Jump to content

h3x_Lukasz

Użytkownicy
 • Content Count

  400
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

264 Bardzo dobry

About h3x_Lukasz

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1743 profile views
 1. h3x_Lukasz

  Wzmacniacz na GM70

  Piękne cacka, to Panowie projekty na zamówienie ? Kto wykonuje takie cuda ?
 2. Sporo racji Adam z tym drzemiącym potencjałem w paczkach vs wielkość mojego obecnego pomieszczenia. Nie mniej jednak mając do wyboru salon ~30m2 i jego realia akustyczne kontra mały pokój z w miarę ogarniętą akustyką, wybór jest dla moich uszu prosty a wrażenia odsłuchowe szybko rekompensują poczucie zmarnowanego potencjału dużych paczek. Generalnie, nie chodziło mi wprost aby nawiązać do mojego pokoju. Raczej chciałem podeprzeć się doświadczeniem, które nabyłem a często łamie stereotypy głoszone na forach czy też przez innych słuchaczy.
 3. Adam nie ma co generalizować pojęcia mały pokoik i z góry oceniać czy dana kolumna tam zagra czy nie. Na podstawie czego w ogóle taką opinię można wystawić ? Ehh Ci handlowcy 🙂 Prawda jest taka, że możesz mieć malutki pokoik z dużą ilością okien a możesz mieć mały pokoik z dużą ilością wełny za ścianą (np. sufitem). Różnice w akustyce na samym starcie diametralne. Walory akustyczne małego pokoju mają takie samo spektrum możliwości zmian jak i dużych pomieszczeń.
 4. Przecież Rucia1 pisała chyba dwa razy, daj mu się wygrzać. Zostaw na weekend, niech sobie gra nawet po cichu. Obstawiam, że min 50h jest mu potrzebne.
 5. a jaką masz alternatywę do 2-3tys pln mogącą konkurować z malina z dobrym HAT'em (np. Allo Sign) ?
 6. Jeden miał podobne wrażenia. Miał taki mega system i podobnie wrażenie obecności muzyków rockowych w pokoju, do tego stopnia, że mu narkotyki z domu ginęły :):)
 7. Tak jakoś kojarzę, że miałeś jakieś odmienne zdanie do konfiguracji Rhea + Lampa, kiedy posmakowałem Cayina CS-88A z Rhea co dało tym kolumnom jakieś 40% nowych wybrzmień.
 8. O widzę @bogus18 że jednak do lampy i to KT88 się przekonałeś 🙂
 9. To nie dobrze. Dyski talerzowe mniej tracą żywotności przy ciągłym zasilaniu, niż częstym start/stop.
 10. Bo to nowsza wersja tych głośników i jest już faktycznie czarna.
 11. To oryginalny kolor tej wersji Scan Speak'a.
 12. Hmm to jakaś trioda bezpośrednio żarzona ? Nie powinieneś sparować od razu z drugą 😄 ?
 13. Nagraj na youtube posluchamy i bedziemy wiedziec wszystko. Widać takie czasy nowoczesnych hajendowych guru. Ewentualnie poproś swego interlokutora o filmik na youtube swojego systemu. Najlepiej „bez cenzury” ;) Tez posluchamy i zobaczymy.
 14. Dlaczego dziwna ? Moim zdaniem bardziej uzasadniona, ponieważ poparta porównaniem większej ilości firmowych transportów. My mamy na koncie porównanie z Allo Signature i PC Audio w niedokończonej konfiguracji. Dodatkowo, krótko bo krótko ale porównaliśmy z transportem CD Esoterica a tu już NB wypadł zdecydowanie słabiej.
 15. h3x_Lukasz

  Granie z plikow

  Z tego co piszesz to miałeś raczej kiepski zasilacz. Czyli finalnie słuchałeś PC z zasilaniem liniowym czy nie odpaliłeś przez problem z zasilaniem ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.