Jump to content

cis3k

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  sport
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. Jeszcze jestem na etapie, że lubię z niego korzystać 🙂
 2. Witam, Rozglądam się za nowym nagłośnieniem do salonu. Do tej pory ze względu na łatwość montażu i ograniczone miejsce korzystałem z JBL SB400. Szału nie było 🙂 Problem polega na tym, że jeśli chodzi o ustawienie nagłośnienie u mnie to jest trochę problem. Nie bardzo jest gdzie kolumny postawić, trzeba pamiętać, że jak napali się w kominku to jest w okolicach szyby na prawdę ciepło i też nie bardzo można coś tam postawić. Może ktoś podpowie jakieś sensowne rozwiązanie ... Załączam rzut jak to u mnie wygląda w salonie.
 3. cis3k

  Jakie audio?!

  To jest jakaś opcja ważne żeby współgrało ze sobą ... Na co zwracać uwagę przy wyborze soundbara i suba?
 4. cis3k

  Jakie audio?!

  A to już zestawik mieszany ... Ja pewnie te ceny to miałem Soundbar + sub z focala
 5. cis3k

  Jakie audio?!

  Tylko u mnie jest około 30m2 gdzie to ma grać :) ale pewnie ten focal też pociągnie? JBL bez suba bardzo słabo wypadał. Sub ładnie podbijał bass i dawało to radę.
 6. cis3k

  Jakie audio?!

  Oczekuję mniej więcej takiego dźwięku jak z JBL. Na pewno nie gorszego :) Nie chcę też wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy, bo audiofilem nie jestem. Ma po prostu fajnie grać dla normalnego słuchacza :) Technicznie to chcę żeby było bez kabli najlepiej. Dom wykończony i nie bardzo widzi mi się rzeźbienie w ścianach :)
 7. cis3k

  Jakie audio?!

  Dzięki Panowie, dodam że układu pomieszczenia nie zmienię :) Musi zostać tak jak jest ... Ten Focal widzę, że kosztuje ponad 3 sam soundbar ... Gdzie widziałeś za 2tys.?
 8. cis3k

  Jakie audio?!

  Witam, Mam problem ponieważ nie bardzo wiem jakie audio sobie sprawić w domu. Do tej pory używałem soundbara JBL SB400 - fajnie to grało, ale strasznie wadliwe. Chciałbym coś podobnego bo wydaje mi się, że to jedyna rozsądna opcja. Obok kominka nie może nic stać bo się po prostu spali :) pod TV miałem soundbara. Ktoś ma jakieś sugestie jak to można ogarnąć? Jakieś propozycje sprzętów czy też innego soundbara.
 9. Witam, Ja mam następujący problem. Posiadam soundbar JBL SB400, TV LG i dekoder UPC. Podpinam wszystko kablami HDMI, tzn. dekoder do soundbara, soundbar do TV. Niby wszystko działa, ale pilotem od dekodera nie mogę ściszać np na kanale Canal+ bo tam mogę tylko pilotem od soundbara. Dodatkowo na Canal+ od czasu do czasu pojawiają się strzelania dźwięku (taki dźwięk jakby ktoś na full mocy odłączył kabel). Czy mam jakoś inaczej ten zestaw podłączyć? Czemu pojawiły się te trzaski?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.