Jump to content

lukiii

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

373 profile views
 1. Precz z wszelakimi naklejkami od okładek płyt!😆
 2. Mam "the best of" w wersji jednopłytowej i brzmi dość jasno i płasko, mimo że momentami stereofonia może się podobać. Kliniczne czyszczenie dźwięku nie przysłużyło się płycie. Można kupić pierwsze 6 studyjnych płyt (te z Morrsionem) z pierwszego wydania lub późniejsze wznowienia z takim samym masteringiem 🙂
 3. Moim zdaniem to jest kiepskie porównanie 🙂 Jeździć akurat fiatem jest zmuszona spora część ludzi ze względów stricte finansowych (choć wolałaby może ferrari lub porsche), czy używać Brutala zamiast Diora. W przypadku muzyki nie ma takiego rozstrzału cenowego. Płyty np. z muzyką poważną nie kosztują 20 razy więcej w porównaniu z hip-hopem, więc jest to kwestia wyboru i gustu słuchacza. Nikt mi nie wmówi, że dość popularny wśród młodzieży popek, to dobra muzyka 😉
 4. lukiii

  Filharmonia

  Szkoda że w NOSPRZE celują głównie w serie typu - "muzyka dawna nikomu nieznana" ;)
 5. Aha, czyli wszystkie informacje mogące klienta skusić do zakupu są dostępne po rozpakowaniu własnego egzemplarza, a na okładce jest samo enigmatyczne "violin" :) Oryginalny pomysł.
 6. Rzekomo żadnej z tych informacji nie można się dopatrzyć na samym wydawnictwie (choćby wzmianki o samym instrumencie), ani tego że płyta wyszła z okazji 100-lecia niepodległości Polski.
 7. Za to płyta "Eye of the Hunter" nie ma już tych wspominanych minusów i dlatego bardzo ją lubię ;)
 8. A jakiej innej dynamiki można się spodziewać po winylu? ;) Wersja CD już świeci na czerwono.
 9. Nowa płyta i dwa koncerty w Warszawie :) [Hidden Content] [Hidden Content]
 10. Głosy o nietrwałości krążków CD dotyczą z pewnością płyt wypalanych w domowych nagrywarkach komputerowych a nie tłoczonych w tłoczni.
 11. A ci panowie, to rozumiem że na delegacji w chinach są? ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.