Jump to content

Kondzio13

Użytkownicy
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

415 profile views
 1. Jesli atoll to am200, am100 to zamulacz...jeszcze lepiej uzywka meridiana...wyrafinowany dzwiek. Za male pieniadze. Jesli uparles sie na atolla to tylko uzywka am200 za ok3tys
 2. Kondzio13

  Klub Vandersteen

  Nie poradzi sobie, szkoda tak dobrych kolumn na kiepski wzmacniacz.
 3. Paragraf 22, świetny serial, polecam.
 4. Meridian 555, używka za 2tys, wydajna prądowo i barwną końcówka. Lub wyżej 556.
 5. Witam. Zastanawia mnie ten powerdac a zwłaszcza jego obecna niska cena (ok 8tys, kiedys 29tys). Czy ktoś posiada i się wypowie na temat walorów i wad tego urządzenia, które wydaje się być obecnie nie lada okazją, czy warto się zainteresowac. pozdrawiam.
 6. Miałem chorda 2qute z tomankiem, hegla h20 i został teac 503. głównym kryterium było brzmienie a nie funkcjonalność. A że przy okazji funkcjonalnoscią bije na głowe chorda i hegla to inna sprawa.
 7. Teac Nt503, Pełne dual mono ,2xAKM4490, wpełni zbalansowany z bardzo dobrym przedwzmacniaczem i wzm słuchawkowym. U mnie pokonał chorda 2qute ppod wzgl. brzmienia, o funkcjonalności nawet nie wspomnę.
 8. Tubis Trio, polskie EST.
 9. Kondzio13

  Pylon pearl 25

  Zmień kolumny. Pylon Topaz 20, cena praktycznie podobna a dźwięk trzy klasy wyżej z dobrym wzmacniaczem. Miałem obie konstrukcje. Perle to porażka.
 10. Theo Travis - Transgression, płyta z 2015.
 11. Kondzio13

  John Coltrane

  Czytając Wasze posty dziwi mnie, że chyba nikt nie wspomniał o płycie Crescent, a płyta to zaiste magiczna. Polecam również książkę Coltrane według Coltranea, w której możemy poznać spojrzenie Mistrza na proces tworzenia, muzykę i życie.
 12. Proponuje posłuchać vandersteeny 1ci. Używki już od 4 tys widziałem. Oczywiście w przyszłości wymiana wzmacniacza byłaby konieczna.
 13. Mam ten kabelek, zastąpił ultravioleta. Uwazam, ze bylo warto, roznica na plus słyszalna.
 14. Jak wygląda kwestia niskich tonów...? Zastanawiam się nad tymi kabelkami, a opinii o nich jak do tej pory nie było.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.