Jump to content

Jack71

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Poszukuje schematu do c230, jesli ktoś posiada proszę o kontakt.
 2. Nikt nie jest w stanie pomóc??
 3. Wita wszystkich Poszukuję schematu do przedwzmacniacza Accuphase c230 Będę wdzięczny za pomoc!
 4. Widzę Panowie że dyskusja zeszła na argumenty, chciałem dodać że okablowanie VDH inspiration hybrid, pokój 20m w kwadracie można powiedzieć zamkniętym, nie jest to przestrzeń tylko wytyczona. Mam ozliwość odsunięcia kolumn od scian bocznych ok. 1m tylnej 50-70cm.
 5. Mam juz wypatrzony typ głosników Spendor SP 7/1 ciężkie podłogowe kolumny 40kg sztuka Czy ktoś słyszał ten zestaw? czy war jest uwagi?
 6. Tak, tylko że odsłuch na swoim sprzęcie jest raczej mało możliwy, ze względu na wagę, oraz fakt że niekoniecznie dokonam zakupu w kraju. Dlatego każda dobra sugestia, zwłaszcza od osób które są posiadaczami tej marki będą cenne.
 7. ale jaki model proponujesz Herbetha? Mógłbyś wyszczególnić jakie modele?
 8. Witam Do użytkowników Accuphase, jakie polecacie kolumny do P260/C230? Słucham muzyki spokojnej, trochę popu, rocka i metalu nie słucham. Mogą być Podstawkowe lub podłogowe, ale nie za duże ponieważ pokój ma 20m. Na pewno nie interesują mnie ostre brzmienie, naturalnie brzmiące nie męczące. Planuję zakup z rynku wtórnego do 8tys. Może coś z tych marek ? Spendor, Xavian, Sonus Faber, Harbeth dużo dobrego piszą o nich.
 9. Chciałbym kupić i mieć spokój na kilka dobrych lat, dlatego postawiłem na accu lub coś z dobrego luxmana. accup. 305-405 do 450 jest w moim zsięgu, ale nie też niechciałbym przepłacać bez potrzeby jeśli różnica jest znikoma.
 10. a co myślisz o tym Luxman M-3 + C-3 ? może być alternatywą dla 505uX?
 11. L505uX będzie lepszą opcją niż accu 350- 405?
 12. Nikt więcej nie może mi doradzić?
 13. duża jest różnica w jakości dźwięku pomiędzy 305 a 406 ?
 14. Witam użytkowników forum Zwracam się z zapytaniem odnośnie wzmacniacza Accuphase. Przymierzam się do kupna któregoś modelu tej firmy zakres możliwości finansowych od 5 do 11tys. Ważne żeby posiadał przedwzmacniacz gramofonowy. Pod uwagę biorę e305, e406, e405 ale nie wiem czym konkretnie różnią się te urządzenia. Proszę o sugestie, uzasadnienia. Pozdrawiam J
 15. ok, skupię się nad 2m blue, dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.