Jump to content

niowluka

Użytkownicy
 • Content Count

  541
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

229 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1608 profile views
 1. Dużo zależy też od charakterystyki/krzywej potencjometru, np. NADy mają duże wzmocnienie już przy niewielkim odkręceniu głośności. ASx100 mają wysoką czułość, chociaż ja jakoś tego nie odczuwam, słucham przeważnie koło 9tej, tak jak w 90% wzmacniaczy które miałem, a do tego kontrola głośności według mnie jest świetna, przynajmniej pilotem.
 2. Na jakiej wy żyjecie planecie ... ?
 3. Zwracałem wzmacniacze, kolumny, suby, nawet do Niemiec, ubezpieczone, nic nie roztrzaskane i z niczym się nie bujałem. Kurier przywoził, wnosił pod drzwi, i spod drzwi odbierał. Nie kosztuje 5pln, dla mnie to cena za wygodny odsłuch u siebie w domu. 'Rozsądny gościu', jak widać powyżej, buja się od sklepu do sklepu, żebra wypożyczenie.
 4. No ale sama malina ponoć zjada na śniadanie streamery do 5 czy 10 czy 20tys (zależy kogo spytać), więc chyba nie warto.
 5. Zasada jest taka, że po wpłacie PayPal ('za towar lub usługę' !!) ty wysyłasz na adres wpłacającego, który dostaniesz od PayPal. Dobrze jest zrobić zdjęcia przed wysyłką no i oczywiście rejestrowana. Żadne inne opcje nie wchodzą w grę. A w razie jakichkolwiek wątpliwości lepiej zrezygnować. Jak wali ściemą to pewnie jest ...
 6. To kup online. Masz 14 dni na zwrot.
 7. Słyszałeś kiedyś o Einsteinie? On bardzo dokładnie opisał. Albo Newton, ale on trochę mniej dokładnie.
 8. Nie ma trzeba cytatów, każde dziecko wie, że nie ma czegoś takiego jak 'cząstka'. Jest funkcja falowa, a ona dokładnie określa takie interakcje. I nie są przy tym łamane żadne prawa fizyki. Ale się trzyma. Można ściśle opisać zjawisko fizyczne, nie znając jego natury. Świetnym tego przykładem jest grawitacja, znana i lubiana od setek lat, a wciąż nie wiemy czym tak naprawdę jest ...
 9. Bardzo ciekawa jest interpretacja wielu światów, w której nie ma żadnego kolapsu funkcji falowej. Wydaje się najprostsza, choć oczywiście ciężka do zaakceptowania. Polecam wykłady Sean'a Caroll'a w tej materii (;))
 10. Wszystko fajnie tylko ... Takie pomiary rzadko kiedy kogoś przekonują ... Zawsze można znaleźć powód do podważenia takiego wyniku: a to DAC za słaby, a to kable, a to utwór, itp. itd. ... Najważniejsze wyciągnąć własne wnioski, a nie bo ktoś tam coś słyszy. P.S. Ktoś wie jak konkretnie działa ten j-test? Próbowałem kiedyś znaleźć co i jak konkretnie jest mierzone, ale jedyne co znalazłem to informacja, że jest to 'specjalnie spreparowany sygnał cyfrowy' (czy jakoś tak). Nie rozumiem jak w tym teście jitter np. 1kHz w sygnale cyfrowym objawia się jako 1kHz na wykresie analogowym, przecież spektra obu sygnałów są kompletnie inne.
 11. Kiedyś mechanik AA powiedział mi, że trzeba przejechać 12 mil, ale podejrzewam, że to taki ultra bezpieczny dystans, ja rzadko tyle przejeżdżam na jedno odpalenie, a akumulator jakoś napięcie trzyma.
 12. Jak dla mnie to powinien był wziąć w niedziele nadgodziny, zamiast zostawić ten syf ...
 13. Dzizas, omijać to z daleka. @miniek81 Za 2500 dzisiaj można kupić naprawdę bardzo przyzwoicie grające nowe wzmacniacze. Kupujesz online, jak ci się nie spodoba odsyłasz z powrotem. Bez ryzyka i przekrętów, z gwarancją. P.S. Lampa też nie dla każdego.
 14. Tylko Ziemia jest płaska.
 15. [Hidden Content],170390,24975443,malo-ktory-kierowca-nie-lamie-przepisow-przed-przejsciem-dla.html Może najpierw rozwiążmy problem kierowców niestosujących się do istniejących przepisów, a potem zmieniajmy przepisy. Bo to gorzej niż zawracanie Wisły kijem ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.