Jump to content

Robsonik

Użytkownicy
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

790 profile views
 1. To może wrzucę jeszcze raz dla potomnych. wymiary płyty ice power 1200as2.pdf
 2. Robsonik

  Daphile

  Gdybyś był zainteresowany to mam na zbyciu Dell Optiplex FX160 z zainstalowanym już Daphile.
 3. Gdyby ktoś miał na stanie a chciałby się podzielić ( sprzedać) brakujących mi elementów JST to proszę o wiadomość na priv.: SVH-41T-P1.1 (na tych najbardziej mi zależy) PHDR-14VS BPHD-002T-P0.5 VAR-2 SVA-41T-P1.1 Ja ze swojej strony mam na zbyciu po 5 szt.: VHR-4N PHR-6 Możliwość wymiany.
 4. Tragicznie to się słucha jak bielan mówi ,że wybory powinny się odbyć 10 maja bo kraj funkcjonuje normalnie. Noż k..wa !!
 5. Ale to bardziej się nadaje do strefy humor polityczny.
 6. Twoje jaja mnie nie interesują. Nie biorę 500 plusa . Szach mat.
 7. Ustosunkuj się najpierw do mojego wpisu to ci odpowiem
 8. Młotku doinformuj się najpierw zanim się zbłaźnisz do reszty. "Podczas poniedziałkowej (10.10) wizyty w PZL Mielec polska premier nie szczędziła ciepłych słów pod adresem amerykańskich właścicieli zakładów: – Właśnie tu jest dobry przykład tego, że inwestor zagraniczny potrafił stworzyć takie warunki, aby firma mogła się rozwijać – przekonywała. – Przypomnę, że to decyzja rządu premiera Jarosława Kaczyńskiego w 2007 r. doprowadziła do tego, że ten zakład został uratowany, doinwestowany (kupiony przez firmę Sikorsky – od red.). Dzięki temu dziś możemy mówić, że mieleckie zakłady są chlubą Polski." A ty masz cały tekst mam nadzieję , że sobie poradzisz i przeprosisz za wciskanie kitu. [Hidden Content]
 9. Moim zdaniem sędziowie skrzywdzili ją tym werdyktem , Chinka momentami oddychała pachami i przyjęła więcej mocnych ciosów.
 10. Dopisuję się na listę . 1. dankam - 2 szt. 2. piorasz - 1 szt. 3. Night - 2 szt. 4. oleq - 1 szt. 5. MARER - 2 szt. 6, Peja - 1 szt. 7. Krzych 2 -1 szt. 8. Felixs -1 szt 9. methan - 1 szt. 10. Robsonik - 1szt.
 11. Nie ma się co bać , ruskie już mają szczepionkę 😉
 12. @karfied jak nie wiesz jakie to IP to najlepiej odczytaj je w routerze.
 13. No właśnie. Streamer to nie tylko odtwarzanie muzyki z Tidala lub Spotifi ale również z własnych zasobów w tym NAS , więc USB to podstawa by móc przesłać gęste pliki. Jest już taki temat , na pewno po przeczytaniu coś wybierzesz . Powodzenia.
 14. A jak inaczej prześle DSD natywnie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.