Jump to content

Robsonik

Użytkownicy
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

987 profile views
 1. Szczególnie ostatni odcinek zaskakuje 🙂. Czwarty sezon niemal pewny.
 2. U mnie po 3 godzinach normalnego słuchania radiator 34 stopnie , cewki 49 st. trafo 52 st. Wersja kolegi @GNAKED 3x2 to już może być niezły piekarnik. Prąd zmierzony przy rozruchu niecałe 2 A więc niema co przesadzać z włącznikami. Końcówka na razie spięta byle jakimi kablami a już gra a wykopem 🙂
 3. Jeżeli chodzi o wtyczkę zasilania to radzę poszukać w warsztatach napraw spawarek , większość modułów jest zasilane właśnie takimi wtykami. Serwisanci mają całe sterty uszkodzonych modułów i bez problemu można odzyskać wtyczkę , ja tak zrobiłem. @Krzych 2 czy jest możliwość odkupienia od Ciebie 20 szt. pinów do wtyczki głośnikowej bo mam już swoje sprawdzone przewody ?
 4. Z wyprawionej skóry to tylko taka 😉
 5. No właśnie , że to nie jest normalne bo inne przemysłowe np. SPH-002T-P0.5S które pasują do kostki sygnału wejściowego bez problemu można kupić po 10 szt.
 6. Najgorzej wygląda sprawa z pinami do wyjść głośnikowych (SVH-41T-P1.1) bo w TME wpadli na genialny pomysł aby sprzedawać je w tysiącach minimum.
 7. Chyba pomyliłeś mnie z kolegą Robsonic 😃 , pozdrawiam.
 8. Przesyłka odebrana , dzięki 🙂
 9. Nie musisz go pobrać np. z tąd: [Hidden Content]
 10. Nie pamiętam dokładnie ale coś tam zmniejsza. Jeśli zależy Ci na jak najmniejszej wadze pliku to już musisz użyć kodeka np. h.264
 11. Program automatycznie ładuje w kontener mkv , jakość pozostaje oryginalna , każdy surowy Windows ogarnia bez problemu.
 12. MakeMKV prosty i skuteczny , klucz jest dostępny legalnie w sieci.
 13. Ja byłbym za paczkomatem i dla Ciebie to najbezpieczniejsza opcja bo wszystko zrobisz bezdotykowo z aplikacją Inpostu.
 14. To może wrzucę jeszcze raz dla potomnych. wymiary płyty ice power 1200as2.pdf
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.