Jump to content

SaarSatariel

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. Jakby ktoś potrzebował, chciał kupić to sprzedaję swojego DA05a. DAC nie był modyfikowany, wszystko jest w stanie oryginalnym. Posiadam karton oraz potwierdzenie opłat celnych. Sprzedaję ponieważ króliczka gonię dalej [emoji4] Cena 1150 z kosztami przesyłki. https://www.olx.pl/oferta/xiangsheng-dac-05a-CID99-IDAGCz6.html
 2. Jakby ktoś potrzebował, chciał kupić to sprzedaję swojego DA05a. DAC nie był modyfikowany, wszystko jest w stanie oryginalnym. Posiadam karton oraz potwierdzenie opłat celnych. Sprzedaję ponieważ króliczka gonię dalej :) Cena 1150 z kosztami przesyłki.
 3. U mnie tak było jak miałem domyślnie włączoną funkcję gapless
 4. Tak, działo mi się tak gdy już nie miałem subskrypcji na Tidal-a
 5. Hej! Jeżeli ktoś z okolic Poznania, to chętnie poproszę o wizytę u mnie że sprzętem:)
 6. Jak ktoś chciał sprzedać 05A, to chętnie kupię.
 7. bl4ck czy mógłbyś się wtyczką podzielić:) Przy okazji, nie mogę nigdzie znaleźć, jaki DAC jest w samym Ultimo4K, cały czas mam dylemat czy kupować DAC-a. Bo w sumie to gra i to nie jest złe granie.
 8. Jak już jesteśmy przy temacie prądu, to jak to jest z zasilaczem liniowym? Czy on też tak mało prądu pobiera? Czy lepiej wyłączać?
 9. Tu masz jak wyłączyć wygaszacz https://volumio.org/forum/viewtopic.php?p=39399#p39399 Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka
 10. Jest kilka albumów, tutaj wyszukiwanie Tidal daje ciała...
 11. A ja chciałbym podziękować Jarrro za poświęcony czas i wyprowadzenie z zamiaru wydania pieniędzy, póki co:) Szkoda, że tak krótko! Cześć Ryszardzie!
 12. Czy ma ktoś chęć i możliwość zapakowania swojego DAC-a i wpadnięcia na flaszkę/piwo/kawę/herbatę do mnie do chaty? Zastanawiam się nad kupnem, a nie wiem czy jest sens bo nie wiem jak to zmieni coś u mnie. Bawić się w wypożyczanie i takie tam póki co nie chcę. ul. Mieszka I 20. Trzymcie się chłodno :)
 13. Ciężko tak zmieścić się w 20... 01.Agathodaimon - Serpent’s Embrace 02.Arch Enemy - Doomsday Machine 03.Burzum - Filosofem 04.Christ Agony - Moonlight - Act III 05.Clawfinger - Deaf Dumb Blind 06.Death in Bloom - A Means to Disappear 07.Dyscarnate - With All Their Might (2017) 08.Eluveitie - Spirit 09.Cradle of Filth - Dusk... and Her Embrace 10.Flapjack - Fairplay 11.Hecate Enthroned - The Slaughter Of Innocence, A Requiem For The Mighty 12.In Flames - The Jester Race 13.Infected Rain - 86 14.Karlahan - A Portrait Of Life 15.Kat - ...Róże Miłości Najchętniej Przyjmują się na Grobach 16.Lux Occulta - Dionysos 17.Samael - Ceremony Of Opposites 18.SIBIIR - SIBIIR 19.The Ghost Inside - Fury And The Fallen Ones 20.Vader - De Profundis Kolejność przypadkowa, wszystkie traktuję na równo
 14. Ok tak, jest rewelacyjny!!! Proszę o więcej takich propozycji:) Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.