Jump to content

wkmtb

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  motoryzacja, muzyka, sprzęt audio
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

405 profile views
 1. Dzięki za odp. Jak będę miał już E30 to zdam krótką relację. W tej cenie mama jeszcze Dacmagic 100 i Nostromo hypnos, ale zacznę od Toppinga. Mam jeszcze pytanie, czy zasilasz dac standardowo , czy konkretnym zasilaczem?
 2. Też masz wrażenie, że nawet sam CA gra bardzo przyzwoicie? W końcu to zabawka za tylko 100 złociszy!!! Z czym porównywałeś E30 decydując się na zakup?
 3. Witam. Bardzo rzadko udzielam się w klubie, ale z pewną dozą nieśmiałości chciałbym się pochwalić, iż w ostatnich odsłuchach u Bogdana uczestniczyłem też i ja. Trwało to co prawda tylko godzinkę, ale podpisuje się pod wszystkim co napisał Marko! Wzmacniacz MOON to PETARDA!!! Barwa dźwięków i ich umiejscowienie na scenie, jak dla mnie super. Każdy dźwięk, dosłownie każdy miał swoje konkretnie miejsce i pomimo wybrzmiewania np. dwóch tonów z tego samego miejsca to nie było efektu nałożenia się jednego z drugim i końcowego efektu zlewania. Trudno mi to opisać, tutaj mistrzem jest Marco, prz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.