Jump to content

Lolomanolo

Użytkownicy
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

679 profile views
 1. Połącz się z maliną przez ssh, jeśli masz kompa z Windowsem to użyj putty, na linuchu terminal.W putty wpisujesz IP maliny, login - pi, password - moodeaudio. Po poprawnym zalogowaniu wpisujesz te komendy i będą one egzekwowane na malinie. BTW. Nie ma ktoś jakiegoś działającego tidal api tokena?
 2. Osobiście nie posiadam, ale na forum słuchawkowym czytałem bardzo dużo dobrych opinii na jego temat.
 3. Widzę, że mamy podobne problemy. Ja też postawiłem na przejrzystość, która jest naprawdę imponująca, ale z drugiej strony stała się przekleństwem, bo jak coś jest źle nagrane/zrealizowane to zwyczajnie nie da się tego słuchać... Powiem Ci, że ja słuchałem na XS 05-a i tu bardzo fajne średnie, nieagresywna góra, ale basu przydałoby się zdecydowanie więcej. Potem idac2, dodało basu, reszta pasma bez większych zmian, ale scena się trochę pogorszyła. Potem wjechał mx-dac i tutaj basu jest jak trzeba, ale średnie już odrobinę chudsze i góra bardziej wyeksponowana. Natomiast co ten dac zrobił ze sce
 4. Można wiedzieć co Ci w nich nie pasowało, jakie masz wady systemu etc?
 5. Mx lepszy bas i góra, XS lepszy środek. Scena, a przede wszystkim głębia to już dominacja mx, jak to się utarło - ze 3 klasy wyżej. Musisz tylko pamiętać, że porównać do XS to każdy chińczyk może być inny. Mój wypada całkiem nieźle w porównaniu do egzemplarza innego kolegi z forum.
 6. Moim zdaniem tak. I kie piszę tu w odniesieniu do konkretnych kolumn, czy ampa bo to bez sensu, ale w porównaniu do wyjścia usb maliny. Testowałem na dwóch dac i rezultat ten sam - podbicie górnej średnicy.
 7. Czy jest szansa, że po przejściu na shanti zniknie ostrość, którą uwydatnia digione?
 8. Z maliny grasz po USB czy masz jakąś nakładkę? Co za liniowy podłączyłeś?
 9. A Ty znowu oceniasz człowieka nic o nim nie wiedząc... Widzisz, no tu nie chodzi tylko o trzymanie lutownicy, dobrze też wiedzieć po co się ją trzyma. Znajomość teorii pozwala zrozumieć to co się robi w praktyce. Ignorancja natomiast prowadzi między innymi do działań na pałe i typowych zachowań kiedy kończą się argumenty, ale co już padło w tym wątku - Internet nie wybiera...
 10. Jeśli pytasz o kable sieciowe to takie same jak w mam w ścianie, aby uniknąć zjawiska peltiera.
 11. Sygnał jest podawany cały czas na oba wyjścia, selekcja dotyczy tylko wejść.
 12. Co polecasz w takim razie w miejsce XS'a w jego budżecie + koszt modów tak by lepiej zagrało ? Wprawdzie pytanie nie do mnie i lepsze jest bardzo względne, ale ja bym się zainteresować MF mx-dac.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.