Jump to content

Robsonik

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

449 profile views
 1. Szkoda ,że nie idzie kupić oficjalnie tych OPA bo chętnie bym przetestował. Jest szansa na wypożyczenie w celu przetestowania?
 2. Już sobie poradziłem . temat do zamknięcia.
 3. Koledzy , samochód Audi A4 B8 drzwi przednie i mam problem z umieszczeniem zwrotnicy Focala pod tapicerką drzwi. Ta zwrotnica jest sporych rozmiarów i nie za bardzo jest gdzie ją schować. Może ktoś już zmierzył się z takim problemem i mógłby pomóc ?
 4. Czy masz tą funkcję włączoną? Jak nie to włącz naciśnij SET obok i restart maliny.
 5. Obraz jak najbardziej jest , ale do sterowania i przeglądania mediów i tak będziesz @dancospotrzebował telefonu lub komputera.
 6. To dziwne bo powinien przyjąć każdą rozdziałkę obrazu.
 7. Na to pytanie nikt Ci jednoznacznie nie odpowie , bo to co dla kogoś będzie lepszy dźwiękiem dla Ciebie już nie musi. Wydaje mi się , że większą uniwersalność ma dac zewnętrzny ( czasem jest też możliwość pobawienia się wzmacniaczami operacyjnymi na lepsze) , ale na twoim miejscu zamówił bym nakładkę dac i po testował masz 14 dni na zwrot. Sam musisz określić czy ten dźwięk Cię zadowoli.
 8. Prawdopodobnie tak się stało , musisz skanerem albo w ruterze znów odczytać nowe IP i od razu ustaw na stałe, to ułatwi wiele spraw. Twój telewizor jest 4K ?
 9. Zrób tak jak pisze Rucia1 połącz się przez PC i dopiero w moode aktywujesz wyświetlanie przez wyjscie hdmi
 10. Też mam taką konfigurację i również polecam .
 11. Ale ten wyświetlacz jest paskudny ! Takie wyświetlacze są dopuszczalne do szaf zasilających i prostowników a nie do audio. Niech nie idą tą drogą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.