Jump to content

h3x_Lukasz

Użytkownicy
 • Posts

  507
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

320 Dobry

Audiostereo

314

Bocznica

6

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4903 profile views

h3x_Lukasz's Achievements

 1. Chwilowo nie musi a z tego co wiem to nawet nie wypada... ale jak będzie trzeba to i Dynaudio pokocha.
 2. Oj no to jest proste i celebrowane wśród lemmingów faberiady. Przecież wiadomo, że Zna całą prawde o audio. Jest tak bogaty i niezależny, że jest gotów ją ujawnić a na tym forum jest uciszany i blokowany przez sługi metkowców takie jak Wy i Nautiliusy. Samarytaniń pomoże każdemu i hajedn audio zagościć może w progach każdego chętnego na „chwilówkę” hajendfaber. Nie stać Cię na DeSedesA Netłork Bridża ? Nawet o tym nie wiesz, że jednak Cie stać! Tylko uwierz w prawdę audio i voilà. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. W dobrym kredycie, przyjacielskim, z dobrym rabatem za naganianie na inne dodatki typu pianki i dyfuzory ? Kojarzę przynajmniej dwóch jeleni oficjalnie się tym chwalących. Nie wiesz czasem czy Nikoś zaprasza też każdego do siebie na ten super salon ? Obawiam się, że nie... Może sam dojdziesz do wniosku dlaczego ?
 4. Mam alergię na taki krypto biznes jaki prowadzi ot co. Zwłaszcza, że dzieciak wytyka innym praktyki audioprostytucji a sam jest na dnie tego szamba. Słuchajcie, chwalcie ale współczuje tym kredytobiorcom a w zasadzie ich rodzinom. Ważne że rabat na Wilsona to rekompensuje.
 5. I nowa generacja jeleni na których Faber robi sobie refundacje nowych Wilsonów. Teraz w każdym wpisie, Nikoś Dyzma sceny hajend nagle dotychczasową referencję podkreśla jako produkt kilka klas gorszy. Przypadek oczywiście.
 6. Z obecnej oferty jedynego, niezależnego recenzenta. Trwa akcja marketingowa, możesz jechać posłuchać.
 7. Gdyby ktoś potrzebował, sprzedaję swój zasilacz liniowy. Zasilacz posiada cztery niezależne sekcje zasilania o parametrach: 3.3V/6A, 5V/2A, 5V/2A, 12V/4A.
 8. Porcja kolejnych, niezależnych testów: Oraz równocześnie niezalezny sklep z akustyką Nikosia Sz.Fabera: To co ? Obstawiamy wynik :) ?
 9. Z tego wynika, że w nowszych seriach zmienili na 50ohm,
 10. Skąd takie informacje ? Z instrukcji Esoterica P03:
 11. To po co Ci był potrzebny ten chiński OCXO skoro masz Mutec’a jako PLL :)? Myślałem, że głównie w celu porownania lepiej / gorzej / inaczej. Ja też od dłuższego czasu jakoś niechętnie ruszam tyłek z sofy przy słuchaniu w celu przetestowania czegos nowego ale akurat zegary rubidowe będę chciał porównać. Ten chiński OCXO robi u mnie robotę wpięty do transportu plikowego i DAC. W przypadku transportu CD Esoterica okazuje się, że z zegarem zewnętrznym nie koniecznie jest lepiej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 12. Ciekawe. A co Tobie wyszło finalnie z porównania tego OCXO i Rubida w Jays’ie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 13. Panowie te porównania S11 do Shanti to również na bazie pomiarów czy tylko samozachwyt po wykonanym samodzielnie DIY ?
 14. Niezły zbieg okoliczności, dziś spacerując po mieście, wszedłem do księgarni muzycznej, tam leciał ten album od razu wpadając w ucho. Od razu kupiłem i właśnie słucham. Kapitalna płytka. A słuchając zerkam na forum i widzę post z rekomendacją ;)
 15. Jeszcze nie tak dawno Avatar był do zamówienia u dystrybutora na Europę Vinshine Audio. Pytałem ich o dodatkowy laser i można było takowy kupić za 120$. Obecnie widnieje info, że zamówienia na Avatara zawieszone.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.