Jump to content

wkmtb

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

11 Neutralny

Audiostereo

11

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  motoryzacja, muzyka, sprzęt audio
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

699 profile views

wkmtb's Achievements

 1. Może masz i rację, ale rozłożenie procesu upgrade na raty zdecydowanie mniej zaboli finansowo. No i banan na twarzy po każdym ulepszeniu - bezcenny!🙂
 2. Witam, Podczas jednej z ostatnich wizyt w siedzibie BMN, uległem pokusie i po odsłuchach zdecydowałem się na upgrade moich Ex3 II. Zmieniona została elektronika na model z Beszeli Pro oraz terminale głośnikowe na Jantzena. Słucham już 3 tydzień i jestem pod ogromnym wrażeniem! Myślałem, iż z zastosowanych w tym modelu przetworników niewiele się już wyciśnie, a jednak!!! Przestrzeń, scena dźwiękowa nabrała zdecydowanie większego rozmachu. Precyzja, ogniskowanie poszczególnych dźwięków stoi w tej chwili na naprawdę wysokim poziomie. Wybrzmienia takich instrumentów jak np. cymbały orkiestrowe są pełniejsze, bardziej dźwięczne. Trudno to opisać słowami, trzeba posłuchać i samemu porównać. Ja jestem bardzo zadowolony i mogę taką przemianę zdecydowanie polecić.
 3. Dzięki za odp. Jak będę miał już E30 to zdam krótką relację. W tej cenie mama jeszcze Dacmagic 100 i Nostromo hypnos, ale zacznę od Toppinga. Mam jeszcze pytanie, czy zasilasz dac standardowo , czy konkretnym zasilaczem?
 4. Też masz wrażenie, że nawet sam CA gra bardzo przyzwoicie? W końcu to zabawka za tylko 100 złociszy!!! Z czym porównywałeś E30 decydując się na zakup?
 5. Witam. Bardzo rzadko udzielam się w klubie, ale z pewną dozą nieśmiałości chciałbym się pochwalić, iż w ostatnich odsłuchach u Bogdana uczestniczyłem też i ja. Trwało to co prawda tylko godzinkę, ale podpisuje się pod wszystkim co napisał Marko! Wzmacniacz MOON to PETARDA!!! Barwa dźwięków i ich umiejscowienie na scenie, jak dla mnie super. Każdy dźwięk, dosłownie każdy miał swoje konkretnie miejsce i pomimo wybrzmiewania np. dwóch tonów z tego samego miejsca to nie było efektu nałożenia się jednego z drugim i końcowego efektu zlewania. Trudno mi to opisać, tutaj mistrzem jest Marco, przed którym chylę nisko czoło i pozdrawiam! Jestem bardzo ciekawy jego opinii po odsłuchach tegoż sprzętu w domu. Słuchałem też wcześniej Lectora ZXT-70, ale Moon jak dla mnie jest na tą chwilę nr 1. A tak na marginesie tego, iż przewija się ostatnio we wpisach marka Atoll, to aktualnie posiadam w systemie IN 80 SE. Jestem z niego zadowolony i zapewne kilka wiosen jeszcze u mnie pogra. Aktualnie szukam do Chromecast audio daca i mam nadzieję, że w niedługim czasie coś potestuję. A będzie to zdecydowanie niższa półka cenowa bo kasy brak (max.700 pln). Jakiś miesiąc temu, miałem okazję przetestować u Bogdana a później u siebie, kable głośnikowe wireworld mini eclipse 8 i ten zakup będzie kolejnym po dac, ale to niestety musi poczekać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.