Jump to content

porlick

Użytkownicy+
 • Content Count

  13942
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

porlick last won the day on November 18 2019

porlick had the most liked content!

Community Reputation

5602 Audioholik^n

1 Follower

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Dobra, różnorodna muzyka, DIY
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

18020 profile views
 1. [Hidden Content] Nieczęsto widywana firma w ogłoszeniach.
 2. Od półtora miesiąca czekam na parę płytek drukowanych. W ciagu 2 tygodni od zakupu dotarły do Polski, po czym słuch po nich zaginął. W śledzeniu przesyłki ciągle jest status "w lokalnej firmie przewozowej".
 3. Nie. Subwoofery pasywne były konstruowane jako zestawy z dedykowanymi satelitami. W Twoim przypadku sub był z zestawu Sub-sat 1.1 i tylko z satelitami od zestawu będzie to od biedy wyrównany dźwięk. Piszę tak, bo miałem dawno temu ten zestaw i bardzo szybko się go pozbyłem- właśnie ze wzgledu na tragiczny wrecz pseudo-subwoofer. To chyba najgorszy tego typu wyrób, jaki miałem nieprzyjemność słuchać w życiu- żadnego impulsu, uderzenia, to tylko buczało jak krowa. Subwoofer pasywny to zawsze tylko część zestawu głośnikowego. Nie można go zestawiać z kolumnami, do których nie był konstruowany. W nim jest zwrotnica dzieląca pasmo- z innymi kolumnami pasma nie podzielisz, bo mają w punkcie podziału inną impedancję i albo będzie dziura w paśmie, albo się dźwięk nałoży i będzie pik. Ty chcesz podłączyć calkiem bez obcięcia pasma kolumn, co jest najgorszym rozwiązaniem. Poza tym, Twoje kolumny mają na tyle wyższą efektywność od tego pseudo subwoofera, że spięcie ich razem jest bez sensu. Pozbądź się burczybasa i zacznij się rozglądać za porządniejszymi kolumnami. Warto do tego Denona.
 4. Piękne i klasyczne: [Hidden Content]
 5. Kawał kloca pod stołem: [Hidden Content] A to mi się podoba... [Hidden Content]
 6. [Hidden Content] Dobre zdjęcia to podstawa.
 7. Droższych nie mieli? No paczaj- TPlink kosztował 79 złociszy, a transmisja bt i tak trochę obniża jakość sygnału, więc po co przepłacać?
 8. No to chyba przesadzies z browarkiem 🍺🍺🍺🍺, bo wpis przed Twoim zrobiłem tuż przed 5, szykując się do roboty na 6.00. 😁👍
 9. Byle zasilacz podołał... Niestety, w zasilaczu producenci często szukają oszczędności.
 10. Jak tak dalej pójdzie, większość popadnie w alkoholizm... Pracujemy normalnie, nawet mamy trochę więcej roboty, bo w okrojonym składzie. Nie, nie zaraza- kolega z ekipy złamał nogę. 🙁
 11. Do zrobienia nieskonczenie ostrych, czarnych dziur, to chyba trza się zwrócić do CERN...
 12. Za mało prawdopodobne, by poszło. U mnie się wala parę takich blutuchów, które zostały po blaszakach, to mogę wysłać w cenie listu- choćby tylko po to, by się przekonał, że jednak nie pojdzie. 😀 Amplituner to nie komputer- z pamięci usb przeczyta pliki, ale sam nie ma sterowników do dongla BT.
 13. Tego typu wtyczki BT są robione dla komputerów, które obsługują je za pomocą własnych sterowników. Amplituner prawie na pewno nie jest w stanie z nimi współpracować. Do tego celu używa się odbiorników BT Audio, łączonych przez wejścia liniowe lub cyfrowe audio. Ja używam TPlink HA100- prosty, tani sprzęcik o dobrym dźwięku i niezłych właściwościach eksploatacyjnych.
 14. Made In China. Znaczek kupili. Raczej nie. Właściciel znaczka zamówił parę kontenerów sprzętu w Chinach, w fabryce robiącej w OEM.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.