Jump to content

h3x_Lukasz

Użytkownicy
 • Content Count

  423
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

275 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1916 profile views
 1. Ecc83 na podstawce możesz wykorzystać w CS'ie. Sam testowałem i posiadam NOSy ecc83. Jest ciężej ale deczko wolniej na ecc83 no i góra z 6SN7 jest dużo lepsza jak dla mnie.
 2. Muszę Cię w końcu nawiedzić i posłuchać jak Twój zestaw gra po zmianach :)
 3. Ty kup 🙂 A różnica w graniu między spalonym Unisonem a CS'em dużo większa 😄
 4. To masz u mnie dużo lepszego CS88A 🙂 Wpadasz, słuchasz, porównujesz z SET'em42 dziwisz się co robi z Arcadami 2,5 ten CS88A i wychodzisz z nowym wzmacniaczem 🙂 W dodatku dokładasz parę NOSów Sylvanii i masz nowe, dynamiczne a zarazem mega przestrzenne granie.
 5. Ponieważ można budować brzmienie systemu "dla sportu" i wyciskać z w kółko tych samych czterech płyt kolejne detale czy uderzenie werbla Antoliniego, a można skonfigurować sobie system do muzyki, kupować płyty i je słuchać. Nie dla 10min pokazu głośności i detalu a dla swojej pasji. Myślę, że to znaczna różnica w definicji audio pasji a audio testosteronu.
 6. Denafrips Terminator, dCS, ciekawy jestem nowego Holo May ale wypożyczyć w Polsce raczej nie ma gdzie. Na pewno coś z alternatyw na razie mi nieznanych. Warunkiem jest muzykalnoś, dobra rytmika i wejście na zewnetrzny zegar. Wysłane z mojego AGS2-W09 przy użyciu Tapatalka
 7. Znasz to rozwiązanie. Myślę, że dość bliźniacze 🙂 Potwierdzam. Duet Arcada 2,5 + SET42 tworzą coś niesamowitego. Mój Amplifon przeszedł małe zmiany w brzmieniu po okresie wygrzania, wszystkie na plus szczególnie góra. Teraz w planie upgrade DAC'a a wcześniej zapewne klima 😄 2 x GM70 w 14m2 to taka przyjemna, nieplanowana sauna na lato.
 8. h3x_Lukasz

  Czar lampy 6SN7

  Top 5 nie wymienie ale dla mnie top 3 to jednak w kolejnosci Sylvania, Ken Rad, RCA.
 9. h3x_Lukasz

  Czar lampy 6SN7

  Czy te 6n30p mozna wstawic za 6n6p jako zamiennik ?
 10. h3x_Lukasz

  Czar lampy 6SN7

  100% te same odczucia. Co prawda Keny pograly u mnie z 40min i jedna padla ale klimat i charakter grania odebralem identycznie.
 11. Moim zdaniem ważne, by w tych tanich Yaqin'ach nie sięgnąć po wersje na EL34 bo połączenie tej lampy z Hyperionami może być bolesne. Do Hyperionów według mnie koniecznie push pull na KT88 a to już nie do końca najtańszy Yaqin z tego co widzę w katalogu.
 12. h3x_Lukasz

  Czar lampy 6SN7

  RCA z NOS’ów maja szybszy bas ale mniej wciągającą górę od Sylvani, ktore są moim faworytem.
 13. Noo a pamiętasz jaką oglądalność miał serial The X-Files The TRUTH is out there :D :D :D ?
 14. Ostatnio również po dłuższym okresie zachwytu grania z plików, coraz bardziej przekonuje mnie granie z transportu CD. Po kilku testach różnych transportów powrót do plików powoduje, że czuję w tym graniu dziwną sterylność. Niby detaliczne i dynamicznie ale brak tej przyjemnej muzykalności na środku pasma. Pliki u mnie zostaną jako dodatek ale docelowo na pewno wybiorę dobry transport CD. Swoją drogą bardzo interesuje mnie ten Jays cdt-3. Słyszałem tylko, że mają montowany już nieprodukowany laser. Podobno zegar Jaysa wraz z tym CD robi bardzo dobrą robotę. @pmcompdługo grasz na tym zestawie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.