Jump to content

h3x_Lukasz

Użytkownicy
 • Content Count

  353
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

239 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1418 profile views
 1. The Messenger - utwór melodyjny a zarazem dynamiczny posiada dobre solo i generalnie wszystko to co od dobrego metalowego utworu wymagam 🙂
 2. Tak. Działa wszystko tak jak w wersji pełnej. Roon’em steruje sie tylko apką na urządzeniach zdalnych.
 3. Dzięki Rafał za fatygę. Cóż, zapewne świeża sprawa jeśli chodzi o całkowity brak kontaktu z właścicielem. Nasze organy ścigania potrzebują trochę czasu i papirologi aby chociażby zablokować taki sklep online. Dlatego uważajcie, sklep dość dobrze wypozycjonowany przy niektórych markach audio, można się przejechać.
 4. Zgłaszałeś sprawę na policję lub do prokuratury ?
 5. Na nic, sprawa już zgłoszona w prokuraturze więc spoko. Można ją wycofać jeszcze przez kilka dni ale Pan Duda jest jednak z tego co widzę nastawiony na sąd. Spoko. Ja te pieniądze odzyskam.
 6. Olo ja np. śledzę klub miłośników Dynaudio 🙂 Bądź fair w tym co piszesz.
 7. Ostatnia aktualizacja Roon'a to jakieś nieporozumienie. Apka na tablecie zamyka się kiedy chce, wyszukiwanie praktycznie za każdym razem się zawiesza a serwer raz na dzień zatrzymuje się samoczynnie na NAS. Jeśli nie naprawią stabilności aplikacji w najbliższym czasie będę smarował do nich reklamacje z prośbą o zwrot kasy. Rozumiem, że aplikacja się rozwija ale to nie jest apka za 49$ i chyba można oczekiwać testów, stabilizacji i publikacji wersji godnej nazwy "publiczna" ?
 8. Dzięki Rafał. To odezwę się na priv. Chociaż raczej marne szanse, że ten kabel w ogóle posiadają.
 9. Co dokładnie ? Plusy i minusy ? Byłeś, słuchałeś więc powinienieś pamiętać.
 10. Miałem u siebie w domu Canto w wersji Signatue+ na kilka dni. Znam ich zalety i wady. Przynajmniej w systemie w jakim ich słuchałem ale zupełnie szczerze ostatnie co mogę sobie wyobrazić to zamulenie Canto na basie. Fakt, jest nowy model i o nich teraz mowa ale Grzegorz chyba musiałby ogłuchnąć a co gorsza cofnąć się w rozwoju aby wypuścić gorszy model tej serii (w co serio wątpię 😊). Canto odkąd ich posłuchałem zarysowały się w mojej głowie jako kopiący, dynamiczny i punktowy bas. Nie trzeba stosunkowo dużo bo ok. 6tys pln na lampę dobrze gającą z nimi a jak ktoś lubi monitorki to perspektywa rozszerzenia systemu jest bardzo duża. W ostatni weekend byłem ponownie u kolegi z CGS+ i powiem, że słuchając na co dzień Arcad 2,5 naprawdę Canto nie mają się czego wstydzić. Ważne, by właściciel systemu znał pewną higienę doboru elementów systemu a kolumny wyplują z siebie to do czego były stworzone.
 11. Czyli jakiś tam sklepik nadal istenieje ? @Adam 38 dzięki. Myślę, że wiem co robić. Niestety to wszystko wymaga czasu a szkoda. Mocno zachęcam do wpisów osób poszkodowanych, wątek będzie uaktualniany jako dowód w sprawie więc zapraszam 🙂 @cwieku34 jeśli znajomu mógłby napisać słowo byłbym wdzięczny. Ewentualnie jeśli było to nie dawno, proszę kontakt na priv.
 12. To własnie jest najciekawsze w tym wszystkim.
 13. Temat sklepu fusic.pl pojawiał się już na tym forum. Niestety przeczytałem o tym już po złożonym i opłaconym zamówieniu zaniepokojony brakiem informacji o realizacji zamówienia. Ostrzegam przed składaniem zamówień gdyż sklep jest wydmuszką i oszustwem. Brak realizacji zamówienia. Brak kontaktu. Po wielu próbach informacje sms o pobycie w szpitalu (pytanie kogo ? Chyba właściciela Pana Daniela Dudy). Kontaktuje się po rzekomym terminie wyjścia ze szpitala i cisza. Prośba o zwrot pieniędzy z zamówienia zignorowana. Na żaden mail nie otrzymałem odpowiedzi. Oprócz tego, że mam pretensje do siebie, że nie sprawdziłem wcześniej sklepu (myślałem, że te czasy już dawno minęły) to dziwie się, że sklep nie został jeszcze zablokowany przez organy ścigania jeśli przypadków oszustwa jest tyle ile można znaleźć w sieci. Dziś odwiedzam prokuraturę i zgłaszam podejrzanie o popełnieniu przestępstwa a Was przestrzegam przed zakupem w fusic.pl i Panem Danielem Dudą.
 14. Tego nie wiemy bo bezposredniego porównania tych dac’ów R2R nie było a szkoda. Gdzies czytalem porównanie Pontusa do Holo L3 (ja mam L1) ale to chyba było zagraniczne forum. Z tego co sie dowiedziałem od Denafripsa Chiny w Polsce jest już partner. Niestety nie ma na stanie Terminatora a szkoda bo blisko Krakowa.
 15. Ja też jestem ciekaw terminatora :) chetnie bym przymierzył do swojego systemu zamiast Holo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.