Jump to content

h3x_Lukasz

Użytkownicy
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

256 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1636 profile views
 1. Hmm to jakaś trioda bezpośrednio żarzona ? Nie powinieneś sparować od razu z drugą 😄 ?
 2. Nagraj na youtube posluchamy i bedziemy wiedziec wszystko. Widać takie czasy nowoczesnych hajendowych guru. Ewentualnie poproś swego interlokutora o filmik na youtube swojego systemu. Najlepiej „bez cenzury” ;) Tez posluchamy i zobaczymy.
 3. Dlaczego dziwna ? Moim zdaniem bardziej uzasadniona, ponieważ poparta porównaniem większej ilości firmowych transportów. My mamy na koncie porównanie z Allo Signature i PC Audio w niedokończonej konfiguracji. Dodatkowo, krótko bo krótko ale porównaliśmy z transportem CD Esoterica a tu już NB wypadł zdecydowanie słabiej.
 4. h3x_Lukasz

  Granie z plikow

  Z tego co piszesz to miałeś raczej kiepski zasilacz. Czyli finalnie słuchałeś PC z zasilaniem liniowym czy nie odpaliłeś przez problem z zasilaniem ?
 5. h3x_Lukasz

  Granie z plikow

  W celu rozeznania, możesz przybliżyć w jakim systemie testowałeś PC z liniowym zasilaczem i bez ? Granie po USB czy z karty audio ?
 6. Ciekawy jestem co słychać w świecie @Audio Academy Jako, że wciąż posiadam Rhea (są to naprawdę dobre kolumny), które prawdopodobnie u mnie zostaną i na których zbuduję drugi system to zastanawia mnie, co słychać w manufakturze, której kibicowałem i kibicować będę. Jak sprawdzają się Wam Hyperiony plus ? Czy są w klubie posiadacze Dione II ? Panie Michale, czy AA planuje nowszą wersję Rhea ew. ich alternatywę ?
 7. h3x_Lukasz

  Granie z plikow

  Tak właśnie myślałem. Oglądając zdjecie i czytając specyfikacje od razu pomyślałem, że to aż zbyt idealne urządzenie, żeby wszystko było ok :). Czyli chinol pełną gębą. Skoro jest tak wykonany jak piszesz to raczej tez nie liczyłbym na jego super „czystość” pracy.
 8. h3x_Lukasz

  Granie z plikow

  Jak Ci się ten HDPlex ATX sprawuje ? Porównywałeś go z czymś innym, czy wybrałeś z braku alternatywy gotowych rozwiązań ? Masz wersję 400W ?
 9. Przy takiej pracy i przygotowaniu pomieszczenia nie pokusisz się o większe kolumny jak Arcady 2,5 / 3,5 ?
 10. Sprzedaję wspaniały wzmacniacz lampowy firmy Cayin CS-88A. Jest to mocny wzmacniacz o bardzo dobrej kontroli basu i przepięknie otwartej przestrzennej górze. Sprzedaję z oryginalnymi lampami, grały we wzmacniaczu nie dłużej niż 2 miesiące. Wzmacniacz posiada również bardzo dobry preamp gramofonowy. Wzmacniacz kupiony w listopadzie 2018r i jest wciąż na gwarancji. Sprzedaję z całym kompletem tak jak dostarczony został od dystrybucji łącznie z oryginalnym pudłem. Możliwość sprzedaży z lampami mocy Tungsol 6550 i NOS'ami Sylvania + RCA za dodatkową dopłatą.
 11. Sprzedaję bardzo dobre kolumny polskiej manufaktury Audio Academy model Rhea. Jest to najwyższy model tej firmy na rewelacyjnych przetwornikach Scan Speak 18W/8522. Rhea ma wyśmienity, szybki bas, barwny i konturowy. Bardzo przyjemną i wyraźną średnice. Kolumny rysują piękną scenę muzyczną. Zainteresowanych zapraszam na odsłuchy. Kolumny śmiało mogą konkurować z kilkukrotnie droższym kolumnami znanych marek. Kolumny kupione w czerwcu 2018, więc nadal na gwarancji (od zakupu 2 lata).
 12. To raczej wyjście cyfrowe.
 13. Ja również bardzo dziękuję Tomkowi @tb82za przyjęcie nas. Tomek to przemiły właściciel poważnego systemu audio, który mogliśmy wczoraj zupełnie na spokojnie posłuchać. Amplifon SET140 robi naprawdę duże wrażenie. Ciekawym zaskoczeniem dla mnie był transport Esoterica. Zagrał przebajecznie, muzykalnie, czarująco. Żałuję, że dłużej nie posłuchaliśmy tego transportu bo to naprawdę piękne granie. Potencjał systemu jest wielki a Tomek ma plany na nowe pomieszczenie audio, które na pewno wydobędzie z tego zestawu jeszcze dużo dobrego. Dziękuję Tomek i zapraszamy do nas 🙂
 14. Potwierdzam. Bluesound przy malinie gra marnie, matowo i odczuwa się dużą degradację dźwięku. Tutaj nie ma w co się wsłuchiwać i porównywać. Efekt jest natychmiastowy. DCS NB vs Malina – tutaj jestem trochę innego zdania. Bas jest lepszy to prawda, co już kiedyś opisywałem w klubie DCS’a natomiast w całej reszcie praktycznie nie odczułem zmian. Malina wydaje się naprawdę dobrym transportem (w wersji z dobrym zasilaniem i baterią po czystej stronie) przy nieporównywalnie niższej cenie.
 15. Wg mnie dźwięk jest opdowiednio dociążąony. Na pewno bas jest szybki, konturowy i wielobarwny. Lampy mocy Tungsol w porównaniu do orgyinalnych dodają faktycznie ciut wiecej ciężaru na basie ale najwięcej zyskujesz wymieniając lampy 6sn7 na NOS'y. RCA, Sylvania to moje faworyty. Góra staje się dużo lepsza, łagodniejsza, precyzyjniejsza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.