Jump to content

Kondzio13

Użytkownicy
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

83 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1343 profile views
 1. Widzę, że Kazik to zwolennik teorii spiskowych...a to są bardzo ciężkie przypadki, teraz juz wiadomo czemu dyskusja z nim tak cięzka. Pytanie za 100 punktów: Bajka o wirusie to bajka czy prawda? Dobre...
 2. Kazkiu-t po co zakładasz watek w którym masz niewiele sensownego do powiedzenia. Sam sobie przeczysz w co drugim poście, nie masz żadnego stanowiska, pytania które zadajesz tylko obnażają twoja ignorancję w temacie. Nie jesteś partnerem do dyskusji i większość osób tu piszących juz wyraziło zdanie o tobie i twoich wypocinach. Dyskutowac i spierac się trzeba umieć Kaziu a ty zachowujesz się jak przedszkolak... Teraz wszyscy czekamy na jakąś super inteligentną ripostę na tego posta. Zabłysnij Kaziu....wszyscy czekają...
 3. Nie jestem przeciwny religii czy wierze, pewne funkcje społeczne i kulturowe spełnia ale na "litość boską" to tylko pewna konwencja , którą przyjmujemy. Już mistrz Eckhart i inni mistycy chrzescijańscy mówili, że cokolwiek powiesz o Bogu będzie to nieprawdą, dlatego milczenie i medytacja była praktykowana przez mistyków wszystkich religii a nie czcze gadanie. Umysł jest ograniczony a Bóg ponoć nie, więc jak ograniczone może pojąć nieograniczone...? CZłowiek zamiast stanąć w niewiedzy woli wymyślać różne bajki i mówić "moja bajka jest lepsza niż twoja" , stąd wszelkie zło i nędza tego świ
 4. "Dorośli" w wiekszości postępują niezbyt poważnie, albo niezbyt rozsądnie, wbrew wiedzy o życiu. Nie chodzi tu o wkładanie palca do kontaktu i równiez poniosą tego konsekwencje. Powiedziałbym nawet, że są gorsi od dzieci, gdyż to co robią i w co wierzą traktują bardzo serio i czasami nawet zabijają z tego powodu wbrew wszelkiej logice. Dzieci mimo braku logiki są bardziej elastyczne, skłonne zmieniec swój punkt widzenia i się uczyć, traktują życie jak zabawę i raczej nie zabiją drugiego dziecka za to, że czyta czy ogląda inne bajki. Myślę, że ludzie nie mają podstawowej wiedzy z historii,
 5. Zdecydowanie jesteście dziećmi, tylko rodziców zastąpił wam bóg na którego przeniesione zostały atrybuty rodzica, surowego bądź miłosiernego, zależnie od widzi mi się. Napisałeś, że dzieci pokładają nadzieję w kimś, często źle postępują, są bez winy i usprawiedliwiane, czyż nie jest to dokładny opis relacji grzesznik - bóg. Człowiek dorosły kiedyś wyrasta z bajek, które opowiada mu się w dzieciństwie, nie wszyscy jednak są na to gotowi więc w pewnym sensie wciąż pozostają dziećmi.
 6. No chyba sobie robisz jaja albo masz małe pojęcie o jazzie. Całe szczęście, że przestał grać jazz.
 7. EABS - Discipline of Sun Ra. Utwory Sun Ra w swietnej interpretacji. Polecam.
 8. Puscifer- existential reckoning....Nowa płyta projektu MJK. Bardzo dobra płyta jak zresztą wszystkie tego zespołu. Polecam, niekoniecznie dla fanów Toola.
 9. I tyle w temacie. Widać ludziom bardzo się nudzi skoro zakładają takie wątki. Wiadomo piątek wieczór, pandemia, różne głupoty do głowy przychodzą, można wybaczyć.
 10. Dobra muzycznie i tekstowo płyta. Maleńczuk celnie komentuje naszą rzeczywistość. Muzycznie to połączenie solowego Maćka, Pudelsów i Homo Twist. Brzmienie płyty bardzo dobre.
 11. A kolega wie że cenę można negocjować w kazdym sklepie. Na pylonach jest duży rabat do uzyskania. Znajomy kupił kilka miesięcy temu 28 za 5400. Trzeba dzwonić i negocjować. Nadmienię jeszcze, że sam zastanawiałem się nad tymi kolumnami ale w salonie porównałem je bezpośrednio do Vandersteenów 1ci, które okazały się lepsze pod każdym względem, ale to już subiektywna opinia moja i własciciela salonu.
 12. Piotr Lemańczyk trio - in simplicity. Płyta ukazała się kilka miesięcy temu. Coś pięknego.
 13. Tingvall trio - dance. Porywająca płyta...
 14. GOŁYŹNIAK, MACIEJ TRIO - THE ORCHID (POLISH JAZZ VOL. 85) Świetna płyta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.