Jump to content

slawekko

Użytkownicy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Mój zestaw:
  Radmor 5102,5470,5122 - Sonantis (Tesla TVM);Tonsil Zg30
  Denon PMA 1510AE, DCD 1450AR, XiangSheng DAC-05A, Xavian Gran Colonna;
  Raspberry pi 3; Allo DigiOne 1.2; (zasilacz liniowy+obudowa Lucarto)
  KD Yamaha RX-V457.

Recent Profile Visitors

856 profile views
 1. Panowie,biorąc pod uwagę tylko aspekt muzyczny czy warto przesiadać się z DCD 1450AR NA 1510AE/1520AE? Czy różnice między nimi są wyraźne?
 2. @SzaacH co dałeś za gniazdo BNC?.Można prosić o więcej szczegółów?
 3. też proszę o wszelkie propozycję modyfikacji dla wersji 05A (szczególnie jakie kondensatory wstawić zamiast fabrycznych :))
 4. jeżeli tylko słucham przez XLR (i te 2 opamp-y wymieniłem) to czy ten wspólny też bierze udział w procesie przesyłu sygnału przez wyjście XLR?
 5. Panowie pytanie, czy jest sens wymienić Opamp wspólny dla XLR i RCA?Czy wymiana wniesie dalsze poprawy? Czy można prosić o konkretne informacje,które i na jakie wymienić kondensatory?
 6. No Panowie kopara mi opadła. Właśnie do XS 05a wjechały w tor XLR 2 szt OSH-DHb.Podchodziłem do tematu trochę sceptycznie-szkoda,że zrobiłem to tak późno.Od razu słyszalna jest różnica-bajka.Znacznie powiększyła się scena (kropla w 6 utworze "Amused to Death" słyszalna jest za moimi uszami :),poprawiła się znacząco szczegółowość. Ciekawe jak to będzie po wygrzaniu.
 7. @Ghjuvanni dawaj więcej szczegółów.Na czym grałeś wcześniej,czy to Twój pierwszy DAC?
 8. czas na zmiany w moim audio 🙂 ma któryś z Was na zbyciu (w dobrej cenie 😉) do 05A "wygrzane" 2x Staccato OSH-DHb dual lub 2xBurson V6 Vivid dual?
 9. no to jeszcze do kolekcji - pojawił się na o...x PMA-QS10II
 10. Temat przerobiony,Tidal działa bezpośrednio z Tab S2 na szanga- wystarczy taki kabelek Tylko przy takim połączeniu nie działa ładowanie 😞 Przerabiał ktoś z Was ten temat? Czy taki hub rozwiąże problem? Czy będzie jednoczesny przesył danych i ładowanie?
 11. @dancos malina z volumio już jest,pytam tylko czy galaxy tab s2 np przez Adapter OTG przepuści tidala do szanga?
 12. Czy do wersji 05a da radę podłączyć bezproblemowo Samsung Galaxy Tab S2 8.0?Czy w ten sposób można bezpośrednio z tabletu obsługiwać Tidala?
 13. to i ja chętny jestem 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.