Jump to content

niowluka

Użytkownicy
 • Content Count

  536
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

225 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1396 profile views
 1. Słyszałeś kiedyś o Einsteinie? On bardzo dokładnie opisał. Albo Newton, ale on trochę mniej dokładnie.
 2. Nie ma trzeba cytatów, każde dziecko wie, że nie ma czegoś takiego jak 'cząstka'. Jest funkcja falowa, a ona dokładnie określa takie interakcje. I nie są przy tym łamane żadne prawa fizyki. Ale się trzyma. Można ściśle opisać zjawisko fizyczne, nie znając jego natury. Świetnym tego przykładem jest grawitacja, znana i lubiana od setek lat, a wciąż nie wiemy czym tak naprawdę jest ...
 3. Bardzo ciekawa jest interpretacja wielu światów, w której nie ma żadnego kolapsu funkcji falowej. Wydaje się najprostsza, choć oczywiście ciężka do zaakceptowania. Polecam wykłady Sean'a Caroll'a w tej materii (;))
 4. Wszystko fajnie tylko ... Takie pomiary rzadko kiedy kogoś przekonują ... Zawsze można znaleźć powód do podważenia takiego wyniku: a to DAC za słaby, a to kable, a to utwór, itp. itd. ... Najważniejsze wyciągnąć własne wnioski, a nie bo ktoś tam coś słyszy. P.S. Ktoś wie jak konkretnie działa ten j-test? Próbowałem kiedyś znaleźć co i jak konkretnie jest mierzone, ale jedyne co znalazłem to informacja, że jest to 'specjalnie spreparowany sygnał cyfrowy' (czy jakoś tak). Nie rozumiem jak w tym teście jitter np. 1kHz w sygnale cyfrowym objawia się jako 1kHz na wykresie analogowym, przecież spektra obu sygnałów są kompletnie inne.
 5. Kiedyś mechanik AA powiedział mi, że trzeba przejechać 12 mil, ale podejrzewam, że to taki ultra bezpieczny dystans, ja rzadko tyle przejeżdżam na jedno odpalenie, a akumulator jakoś napięcie trzyma.
 6. Jak dla mnie to powinien był wziąć w niedziele nadgodziny, zamiast zostawić ten syf ...
 7. Dzizas, omijać to z daleka. @miniek81 Za 2500 dzisiaj można kupić naprawdę bardzo przyzwoicie grające nowe wzmacniacze. Kupujesz online, jak ci się nie spodoba odsyłasz z powrotem. Bez ryzyka i przekrętów, z gwarancją. P.S. Lampa też nie dla każdego.
 8. [Hidden Content],170390,24975443,malo-ktory-kierowca-nie-lamie-przepisow-przed-przejsciem-dla.html Może najpierw rozwiążmy problem kierowców niestosujących się do istniejących przepisów, a potem zmieniajmy przepisy. Bo to gorzej niż zawracanie Wisły kijem ...
 9. Czyli gdzie? Szczerze mówiąc to już nie jestem pewien czy ty wiesz co kupiłeś, gdzie i od kogo ...
 10. Bez przesady ... Ja też nie raz pisałem o Amazonie, i nie tylko, i przeszło bez echa. A wątek pokazuje nieudolność kupującego, a nie problemy z Amazon. Kupować online też trzeba umieć.
 11. Jak w sygnaturze, malina jako transport. Kupiłem RS dla wyjścia lampowego, ale koniec końców słucham na tranzystorowym ... Dla mnie super, bardzo uniwersalny system i nie planuje niczego zmieniać. Jak będę miał zbędną gotówkę, to dokupię jakiś CD transport, najpewniej też projecta, ale to niski priorytet w tej chwili.
 12. Wyraźnie jest napisane, że amazon gwarantuje wszystkie płatności, nawet te które są dokonywane nie na ich stronie (ale ich systemem). Wszystko jest dokładnie opisane, trzeba tylko czytać, a w razie wątpliwości kontaktować się z nimi, a nie otwierać wątek na jakimś forum. Też tak myślę.
 13. Na Amazonie nie ma PayPal. Bo eBay. Od Amazon? A czemu?!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.