Jump to content

Kondzio13

Użytkownicy
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

About Kondzio13

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. Tak, Tak, jako streamer gra kiepsko, najlepiej po usb z dobrym zrodlem. Preamp jest bardzo dobry. Dobrym transportem, ja uzywam sparky usbridge..
 2. Miałem przez jakiś czas 2qute, to dobry dac jesli dodamy do niego zasilacz liniowy, ja miłem Tomanka. Jednak teac nt 503 okazał się lepszy brzmieniowo i zastąpił chorda. Ciekawy jestem jak w tym starciu wypadłby qutest, moze czas sprawdzić i przekanoc się nausznie....
 3. Do chorda 2qute zasilacz liniowy jest obowiązkowy...
 4. Jest opcja wyłącz z poziomu softu. CZwart tydzien....hahah to jeszcze poczekasz. Ja czekam na listwe juz cztery miesiące a umawiałem się na max dwa miesiące.
 5. A ja znalazlem...furutech 762, kupujesz z metra do tego dobre wtyki I za 1000 zl masz 1,5 m kabelka, ktorego pozytywny wplyw na brzmienie jest bezdyskusyjny...
 6. https://www.olx.pl/oferta/koncowka-mocy-meridian-555-idealny-CID99-IDtapoh.html moc moze nie tak duza ale wydajna pradowo. brzmieniowo to naprawde wysoki poziom.
 7. Zastanawia mnie jeszcze porównanie tej Wadi do Cyrusa lyrica 09....
 8. Jesli atoll to am200, am100 to zamulacz...jeszcze lepiej uzywka meridiana...wyrafinowany dzwiek. Za male pieniadze. Jesli uparles sie na atolla to tylko uzywka am200 za ok3tys
 9. Nie poradzi sobie, szkoda tak dobrych kolumn na kiepski wzmacniacz.
 10. Paragraf 22, świetny serial, polecam.
 11. Meridian 555, używka za 2tys, wydajna prądowo i barwną końcówka. Lub wyżej 556.
 12. Witam. Zastanawia mnie ten powerdac a zwłaszcza jego obecna niska cena (ok 8tys, kiedys 29tys). Czy ktoś posiada i się wypowie na temat walorów i wad tego urządzenia, które wydaje się być obecnie nie lada okazją, czy warto się zainteresowac. pozdrawiam.
 13. Miałem chorda 2qute z tomankiem, hegla h20 i został teac 503. głównym kryterium było brzmienie a nie funkcjonalność. A że przy okazji funkcjonalnoscią bije na głowe chorda i hegla to inna sprawa.
 14. Teac Nt503, Pełne dual mono ,2xAKM4490, wpełni zbalansowany z bardzo dobrym przedwzmacniaczem i wzm słuchawkowym. U mnie pokonał chorda 2qute ppod wzgl. brzmienia, o funkcjonalności nawet nie wspomnę.
 15. Tubis Trio, polskie EST.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.