Jump to content

meloman_123

Użytkownicy
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1070 profile views
 1. Link do oferty: https://allegrolokalnie.pl/oferta/przewod-kabel-zasilajacy-belden-19364-ekranowany
 2. Link do oferty: https://allegrolokalnie.pl/oferta/kabel-zasilajacy-mcintosh-2328-c7r
 3. Mam do sprzedania dwa opamy w wersji 2G OPM3320D-ST19 [Hidden Content] Jak ktoś jest zainteresowany, to proszę o informacje na priw
 4. 2X muses 8820 + Staccato, to też fajne połączenie, jak ktoś ma możliwość polecam sprawdzić. Trochę bardziej basowe i z lepszym wypełnieniem brzmienie.
 5. [Hidden Content] Masakra, nawet Janusze wołają za to maksy 3 tysiące
 6. Kilkuset-watowa końcówka w klasie D to jest mój drugi trop.
 7. Fajnie, dzięki. Ewentualnie jak znacie jakieś inne sprawdzone Mullardy na 12AU7, to byłbym wdzięczny za link do aukcji.
 8. Chciałbym wymienić parę 12AU7 w moim przedwzmacniaczu. Czy te mullardy będą ok? [Hidden Content] W tytule jest napisane, że to lampy pod sprzęty gitarowy, więc wolę się upewnić
 9. Dzięki za zainteresowanie. Wstrzymałem się z zakupem, bo w moje ręce tymczasowo wpadała integra PL One. Bardzo fajny wzmacniacz, jednak ponieważ właśnie posiadam dobry (przynajmniej jak dla mnie) przedwzmacniacz, do docelowo szukam końcówki mocy. Niestety mały jest na rynku wybór lampowych końcówek mocy, takich w rozsądniej cenie, również na rynku wtórnym. Ostatnio przypadkiem trafiłem na ten filmik: Gdzie autor wspomina o alternatywnych lampach mocy GE NOS, które ponoć brzmią szalenie dobrze. Podejrzewam, że podobny efekt dałby w przypadku końcówki mocy.
 10. Czy Waszym zdaniem to jest oryginalny kabel? [Hidden Content] Coś za podobnie mi wygląda jak na podróbkę
 11. Coś tym jest, spora liczba połączeń, która mi się podobała była w układzie 2XLME49860. Faktycznie trochę słabo z zamiennikami, myślałem, że to bardziej popularne lampki. A jak się sprawdzają te sovteki, czy może już o tym pisałeś i ja przeoczyłem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.