Jump to content

h3x_Lukasz

Użytkownicy
 • Content Count

  504
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

318 Dobry

Audiostereo

312

Bocznica

6

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4257 profile views
 1. Gdyby ktoś potrzebował, sprzedaję swój zasilacz liniowy. Zasilacz posiada cztery niezależne sekcje zasilania o parametrach: 3.3V/6A, 5V/2A, 5V/2A, 12V/4A.
 2. Porcja kolejnych, niezależnych testów: Oraz równocześnie niezalezny sklep z akustyką Nikosia Sz.Fabera: To co ? Obstawiamy wynik :) ?
 3. Z tego wynika, że w nowszych seriach zmienili na 50ohm,
 4. Skąd takie informacje ? Z instrukcji Esoterica P03:
 5. To po co Ci był potrzebny ten chiński OCXO skoro masz Mutec’a jako PLL :)? Myślałem, że głównie w celu porownania lepiej / gorzej / inaczej. Ja też od dłuższego czasu jakoś niechętnie ruszam tyłek z sofy przy słuchaniu w celu przetestowania czegos nowego ale akurat zegary rubidowe będę chciał porównać. Ten chiński OCXO robi u mnie robotę wpięty do transportu plikowego i DAC. W przypadku transportu CD Esoterica okazuje się, że z zegarem zewnętrznym nie koniecznie jest lepiej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. Ciekawe. A co Tobie wyszło finalnie z porównania tego OCXO i Rubida w Jays’ie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. Panowie te porównania S11 do Shanti to również na bazie pomiarów czy tylko samozachwyt po wykonanym samodzielnie DIY ?
 8. Niezły zbieg okoliczności, dziś spacerując po mieście, wszedłem do księgarni muzycznej, tam leciał ten album od razu wpadając w ucho. Od razu kupiłem i właśnie słucham. Kapitalna płytka. A słuchając zerkam na forum i widzę post z rekomendacją ;)
 9. Jeszcze nie tak dawno Avatar był do zamówienia u dystrybutora na Europę Vinshine Audio. Pytałem ich o dodatkowy laser i można było takowy kupić za 120$. Obecnie widnieje info, że zamówienia na Avatara zawieszone.
 10. Nigdy nie słyszałem mojego CS-88A z Dynkami ale za to miałem bezpośrednie porównanie do A55TP. Gdzieś tam w klubie Cayna dokładniej opisałem wrażenia. CS ma szczuplejszy, szybszy bas i gra jaśniejsza i bardziej otwarta góra. Ma na pokładzie lampy 6sn7, które w mojej opinii grają lepiej, precyzyjniej i muzykalniej od ecc w A55TP. Oczywiście pisze o NOS'ach bo te standardowe Cayin miały dużo słabsza górę.
 11. Gram na systemie wydaje mi się zbudowanym spójnie z kierunkiem „strojenia” SET’a przez producenta, czyli DAC dCS (Debussy), kolumny S16Hz Arcada 2,5 Signature. Wcześniej SET42 grał z chińskim DAC Holo Audio i również było ok ale z dCS’em wydaje się grać w pełnej synergii. Zgadzam się @sly30, SET42 to naturalne brzmienie, bez szczególnych podbarwień i faworyzacji wybranych pasm. Do słuchania godzinami. Bas wielobarwny, bardzo dobrze kontrolowany. Góra analogowa bardzo rozdzielcza i wciągająca. Po roku czasu grania na chwilę obecną nawet nie myślę o zmianie wzmacniacza, zwłaszcza, że kilka
 12. Ok mozliwe ze faktycznie na poczatku byla nazwa singanture. Od roku posiadam wersje Special Edition, kupioną bezpośrednio od producenta i chyba to jedyna obecna wersja na trafach wykonywanych przez Amplifona.
 13. Chyba nie ma takiej wersji set'a42. Chodzi o wersję Special Edition ?
 14. Ze zdjęć widzę, że zminiła się delikatnie podstawa pod kolumną i maskownice są na magnesie co faktycznie wpływa na lepszy wygląd kolumny w trybie bez maskownic. Kolumna rozumiem 2 drożna tak jak poprzednia ? Jakie zmiany w brzmieniu w porównaniu do poprzedniej wersji ? Ten scan speak w tej wersji brązowej jest nadal produkowany ?
 15. Potwierdzam :) zmiany już sensu nie mają. Ruszać systemu nawet się nie chce :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.