Jump to content

Lolomanolo

Użytkownicy
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

315 profile views
 1. Lolomanolo

  Klub XiangSheng

  Jaki soft masz na malinie? Ja używam moOde 4.4 i jestem bardzo zadowolony z dźwięku, ale nie ma opcji na filmy...
 2. Odłączyć zasilanie na kilka sekund i włączyć ponownie. Spróbuj kilka razy, a w razie niepowodzenia nagraj od nowa obraz na kartę.
 3. Chyba nie kupisz samej nakładki, bo nie jest ona przeznaczona dla maliny, a dla sparky, czyli maliny przerobionej przez allo.
 4. To czy się znajdzie, czy nie, to już jego problem, może wystarczy mu satysfakcja z pasji... Nie nazwałbym też frajerami, ludzi których potencjalnie na to stać. To zupełnie ich sprawa co robią ze swoimi pieniędzmi i może w przeciwieństwie do Ciebie znajdą w nim zalety pozwalające na wydanie takich pieniędzy. Niezaprzeczalną będzie napewno unikalność. Brałeś kiedyś pod uwagę, że Twoje zdanie/opinia nie są absolutne I zwyczajnie możesz nie znać się najlepiej w pewnych dziedzinach? Słowa w tym tonie pod adresem sprzętu, który jest bez wątpienia technicznym wyzwaniem od kogoś, kto złożył sobie jednego z najprostszych/najpopularniejszych lampiaków brzmią... żałośnie.
 5. Lolomanolo

  Klub XiangSheng

  No właśnie tak mi się wydawało, że ten ostatni robi dla rca to samo co dwa pozostałe 2604 dla XLR. Pytanie, co to, po co jest izolacja w rca?
 6. Lolomanolo

  Klub XiangSheng

  Dla mojego brata, który ma tam już dużą ilość transakcji ten program ochrony klientów działa bardzo dobrze.
 7. Ja kupiłem sobie jakąś sandisk'a 32GB w mediamarkt za ok 6 dych. Jedna z tych szybszych, ale nie pamiętam detali. Możesz kupić mniejszą, ja pomyślałem, że wykorzystam cześć przestrzeni, żeby tam sobie kilka płyt zrippować.
 8. No to z gotowych rozwiązań digione player, albo wersja signature jeśli kasa pozwala. Tylko musisz się upewnić jak to jest z zewnętrznym WiFi po USB, bo nie kożystałem i nie wiem jak się radzą z tym moode, czy volumio.
 9. Lolomanolo

  Klub XiangSheng

  Odnoszę wrażenie, że nie przyczytałeś dokładnie tego co napisałem,dlatego powtórzę :Na xlr gra bardzo dobrze z moim systemem, natomiast problem pojawia kiedy przełączę się na rca. Kiedy w ic16 siedzi 2604 lub 2134 dźwięk jest zduszony, zamulony, wyraźnie brakuje mu góry i dynamiki. Kiedy z ic16 wyjmę wo i zostawię je puste dopiero gra trochę lepiej tj. znika gruby koc, ale z kolei robi się trochę sucho i bez wypełnienia. Stąd wydaje mi się, że w torze rca mam jakąś usterkę, poza tym koledzy już wcześniej sugerowali, że nie powinno być tak dużej różnicy w brzmieniu między wyjściami. Moglibyście polecić kogoś, kto w wawie lub okolicach rzuciłby na niego okiem? Może być pw, z góry dzięki!
 10. Lolomanolo

  Klub XiangSheng

  Niestety chyba raczej oddać dac do servisu...
 11. Lolomanolo

  Klub XiangSheng

  Ciekawe odkrycie dotyczące 05A - otwórz nie wiem po co jest ten ostatni samotny wo na końcu, ale oba wyjścia grają bez niego. Na szybko po XLR nie słyszę różnicy, natomiast na rca jest duża poprawa kiedy go wyjąłem. Wydaje mi się, że dźwięk zbliżył się do tego po XLR, natomiast kiedy wsadzę tam 2604, albo 2134 to powrót do zamuły bez góry, ale tylko po rca. Ktoś może się domyślać, jaką rolę pełni ten opek? Może filrt?
 12. Lolomanolo

  Klub XiangSheng

  Dzięki za odpowiedź na moje pytania. Wiem co to wyjścia zbalansowane, w poprzednim dac też z nich kożystałem. Nie wiem która połówka sygnału idzie po adapterze rca, podejrzewam, że ta nieodwrócona. Zapewniam Cię, że ja też się bardzo zdziwiłem różnicą w brzmieniu. Pierwotnie miałem korzystać z obu wyjść, jednak wychodzi na to, że jeśli zabawa z opkami nie przyniesie rezultatu to, ku swojej niewygodzie będę korzystał tylko z XLR. Poważnie, kiedy wrzuciłem muses 8820 na ic12 i 13 to po rca bardzo brakowało góry, aż moja kobieta zapytała czy coś się zepsuło. Kiedy te same opki zamieniłem z 2604 w torze XLR i podłączyłem amp przez adapter to jakby ktoś ściągnął gruby koc z kolumn. Nie mówię tu o różnicy w głośności, czy dynamice, a o diametralnie różnym brzmieniu. Czy nie jest tak, że te opki za i/v mają jednak inne warunki pracy w torach rca i XLR?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.