Jump to content

Ivan Nikitin

Użytkownicy
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. Nie pisze. Wyglądają na świeże.
 2. Android TV też nie zacina gdy nie kupujemy pudło za 100zł.
 3. Bas nie ma ataku. W jednym z plików w załączniku odciąłem wszystko powyżej 1000Hz i atak znikł. Problem leży gdzieś wyżej. Jaki masz procesor/amplituner? Gdy to jest Denon albo Marantz, to problem braku ataku chowa się w nim. eq.ogg orig.ogg
 4. W głosowaniu brakuje "PCM + upsampling z 44.1 do 176.4". Jestem za ten wariant. Ma dwie zalety: 1) duży wybór nagrań i 2) jak mi się wydaje lepsza jakość odtwarzania.
 5. Jakie zalety ma PC w porównaniu do Android TV? Przecież Kodi można zainstalować wszędzie a zdalne sterowanie u Android TV jest o wiele lepsze.
 6. Czego się chce? Po co trzeba coś zmienić?
 7. Nie ma tu na forum moderacji żeby tak brzydki off-top wybłyszczyć?
 8. Chyba są sposoby na kupienie. To świeży projekt: Do tego jest ciekawie kto "dłubie" swoje kolumienki.
 9. To znaczy główny problem polega na tym, że współczesny mężczyzna stracił umiejętność utrzymywać pozycję i walczyć o swoje.
 10. Ivan Nikitin

  NAD M 3

  Stereophile ma pomiary. Po godzinie grania przy 30% mocy w 8ohm był gorący nie do dotknięcia. Thd i "piła" są bardzo dobre.
 11. Bardzo często, ale nie zawsze. Niektóre dłubacze robią rewelacyjne rzeczy i z ich pracy korzystają światowe producenci. N.p z wynalazków Linkwitza.
 12. Ivan Nikitin

  NAD M 3

  To nie jest konieczne. Szczytowa moc jest ograniczona przez kontroler dla zabezpieczenia przed przegrzaniem.
 13. Ivan Nikitin

  NAD M 3

  Haha. Ale półka cenowa już jest trochę inna.
 14. Ivan Nikitin

  NAD M 3

  Z wyglądu nie jest to high end.
 15. W tej cenie można kupić Boston A26. To pierwsze "poważne" kolumny, które miałem. Z amplitunerem Marantz grały nieźle, ciepło i z basem. "Recommended component" według czasopisma Stereophile. Gdy amplituner ma wyjścia pre-out, to spróbowałbym JBL 305. Na komodzie będą grały lepiej niż Boston, będzie mniej pogłosu pokoju i więcej basu. Szumią, może wkurzać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.