Jump to content

slawekko

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Mój zestaw:
  Radmor 5102,5470,5122 - Sonantis (Tesla TVM);Tonsil Zg30
  Denon PMA 1510AE, DCD 1450AR, XiangSheng DAC-05A, Xavian Gran Colonna;
  Raspberry pi 3; Allo DigiOne 1.2; (zasilacz liniowy+obudowa Lucarto)
  KD Yamaha RX-V457.

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. to i ja chętny jestem 🙂
 2. @zuk1 i jak to zagrało po modyfikacji?
 3. to dlatego na aukcjach alledrogo zwiększyła się ilość ofert Pi3 😉
 4. to jeszcze pytanie techniczne: czy można połączyć PMA z SUB za pomocą przewodu RCA-RCA, czy koniecznie musi być typu Y?
 5. @kapusta7 dzięki,wolałem się upewnić-działa :), i teraz jest dobrze. Następne pytanie-czy KD mogę podłączyć do PMA? Chciałbym wykorzystać kolumny podłączone do PMA również w KD bez konieczności ich fizycznego przekładania.
 6. Panowie,czy da się podłączyć tego suba pod PMA 1510AE?
 7. Cześć, to mam i ja (skromne ale są 🙂 - Xavian Gran Colonna
 8. @kocurro dzięki-wszystko w swoim czasie 😉
 9. No i na chwilę obecną poszukiwania zakończone.Skończyło się na Xavian Gran Colonna (gdyby nie specyfika pomieszczenia to pewnie byłyby Dali IKON 2 mkII). Xavian-środek i góra bajka,do basy trzeba się przyzwyczaić-gdyby był taki jak w Yamaha NS-45E to byłaby bajka.
 10. a miał ktoś z Was możliwość posłuchania połączenia Denon+Focal Aria 906?
 11. ważna rzecz-nie mam możliwość odstawienia kolumn od ściany :( Max to około 25 cm
 12. Kolejny etap kompletowania sprzętu. Tym razem szukam głośników do zestawu Denon PMA 1510AE, DCD 1450AR, XiangSheng DAC-05A. Mają zastąpić obecnie podłączone nie najgorzej grające Yamaha NS-45E. Pokój mały około 16m2,muzyka dużo wokali,gitary akustyczne ale i też Dire Straits. Z racji tego,że głośniki będą stały na meblach (takie ukształtowanie pokoju :( , myślałem o monitorach,ewentualnie mniejsze kolumny. Budżet-używki/nowe coś około 2500/4000 zł. Tak na wstępie myślałem np o czymś z ProAc Studio,Audio Academy Phoebe III, Xavian. Proszę o poradę osoby które miały możliwość słuchania głośników w połączeniu z Denon-em lub podanie pewniaków,które bardzo dobrze się z nim skomponują. Jak do tej pory wszystkie Wasze opinie w poszukiwaniu sprzętu były dla mnie pomocne :) i liczę,że tym razem też tak będzie :)
 13. Cześć, jest ktoś na tym wątku z Poznania lub okolic mający maline z DigiOne najlepiej w zestawieniu z xiangsheng dac 05a?
 14. Rafał-ale czy podpięcie dwóch wzmacniaczy jednocześnie (i zakładając,że przez przypadek dwa wzmacniacze będą włączone wraz z dac-em),jest bezpieczne dla zestawu?
 15. To mam i ja swojego dac-a (oczywiście XiangSheng DAC-05A)- @ kocurro jeszcze raz dzięki. Panowie mam pytanie-czy bez żadnych przeszkód mogę do dac-a podpiąć dwa wzmacniacze-jeden przez wyjście rca, a drugi przez przejściówkę xlr-rca pod wyjście XLR?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.