Jump to content

pawel890

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

638 profile views
 1. @piotrek7 Ochłoń trochę, nie jesteś mądrzejszy w żadnej kwestii, masz trochę więcej empirycznych doświadczeń i to wszystko. Poza tym nie do końca rozumiesz o co mi chodzi, spłycasz wszystko do swojego poziomu, mianowicie próbujesz mi wyperswadować, że nie umiem czytać ze zrozumieniem... Nie wiem, może gdy do Ciebie dotrze, że nie na tym polega dialog, bądź jakaś konstruktywna wymiana zdań. Może potrzebujesz jeszcze kilku dni? To zrozumiesz, że cały zamysł moje krytyki dotyczył po prostu tego, że brakuje ci kultury i jesteś zwykłym burakiem. 😞
 2. Nie wiem jak gra KEF R900, natomiast R300 ma sam w sobie sporo basu i naprawdę, trzeba mieć spory zapas prądu i kontrolę nad basem, żeby KEF dobrze zagrał, NAD średnio się do tego nadaje. Nie grałem nigdy z hybryd, myślę, że może dobrym wyborem byłoby iść do salonu przesłuchać, albo wypożyczyć z salonu. Lampy to pchanie się w niezłe koszta.
 3. Prawdziwy erudyta się trafił, chyba internetowe ambicje poszły za daleko i komuś miesza się prawdziwe życie z forum 🙂 Gdy znów będziesz wprowadzał toksyczną atmosferę... następnym razem się zastanów dwa razy i pozwól innym mieć wolność słowa, niestety nie pozjadałeś wszystkich rozumów.
 4. Sam wcześniej miałem NAD z Kef R300, jeśli powiedziałbyś, że chcesz tylko poprawę średnicy i góry, powiedział bym idź w stronę primare. Jednak jeśli chcesz delikatnego ocieplenia i rockowego grania, na twoim miejscu dorzuciłbym na torze jakiś przedwzmacniacz lampowy, który możesz podpiąć do tego NADa.
 5. Ty chyba nie jesteś intelektualnym tytanem, skoro potrafisz przerobić kogoś odpowiedź w tak prymitywny sposób.
 6. Człowieku trochę dojrzałości 😄 Zachowujesz się jak rozgoryczony gimnazjalista co pozjadał wszystkie rozumy. Trochę mniej cynizmu i a więcej zrozumienia dla innych osób. Szkoda, że nie ma opcji blokowania trolli na forum 😕
 7. @teski Hej, jasne, w przyszłym tygodniu powinienem sprawdzić Chorda 🙂 Podobnie jak ty po prostu chcę podnieść jakość całego toru, albo dostosować go do poziomu jakości całego systemu. Trochę nie rozumiem dlaczego np. @piotrek7 tak toksycznie i cynicznie odnosi się w tym wątku... przecież nikt nie planuje wydać więcej niż 200-300 zł na kable, a zmiana wcześniejszych budżetowych kabli, to nie jest szaleństwo. Nikt nie pakuje się w kable do zasilania za 1000 zł 😄
 8. Miałem okazję posłuchać KEF R3 z Primare i25 - od tego momentu stwierdziłem, że chcę to mieć! W końcu udało mi się spełnić marzenia, z KEF R300 i Primare i22 :D Zestaw gra fenomenalnie, wcześniej próbowałem KEFy podpinać pod NAD, Atoll, ale to w ogóle nie może się równać z Primare. Świetny sprzęt, mimo, że bałem się klasy D, bo ludzie piszą dziwne mity na ten temat.
 9. @artur 1984 waw Myślisz, że coś takiego jest sens kupować? Czy kupić gołe kable? [Hidden Content] Będę w stanie sam zrobić z gołych kabli zworki?
 10. No luz, nawet się z tym zgadzam od początku, tylko po prostu odpowiadanie pytaniem, na pytanie, to trochę niedżentelmeńskie. ;)
 11. Czyli wszyscy polecają Chord Clearway :) Dobrze wiedzieć, są nawet tansze niż melodika BS, chyba padnie na nie wybór.
 12. @piotrek7 To trochę niepoważne z Twojej strony, żeby podważać tak branżę audio bez dowodów. :) Ale skoro już poszedłeś na łatwiznę, to poszukałem jakiś pomiarów i wychodzi na to, że bi-wiring, zworki itd. można wyrzucić do śmieci, jakiś sens ma bi-amping ale raczej słabo opłcalne biorąc pod uwagę rezlutaty. [Hidden Content] Niemniej jednak, bi-wiring który dostajemy gratis, głównie o taki mi chodziło np. kable kimber 8 pr, albo Audioquest rocket - nie trzeba kupować 4 par, żeby to podłączyć. Natomiast rezultaty raczej byłby minimalne.
 13. Ale ja nie mam problemów z moim Primare, dla mnie brzmi wybitnie :) Po prostu chciałem zrobić mały upgrade i wymienić budżetową melodike na coś na wyższym poziomie, żeby dorównał klasowo reszcie sprzętu, wiadomo, każdy dąży, żeby pozbyć wszelkich wąskich gardeł. @Emeryt Do jakiej melodiki wróciłeś? @piotrek7, ale bi-wire wyciaga kasę? Przecież można kupić kabel z bi-wire w podobnej kasie co zwykły. Może chodziło Ci o bi-amping? Masz jakieś ciekawe artykuł, albo pomiary, że bi-wire to ściema, czy po prostu sam to wymyśliłeś?
 14. A myślę, że bi-wire to jest zawsze jakiś niewykorzystany potencjał który daje producent, wielu ludzi sobie chwali
 15. @Bali79 A który z tych kabli według Ciebie najlepiej wyciągnie średnie i zagra najdynamiczniej? Myślę nad tym Kimber albo Chord - kimber ma tę zaletę, że mógłbym podłączyć bi-wire
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.