Jump to content

niowluka

Użytkownicy
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

134 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1110 profile views
 1. Oczywiście wierzyć możesz w co chcesz, ale takie różnice nie mają żadnego fizycznego wytłumaczenia. I to jest dowód na ich działanie? Bo ktoś to kupuje?
 2. Hmm. U mnie trzasków nie ma w ogóle. Były na RPi3, ale to przez ethernet. Ograniczenie prędkości do 100mb rozwiązało problem. Na RPi4 jest za to szum przy DSD (DoP). RPi3 odtwarza OK nawet z nowym Raspbianem.
 3. Zawsze miałem DACi z wejściem USB, więc nigdy nie potrzebowałem żadnych nakładek, od zawsze gram po USB (PC, RPi3, RPi4). Jeśli wyjście ma być cyfrowe to nie.
 4. To czemu nie kupisz takiej samej? Moja 4ka chodzi z dyskiem SSD i obudową z chłodzeniem na zasilaczu od 3ki.
 5. To samo zasilanie, ten sam przedwzmacniacz (pomijając XLR), ta sama końcówka mocy. 2100 ma dedykowany wzmacniacz słuchawkowy.
 6. Dedykowana magistrala ethernet i USB 3. Jeśli ci na tym nie zależy to faktycznie RPi4 nie ma większego sensu.
 7. Ah. Prawo forum internetowego: od teraz we wszystkich wątkach o serii AS będzie, że są wadliwe i fatalnie wykonane ... A szkoda ... Przede wszystkim twojej 3000. Piękny wzmak, a moja 1100 chodzi jak szwajcarski zegarek ...
 8. Jak się tłumaczy dosłownie z obcego języka to potem wychodzą takie kwiatki. 'Suspicious' to standardowy zwrot w UK oznaczający tylko tyle, że zajmie się tym policja, bo nie jest to np. samobójstwo.
 9. No nie ma to jak konstruktywna krytyka. Na moją AS1100 jeden sprzedawca w Krakowie miał podobną reakcję. To nie jest tak, że dedykowane fono z definicji gra lepiej niż zintegrowane. Co to za gramofon i co napędza ta Yamaha?
 10. Broń boże, żeby jakiegoś syfa nie złapać. Wystarczy przeczytać cytat, przecież to jest bełkot.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.