Jump to content

h3x_Lukasz

Użytkownicy
 • Content Count

  488
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

310 Bardzo dobry

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3025 profile views
 1. Widze, że ekipa się rozrasta i koszulek przybywa :D
 2. A jak oceniasz Arcady 2,5 które miałeś na czas wypożyczenia Dynaudio do tych Dynek ?
 3. Odnośnie gwarancji i rozbieranych sesji u naszego agenta Mulder'a w poszukiwaniu prawdy audio. Kiedyś po teście Franco Serblin Ktema pojawiły się one szybko na giełdzie do sprzedania. Oto co miał do powiedzenia o nich oficjalny dystrybutor na Polskę:
 4. Stary, ponad 13 lat na forum, ktoś robi z Ciebie w chwili obecnej krętacza i sprawę kwituje ustawką a Ty odpuszczasz 🙂? Jak siedzę cicho tak zaczyna mnie już poważnie irytować ta sytuacja. Nasz Nikoś Dyzma polskiego audio Szymuś nie raz prowadził akcje rozkręcania kolumn na tym forum. Moje skromne doświadczenie wskazuje na to, że im bardziej konkurencyjne dla jego biznesu, tym wnikliwiej je rozkręcał i opisywał w tak abstrakcyjny amatorski sposób jak te zacne paczki Dynaudio.
 5. W tym kierunki idą usługi i na tym się zarabia. Lifetime to lifetime i nikt zapewne usługi Ci nie zatrzyma ale ścieżka rozwoju systemu to inna kwestia. Tak robią już najwięksi w swoich systemach (patrz np. Microsoft). Nie mam, żadnych potwierdzonych informacji.
 6. Też jestem przekonany, że licencja lifetime niestety w niedalekej przyszłości przestanie być ujęta w aktualizacjach.
 7. Czyżby zbliżał się jakiś większy release Roon (2.0) ? Strona www zmieniona, na FB zmiana grafik.
 8. Wgrywasz obraz na karte odpowiednim softem. Instalacja odbywa sie przy pierwszym uruchomieniu. Kazdy z softów ma swojego manuala, w którym krok po kroku dowiesz się co zrobic.
 9. Mam naprawde dobry kontakt do okulisty 150zl wizyta. Do laryngologa również ale widzę, że tu niepotrzebny bo Wy już ze zdjęcia wyrobiliście opinię o ich jakości, brzmieniu, basie, paśmie, przetwornikach. Możecie mieć różne doświadczenia z firmą S16Hz ale nawet Ci co je mają, potwierdzają że Grzesiek robi bardzo dobre kolumny i tego się trzymajmy. Wizualnie kolumny bez dwóch zdań są najładniejsze z tego zestawienia. Brzmienie ? Nie posluchasz, nie bedziesz wiedzial. „Niezależne” blogi tu nie pomogą.
 10. Masz juz takie konstrukcje w portfolio swojej firmy ?
 11. Wygoda jednego pudełka, pełna integracja z Roon'em na pewno rozleniwia 🙂
 12. Czyli jednak transport z Bartoka 🙂 ? Stanąłem na tym, że PC u Ciebie zagrał ciut lepiej w roli transportu z Bartokiem. Tak czy tak pomijając ostatnią podwyżkę dCS'a w dystrybucji polskiej, to poprzednia cena Bartoka (ta realna za którą można było go kupić) jest sensownym wydatkiem patrząc na funkcje jakie pełni to urządzenie, eliminacje kabli (cyfra, zasilające) i jakość prezentowaną przez wyroby dCS'a.
 13. Techniczny support dCS'a odpisał zgodnie z moimi przypuszczeniami: As the User Guide states, using an external Master Clock connected to the DAC and source reduces jitter in the system. If you have the option of using the external Master Clock, it will reduce jitter and provide you with a higher level of sound quality. The key is that (with the exception of asynchronous sources like USB) the clock must be connected to the source as well as the DAC. If the Debussy sees a valid Word Clock Input signal from a connected Master Clock, it will use that instead of the embedded clock informa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.