Jump to content

Saper91

Użytkownicy
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Perkusja,muzyka,kino,historia.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

740 profile views
 1. Są też nowsze wersje Emittera, które które wedlug opini, są lepiej dopracowane i mają wieksza kontrole i detaliczność
 2. Zdjęcie jest przypadkowe, ściągnięte z internetu. Możliwe,że sa tam spuchnięte. Dlatego piszę tutaj i szukam opini, bo niesztuka wywalic kilkanaście tysięcy zł. Myślałem ASR Emiter, ale podobno nie ma aż takiego punktowego basu.
 3. A może niektórzy nie moga sie z tym pogodzić, że to nie są tanie klocki.
 4. Naczytałem się dużo samych dobrych opini o Callisto, ale model 2200 (Od 2100 rózni się) 2200 wedlug opini cechuje się neutralnościa, wielką kontrolą basu i zrównaniem w reszcie pasma. Kolumny moje to Zephyr S Berylium od YB Audio. 87 dB. Szukam wzmacniacza, ktory bedzie więc miał rezerwy prądu, i rozbuja śmiało kolumny. 20-25 to zdecydowanie kwota nie w moim zasięgu
 5. Leeme Tucane brałem pod uwagę, ale jest brzydka i trudno o egzemplarz czarny. A z Brystona cos konkretnego polecasz?
 6. Witam. Po długich poszukiwaniach nie natrafiłem na konkretny model w dobrej cenie. Jedynie na jedną ofertę, ale za 14 tys. Do tego na starcie trzeba doliczyć koszty serwisowe (przegląd i wymiana po tylu latach elektrolitów. Wzmacniacz mocno sie grzeję i wpływa to na kondensatory, co przekłada się na dzwięk) Serwis to 1800-2000 zł. Więc daje nam to 16 tys zł.I powoli robi się przerost formy. Bo w opini wielu posiadaczy, za ten model w stanie zadoowalającym, można dać do 12 tys. A więc pytanie: Jakie znacie alternatywy dla tego wzmacniacza? Duża wydajność prądowa. MInimum 150 watt przy 8 ohm. Kontrola na basie i zrównoważenie w całym paśmie. Neutralność bez podbarwień i czarów Specifications : Frequency Response...........................20Hz – 20kHz, +0.0 / -0.2dB. ...........................0.25 – 250kHz, +0 / -3dB. Input impedance..................................10 kOhms Av Input impedance.............................47 kOhms THD+Noise.........................................1kHz < 0.05%, 20kHz <0.25%. Signal to Noise....................................< -100dB “A-weighted” Gain...................................................38dB. Input sensivity.....................................700mV. Input sensivity.....................................AV-input : 1V. Output Power......................................2 x 200Watt in 8 Ohm. ......................................2 x 400Watt in 4 Ohm. ......................................2 x 600Watt in 2 Ohm. Output voltage.....................................RMS : 40 V .....................................Peak to Peak : 113 V Output impedance................................0.028 Ohm Power consumption..............................Idle : 200Watt. ..............................Max : 1400Watt. Dimensions(w x d x h)..........................48.5 x 41.5 x 17.5 cm Weight................................................24 kg Proszę o wyrozumiałość i szczere porady. A jeżeli ktoś posiada Callisto 2200 w rozsądnej cenie, to zapraszam. Pozdrawiam
 7. Interesowałem się. Są rożne opinie. Jest to ogólnie nieporęczne urzadzenie Zostane przy Callisto, Albo Gato.
 8. A ja jestem przekonany, że zdecydowana większość klientów przy mozliwości wyboru, zdecydowałaby się na czarne wykończenie. Może Gato wróci do tego. Czarne pasuje do wszystkiego. Ale to kwestai gustu.
 9. Dosć wiekowe porównanie. A może też porownywałeś z jakimiś dzisiejszymi integrami z podobnego budżetu? Okolo 11 k zł.
 10. Więc jednak Gato występuje też w czarnych wersjach kolorystycznych! 🙂 Czy tak jest też w przypadku 250s?
 11. Dosć wiekowe porównanie. A może też porownywałeś z jakimiś dzisiejszymi integrami z podobnego budżetu? Okolo 11 k zł.
 12. Tak było, że grały dopiero głośniej, ale mi zalezalo na zapasie mocy, żeby gralo to wlasnie z pazurem na mnienszych poziomach głosnosci. Kupiłem ZephyryS po diamondach i wypadało zapewnić lepszy piec
 13. Wuelem. Mialem lampe pod Pylony Diamondy 28. Było fajnie, ale poszedlem głebiej w las i zmienilem na YB Audio Zephyr s. Stu milowy krok na przód. Ale lampa nie uciągneła ich. Nie było wykopu na niskich poziomach głośności. Dlatego poszukuje drapieżnika który rozbuja revelatory.
 14. Z autopsji coś znasz? Szukam pieca do rocka/metalu. Musi mieć kopa. Musi mieć drive. Musi "grac cicho".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.