Jump to content

porlick

Użytkownicy
 • Content Count

  12006
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

porlick last won the day on April 25

porlick had the most liked content!

Community Reputation

3049 Audioholik^3

About porlick

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Dobra, różnorodna muzyka, DIY
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

15278 profile views
 1. Sound, jak miło, że pilnujesz, żeby nam się w dupach nie poprzewracało... to znaczy, żeby nauka nie zaszkodziła zbytnio audiozabobonom.
 2. A ja proponuję grysik do lastryka- przepłukać i wyprażyć dla wysuszenia.
 3. porlick

  Help! Gramofon.

  Ten Pro-Ject, to typowy "deskofon"- ze wszystkimi wadami gatunkowymi: słabym odprzęgnięciem silnika, który skutkuje słyszalnymi efektami, oraz charakteryzuje się nadmiernym uproszczeniem konstrukcji. Z nowych i "rozsądnych cenowo" już bardziej bym polecił Audiotechnikę, AT-LP120 (jest parę pokrewnych modeli)
 4. Chwilamoment- a co do rzeczy ma ilość bitów? Transport, mechanizm odczytu, czyta z plyty surowe dane i przekazuje je dalej. Skad te 10 bitów się bierze???
 5. Od czasu do czasu, albo choć tylko z początku, trzeba było uwiarygodnić działanie. Sam kupiłem kiedyś towar od gościa, który później wystawił tonę drogiej "drobnicy" i opis, że wysyłka się może parę dni, do tygodnia opóźnić, bo zmienia siedzibę i ma z tym trochę zamieszania. Ludzie kupowali, bo ceny były dobre. Ja bylem jednym z ostatnich, którzy dostali kupiony towar, a z kasą następnych klientów gościu zniknął. Wiem, bo policja mnie pytała o transakcję.
 6. Wczesniej, czy później ustrzeli jelenia. Popiszą na forach, nagonią koniunkturę i w końcu pójdzie złom do ludzi.
 7. Tylko żeby nie za miękko było. To daj szklaną 😀
 8. Stąd, że w tv eurozłącze jest oznaczone AV IN, a po podłączeniu dla sprawdzenia przewodów do stykow wyjsciowych eurozłącza, żadnego sygnału nie było. Musiałem wyjść sygnalem audio z tv przez optyka- to jedyne wyjście audio z mojego tv LG. Jako AV OUT, wyjścia słuchawkowego nie liczę.
 9. Nie- nie każdy. Mariusz jest ok!
 10. W moim tv LG jest eurozłcze, które jest wyłącznie wejściem. W np odtwarzaczach dvd na eurozłączu jest wyłącznie wyjście. Wniosek- euro nie musi być "dwustronnego działania".
 11. Może Panas robi, LG- nie. Ani u mnie, ani u dzieciaków (LG 4k 55' kupiony parę miesięcy temu) przez euro sygnał nie wychodzi.
 12. Chodziło mi, że w tv jest wyłącznie wejscie na euro, a wyjście wyłącznie optyczne. Mam tv LG- choć trochę starszy model. Nie sądzę, by teraz miałoby się coś zmienić w tej kwestii.
 13. Słychać, pewnie, że słychać. Albo nie słychać- zależy, czy jest podłączony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.