Jump to content

harychorzow84

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  sport , muzyka
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

80 profile views
 1. Co ja tu mam w tym hd760... Schemat mówi że siedzi tu LT1363, chyba najgorzej nie jest, ale napewno na rynku są lepsze opampy.
 2. Kolejny raport, dziennie kilka godzin słuchania na mcap 4,70uf/250v i jest dobrze, basik fajny słabszy ale za to zróżnicowany, najlepiej jest na średnicy, za to często się zdarza zapiaszczona Góra, może to jeszcze kwestia wygrzania?
 3. Zobaczymy czy coś więcej da się z niego wykrzesać. Kolejny dzień na Mundorfie i naprawdę jest fajnie, jednak te Nichicon Muse były gorsze choć miały swój klimat ale Mcap jest lepszy na tę chwilę.
 4. Jasne że jest świetny ale są rzeczy które można poprawic po fabryce 😀
 5. Hej, wszystkie IC06 do 09 są JRC. Na wyjściu sygnału testuje od trzech dni Mundorfa mcap 4,70uf/250v i z godziny na godzinę jest coraz lepiej.
 6. Przy dacu jest całkiem przyzwoicie, naliczylem 24 Sanyo Os con. Wczoraj na wyście sygnału dałem jakieś stare MKP 4,7uf 100v firmy "Noname" 😀 i muszę powiedzieć że zmianę w dźwięku słychać ale czy na plus czas pokaże bo moje uszy były przyzwyczajone do czegoś innego, na tę chwilę napewno bas jest mniej dokladny(dudniący), średnie na plus ładny wokal, więcej detali a wysokie to zależne od piosenki raz jest lepiej raz gorzej. Więc wygląda że w tym kierunku można iść i narazie na tym się skupie, dam tym kondziom jeszcze trochę pograć i zobaczymy 😀
 7. Chyba że coś z Jantzena np https://allegro.pl/oferta/jantzen-cross-cap-kondensator-4-7-uf-super-cena-5224598438
 8. A taki może być? https://allegro.pl/oferta/2szt-3-3uf-160v-kond-foliowy-mkp1845-roe-7546090278
 9. A napiszcie mi gdzie kupujecie kondensatory bo na all... ro jest tego trochę ale to co potrzebuje musiałbym kupować u różnych sprzedawców i niektórych egzemplarzy wogole nie ma a fajnie by było zamówić w jednym miejscu i spokój.
 10. A tu zaznaczone Jamicony nad którymi się zastanawiam czy wymienić.
 11. Ktoś kiedyś na forum sugerował wymianę kondensatorów na wyjściu audio (zaznaczone na schemacie na czerwono) na Black Gate N tylko ich nigdzie nie ma a jak już są to w absurdalnych cenach,oryginalnie są Nichicon muse 16v 10uf.
 12. Witam,czy jest szansa coś w tym odtwarzaczu poprawić lub wymienić?Jakieś drobne modernizacje co wniosą coś nowego do dźwięku? Na moje ucho i tak gra on całkiem fajnie ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Na moje amatorskie oko (ucho),myślałem o wymianie kondensatorów filtrujących na zasilaniu,są tam Jamicony które nie cieszyły się popularnością w Audio ale czy jest sens? Czy coś to wniesie? Chodzi mi też po głowie zasilenie sekcji audio osobnym transformatorem chodź do końca nie jestem przekonany bo widzę że ten oryginalny ma trzy osobne uzwojenia ale w moim poprzednim cd (HD 750) dałem osobne trafo i efekt był mocno na plus. HD 760 współpracuje ze wzmacniaczem HK 680 i monitorami własnej roboty,basu mi nie brakuje,średnica też jest ok ale często brakuje mi detaliczności na wysokich (na jednym utworze są ok na innym za krzykliwe),może wspólnymi siłami coś wymyślimy,dodam że nie jestem elektronikiem (lutownica nie jest mi obca,podstawy czytania schematów - dam radę)bardziej bawię się w to z zamiłowania. Wszelkie sugestie mile widziane :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.