Jump to content

Kondzio13

Użytkownicy
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

580 profile views
 1. Napisałem to w odniesieniu do Twojego wpisu , że leema do 10 tys to najlepszy wybór, co jest tylko Twoim subiektywnym wnioskiem podobnie jak moim jest wniosek o ATC. AtC i leema to ta sama półka cenowa więc tylko bezpośrednie porównanie w danym systemie będzie wiążące...u mnie akurat ATC zagrał lepiej ale wierze, że w innych zestawach to leema będzie górą. Zastanawia mnie tylko skąd tyle tych wzmacniaczy cięgle w obrocie na giełdach a Atc jak nma lekarstwo...
 2. Z ATC mozna zyc... Leemy sie pozbyles szybko, jak wielu na tym forum...
 3. To tylko Twoja opinia. Dla mnie atc to wzmacniacz wybitny gra rowno I bardzo dynamicznie. Leema to wzmacniacz efekciarski , na poczatku moze byc wow ale pozniej Po dluzszym sluchaniu to ATC pokazuje prawde w muzyce. Jesli plyta brzmi sucho to bedzie sucho jesli analogowo to bedzie analogowo. Leema to Taki lepszy Nad, ATC to juz klocek dla bardziej osluchanych audiofili...leema bardziej dla srednio zaawansowanych. Jesli trudno o konkurencje dla leemy w kwocie 10 Ty's to dla ATC bedzie to 15-18 Ty's. To tylko moja opinia.
 4. Może miec i pięć transformatorów... posłuchaj to wtedy bedziesz wiedział co brzmi lepiej
 5. W jakim sensie ATC to nie konkurent dla Tucany? Miałem oba na odsłuchu u siebie i z tej dwójki wybrałbym zdecydowanie ATC.
 6. Kondzio13

  Black Friday 2019

  Kilka dni temu cena tego pretwornika została podniesiona z 4900 na 5600, przypadek... Tym bardziej ze to stara wersja a obecnie dostępna jest nowa tzw 2020 o lepszej specyfikacji.
 7. Kondzio13

  Black Friday 2019

  Pomyłka nie pomyłka...cena dla sprzedającego bedzie wiążąca, a wtej cenie to chyba warto kupic.
 8. Kondzio13

  Linn Klout

  Co do nr seryjnego to powyzej 4000 zawiera juz wszystkie modyfikacje majace wplyw na brzmienie. Co do ceny to dobry dzwiek kosztuje. Ja za swoja dalem 4800 I nie zaluje Ani zlotowki. Zastapil hegla h200...barwa, dynamika na wiele wyzszym poziomie. Barwa lampy, moc tranzystora. Ostatnimi dniami mialem okazje posluchac ATC sia2-150 I lemme tucane2, zaden nie przekonal mnie na tyle any zastapic klouta.
 9. Kondzio13

  Linn Klout

  Co do nr seryjnego to powyzej 4000 zawiera juz wszystkie modyfikacje majace wplyw na brzmienie. Co do ceny to dobry dzwiek kosztuje. Ja za swoja dalem 4800 I nie zaluje Ani zlotowki. Zastapil hegla h200...barwa, dynamika na wiele wyzszym poziomie. Barwa lampy, moc tranzystora.
 10. Kondzio13

  Linn Klout

  Chciałeś zabłysnąć, jesli tak to się nie udało...
 11. Kondzio13

  Linn Klout

  Sam po rusku pisze a Po rusku nie rozumiem... Odmiana przez przypadki...z kim, z czym
 12. Kondzio13

  Linn Klout

  [Hidden Content] Mysle, ze warto sie zainteresować, cięzko bedzie o klouta w dobrym stanie.
 13. Kondzio13

  Linn Klout

  proponuje zakup koncówki w pierwszej kolejnosci(im wyzszy nr seryjny tym lepiej). Nie podpinałem karina do innych koncówek. Klaut dobrze zagra tez z daciem z dobrym pre na pokładzie.
 14. Kondzio13

  Linn Klout

  Klout w duecie Kairnem musi miec zamienione bieguny plus z minusem - do głosnikow, ponieważ Kairn podaje sygnał w przeciwfazie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.