Jump to content

quatross

Użytkownicy
 • Content Count

  599
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  63586693

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Z dużym Tyłkiem Fanki - jędrne brunetki ;))
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3086 profile views
 1. z budżetówki proponuję coś w granicach 4kzł za wzmak + conajmniej drugie tyle z paczki, jednak do italo disko wystarczy jakaś używana kambodża i używane duże podłogówki ;d słuchasz hałasu to i masz hałas!
 2. Fotka: https://www.olx.pl/oferta/simaudio-moon-neo-250i-czarny-CID99-IDDvtsw.html Na 10 letniej gwarancji dystrybutora .
 3. MOON 250i na gwarancji: [Hidden Content] HAIKU-AUDIO BRIGHT Mk4 na gwarancji: [Hidden Content] mam też 2x3,7m. CHORD ODYSSEY X jeszcze, w cenie o jaką prosili jak dzwonili. A niech tam! [Hidden Content]
 4. Bo ci namieszali koledzy głupawymi pytaniami do mnie. Dostanę zwrot pięniedzy do 5-ciu dni z amazon.de
 5. tam większość sprzedających ma mrowie negatywnych opini i nie ma to niczego wspólnego ze mną .
 6. Fotka: https://www.olx.pl/oferta/pylon-diamond-25-krakow-CID99-IDDqKVl.html do SYMBOLICZNEJ negocjacji - odbiór wyłącznie osobisty .
 7. quatross

  MOON 250i

  Fotka: https://www.olx.pl/oferta/simaudio-moon-neo-250i-czarny-CID99-IDDvtsw.html 10 lat gwarancja od 6.12.2019r. FINALNA CENA! Niżej nie będzie .
 8. Z aplikacji też można. Do czego to pytanie? To jacyś hiszpanie, w komentarzach jest np. że ktoś miesiąc czekal od nich na towar... Do pięciu dni zwrócą mi pieniądze. Więcej tam nie kupię niczego .
 9. jaki budżet? polecam moje jak ma być dużo lepiej od Kimber i więcej dołu: [Hidden Content]
 10. To kapitan Solo w Kryptonicie, fajfusie. Zresztą - co ty wiesz o Jilted Generation . . ;[ Z Diamondami nieźle gra Moon 250i
 11. " Żądanie zwrotu kosztów przesłane Wkrótce otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Zbadanie żądania zwrotu kosztów może trwać do tygodnia. O podjętej decyzji poinformujemy Cię przez e-mail. " Oby pozytywnie się to zakończyło. Lepiej już tam nie kupować.
 12. miał jedną pozytywną opinię. teraz ma 3 dodatkowo negatywne i jeszcze ma wystawione przedmioty. nie mam możliwości zwrotu. napisałem do amazon.de mail przez ich portal.
 13. Z tego co pokazuje Amazon; nie .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.