAB oraz stream. Ale do rzeczy, można to kupic za 750 PLN (CD, DAB+, FM, streamer) więc nie oczekujmy luksusów. Jeśli kotś z formunowiczów miał do czynienia, to proszę o kilka słów
 2. Dziękuję za dyskusję, która pomaga mi w podjęciu decyzji. Wiem , że nie. Nie było wymiany kodensatorów. Z tego co widzę 1000zł pewnie winienem przeznaczyć na tę okoliczność. Jednak nikt się nie ustosunkował do tych szumów, które moim zdanie są za duże, czy to kondensatory czy może być coś więcej? Ponadto co możecie zaproponować używanego w przedziale cenowym 3000zł, coś co zagra nader podobnie, a więc ciepło jak quad 909.
 3. W zestawie jest preAmp 99, moim zdaniem quad gra świetnie, ale po jego włączeniu nawet jeśli brak wpiętych chinch i jak przytulę ucho do głośników to słyszę moim zdaniem w sopranach zbyt dużo szumu. Czy to właśnie świadczy o konieczności wymiany kondensatorów? Jaki może być tego koszt? Nigdy nie serwisowałem sprzętu
 4. Witam, Obecnie jestem właścicielem wzmacniacza CA A1, stara Integra 2x25W Ostatnio posłuchałem i mam możliwość zakupu preAmp wraz z końcówką mocy Quad 909, gra ładnie całkiem ciepło, no i w porównaniu z CA A1 to kosmos. Mam jeszcze możliwość zakupu Wzmacniacza Marantz PM-15S1 ale tego nie słuchałem (słuchałem PM8006 z monitor audio bronze 6) , dodam że mam kolumny Mission m74i, pomieszczenie 25mkw. Czy ktoś z użytkowników forum porównywał te sprzęty, czy może coś powiedzieć o Marantz u? Cena porównywalna Zakup już na dłuższy czas więc nie chciałbym trafić kulą w płot. Lubię słuchać Klasyki, Dire Strais, Jazz Blues i Polskiego Rocka
 5. Nie rozumiem przekazu tego wpisu, proszę o doprecyzowanie. Nie rozumiem przekazu tego wpisu, proszę o doprecyzowanie
 6. Dlaczego zamykam się na ROTEL-a?, mam w domu jeszcze CA A1 + CA640C i słyszałem od osoby postronnej że ROTEL daję większą dynamikę niż CA i z tym się zgadzam. Ponadto słuchałem ROTELA RCX 1500 i również mi się podobał. Podobnie było z zestawem czterocyfrowym ROTEL-a, których to symboli dokładnie nie pamiętam. Mam na testach ROTELA i jestem na tę chwilę bardzo zadowolony. Oczywiście w połączeniu, o którym pisałem wcześniej. Myślę tylko o zmianie głośników, ale tylko z uwagi na wystrój wnętrza. Co Pan Grzegorz proponuje w podobnej klasie w cenie 1400 zł? (nie jestem zapięty na ROTEL-a ale kilka zestawów już słyszałem przez co się pewnie ukierunkowałem), oczywiście używka gdyż budget jest ograniczony. Mówię o wzmaku.
 7. ROTEL RA-11 jest u mnie na testach i .... pewnie zostanie na dłużej. Jako źródło CA 640C przez coaxial całość gra wręcz świetnie. Dobra dynamika, stereofonia, żaden z zakresów tonalnych nie jest nadmiernie eksponowany, nie męczy ucha (w porównaniu ze słuchanym w stereo SONY DN-1030). Kable głośnikowe KLOTZ budżetowe, głośniki MISSION m74i (wcześniej zastanawiałem się na ich wymianą, jednak teraz widzę, że słabym punktem albo tym, co się gryzło był ampli SONY).
 8. Dziękuję za zainteresowanie tematem, Trochę wprowadzacie mi zamieszanie, były 2 modele, a teraz wpada trzeci. Teraz jeszcze poszperam odnośnie RA-06 i przeszukam oferty. A może jeszcze jakieś uwagi odnośnie połączenia Rotela z posiadanymi przeze mnie kolumnami Mission m74i, czy to będzie dobre połączenie, może ktoś ma doświadczenie z takim połączeniem.?
 9. Witam, Ostatnio stałem się szczęśliwcem, sprzedałem moje kino domowe SONY, grało moim zdaniem kiepsko strasznie, szybko muzyka zaczynała mnie męczyć, ale do rzeczy: Upatrzyłem sobie Rotela RA -11 oraz RA-02 Dlaczego Rotel, bo podobno to świetny sprzęt. Proszę o opinie który z powyższych jest lepszy (chodzi o dzwięk, jego jakość) Poimajm wszelkie dodatki, w które jest doposażony RA-11, a więc usb, wejścia optyczne, itp. Dodam jeszcze, że kolumny, które posiadam to Mission m74i (czy to dobre połączenie z Rotelem) Słucham coraz więcej muzyki klasycznej, jazzu i bluesa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.