Jump to content

lausiv

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

229 profile views
 1. a już myslałem, że ktoś modyfikuje tak 05a 😕
 2. daj zdjęcie jak możesz (jak to teraz wygląda) i czy zauważyłeś jakieś zmiany poza wizualnymi? którą wersję modyfikujesz?
 3. Jak mawiają mądrzy ludzie... wart jest tyle ile ktos za niego da... Jak dla mnie to 1200 za roczna używke od drugiego lub trzeciego wlasciciela (lekko zmodyfikowana) vs nowka sztuka 1280, to jedyna przewaga byłaby gdybym mógł przesluchac... Tak czy inaczej szkoda... Powodzenia w sprzedaży
 4. Szkoda ze tak daleko mam bo chetnie bym odsluchal w swoim systemie... A swoją drogą, to tanio nie jest.. 😉
 5. Z jakiego powodu? Widzialem, że jakieś przygody z nim miałeś...
 6. Nawet nie wiem czy w tym rozmiarze są inne - dokładnie to jest ten SB23NRXS45-8 Niestety chyba za malo popularny i malo opinii o nim, a na testy nie ma jak zabrac 😕 Rozumiem, ze w ciemno chcesz kupowac?
 7. Przywitam się jeszcze raz bo dość dawno mnie nie było. Najpierw mini chwalipost ale tylko na potrzeby opisania sytuacji: Otóż ukończyłem (no prawie - pozostały jakieś "drobiazgi estetyczne") kolumny 3 drożne na projekcie, zwrotnicy i przetwornikach od YB, konkretnie Yoshiego. Przetworniki SB a wysokotonowy beryl SB, ale są 2 niskotonowe 23cm - skuteczność na poziomie 92dB, ale to jednak dwie spore patelnie do napędzenia. A przy okazji Yoshi - serdeczne podziękowania za współpracę i wsparcie przy tym projekcie :) No i teraz główna kwestie 1. Czy ktoś ma doświadczenie z podobnym setem napędzając go lampowcem (najlepiej jeszcze nie specjalnie mocnym)? Zastanawiam się nad zakupem wzmaka typowo lampowego ale nie wiem czy w ogóle jest sens do takiej konfiguracji, czy lampa to pociągnie. 2. Czy byłby ktoś chętny na powiedzmy "alkoodsłuchy" porównawcze i jest w posiadaniu kolumn od YB na berylu, (może być też scanspeak) z okolic mazowieckiego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.