Jump to content

lausiv

Użytkownicy
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Neutralny

About lausiv

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

665 profile views
 1. Ale z tego co mi się wydaje to właśnie ta wersja którą ja posiadam czyli ta starsza a dokładnie 05a jest na pcm tylko na pcm1794 ale też słyszałem opinie, że pcm jest muzykalniejszy od AKM - teraz chyba będę szedł w kierunku r2r - kusi mnie denafrips :)
 2. Ja nawet calkiem niedawno porownywalem z smsl su-9, calkiem przyjemny i zaskakujaco cieply w srodku i na basie, ale niestety nie wpisał się w moj system. Szukam nastepcy 05a i ten smsl byl gorszy, a conajmniej nigdzie, w zadnym aspekcie nie był lepszy w moim systemie od 05a.
 3. Teoretycznie ten też występuje w wersji dotykowej, ale przez szybę i tak by już nie był dotykowy, a dodatkowo nie wiem jak Ty ale ja mam conajmniej 3 metry do miejsca odsłuchu, więc trochę bez sensu. Jak się boisz czy uruchomisz z volumio to spokojnie mogę pomóc - w razie czego nawet stworzyłem wątek na volumio community: [Hidden Content] Ale jakby coś to wal śmiało z pytaniami - ogarniemy ten ekran 😉
 4. hehe no rekord na bank :) a na dole to jest to zasilenia ekranu, gdyż jest zasilany z usb - żeby nie wychodzić z kablem na zewnątrz to taki mały port usb tylko z zasilaniem 5V pobranym z pi2aes - chyba wklejałem tutaj ten ekran jak to wygląda w całości:
 5. Do mnie wkońcu dotarła nakładka po niemal 3 miesiącach - ale jest i pięknie się spisuje :)
 6. Kiedyś się pofatyguję aby posłuchać - obiecuję 😉 Piękny zestaw. A ja polecam połączenie z abrahamsenem 😄 v3.0up + 2 x v4.0up - mimo Twojego negatywnego doświadczenia, ale z tym pre, gra to rewelacyjnie :) (no ok może stricte nie są w pełni zbudowane przez YB ale zwrotka i obliczenia oraz pomiary od Pawła, a do tego mnóstwo konsultacji z Pawłem - jeszcze raz dzięki Paweł bo grają lepiej niż oczekiwałem :)
 7. Dzięki, bo to w sumie dla mnie komplement. Dokladnie połączenie dizajnu sf amati futura i tradition bylo inspiracją dla tych moich.
 8. Oooo dzięki - wygląd jeszcze trochę do dopracowania (m.in. fronty jeszcze będą powleczone skórą i parę innych drobiazgów do dokończenia wizualnie) - ale dzięki jeszcze raz 😉 Zawsze miło jak ktoś doceni/pochwali :)
 9. Nie słyszałem abrahamsena z dyynaudio, ale mogę Ci opisać jak było w moim systemie może trochę Ci zobrazuje jak to wygląda w przypadku abrahamsena. Kolumny 3 drożne na dole 2x23cm sbacoustics - ostatecznie skuteczność wyszła 92db i 4ohm - przy nie najgorszej charakterystyce (prawie liniowej). Na początku z pre v3.0 up oraz 1x v4.0 up (to efeketywnie niemal to samo co v2.0up tylko dzielone, ale 2x70W przy 8ohm czyli 140 przy 4ohm).Przy czym zaznaczam, że ja mam spore pomieszczenie i do tego wysokie. Było w miarę poprawnie ale jednak trochę brakowało basu, zarówno zejścia jak i dynamiki, bo
 10. Dzięki, no właśnie może i bym coś tam podziałał - nawet mam kilka różnych opa już czekających ale muszę się zastanowić czy nie lepiej mieć 2 różne; nawet do porównania - a ten SU-9 jest na tyle tani, że można by nawet zaryzykować bez odsłuchu (zresztą tak samo kupiłem xianga 😉
 11. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Generalnie mam Xianga ale 05A bez modów i potrzebuję daca do drugiego systemu, no i wiadomo, pomyślałem, że może coś poszło do przodu przez te parę lat :) A skąd brałeś SU-9 - ali.. czy może ktoś u nas już sprzedaje ?
 12. Czy ktoś sie przesiadł lub próbował z xianga na smsl su9, m400 lub topping d90 ewentualnie gustard a18? Warto czy nie?
 13. gustawo - nie zacytowałeś nikogo i nie bardzo wiem, czy to było może do którejś mojej wypowiedzi?
 14. Dobra - zmotywowałeś mnie do szukania - znalazłem (będą wymienione :D) - dzięki 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.