Jump to content

h3x_Lukasz

Użytkownicy
 • Content Count

  327
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

214 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1177 profile views
 1. Nie znam tej Yamahy ale z doświadczenia swojego obstawiam, że Twoje ucho przyzwyczaiło się do grania amplitunera z kina domowego a te najczęściej eksponują skrajne pasma, przeważnie bas i górę. Stąd taki efekt. Słyszysz dobry, ciepły środek z lampy i może na pierwszy raz jest dla Ciebie zbyt wyeksponowany. Ja jednak na pierwszym miejscu dobrałbym kolumny do tego wzmacniacza. Transport / źródło wiele wnosi ale ogólny charakter grania to jednak wzmacniacz + kolumny. Minasy lub Canto Grand to dobry, sprawdzony set dla tego zacnego wzmacniacza.
 2. Niestety nie ma takiej możliwości. 5.0 należy wgrać ponownie z obrazu.
 3. Tapatalk na telefonie świruje i wstawia duble :/
 4. Teraz juz jest gotowy obraz Moode do ściągnięcia. Wrzucasz na kartę SD, odpalasz i po kilku minutach masz dostep do Moode przez www pod warunkiem, że maline podłączysz po ethernecie do sieci oczywiscie. Manual do instalacji jest na stronie moode.
 5. Strona lub dwie temu pisaliśmy wrażenia po odsłuchach u mnie Digi One, Signature i HiFiberry. Podobne odczucia do tych, które napisała przed chwilą Rucia.
 6. Już przeszedłem na zestaw z Allo Signature. Obecnie wrzuciłem malinę i HAT w standardową obudowę Allo i w sumie nie planuję nic więcej.
 7. Ja w sumie bede chcial sie pozbyc swojego playera na DigiOne 1.2. Jest to wersja w obudowie z osobnymi zasilaczami liniowymi. Zdjecia mozna znalezc w tym wątku. Bardzo ładnie wykonany player.
 8. Allo katana to karta z DACiem a Allo Signature to transport wiec te karty nie są alternatywą.
 9. 6F8G Sylvania to moja najlepsza para NOSów 🙂 Gram na niej od święta 😄. Brzmi najlepiej. Venom pochwal się jakie wrażenia nowego transportu.
 10. No ale jest kurcze ładny. Jak gra tak jak wygląda to bajka. Ostatnio posłuchałem lampy 845 i moje uszy są skierowane teraz na odsłuchy wzmacniaczy na tych lampach lub GM70.
 11. h3x_Lukasz

  Klub albedo

  Sprzedaje również Inteconnect Albedo Flat-One w nowej wersji. RCA 1m.
 12. Teoretycznie jest to pamięc z wlasnym kontrolerem, ktorej blizej dyskowi ssd niz karcie sd. Jak to sie sprawdza faktycznie w trudnych warunkach (zaniki prądu) trzeba pytac użytkowników, którzy stosują taka pamiec. Ja nie miałem okazji. Są też znajomi, którzy od dawna robią twardy power off maliny z kartą SD i nic sie nie dzieje :) Mimo tego sam nie polecam i jestem zwolennikiem poprawnego zamykania systemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.