Jump to content

Wari

Użytkownicy
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

464 profile views
 1. Widziałem dzisiaj w Carrefour promocję telewizorków 19" Kiano (link). Promocja polega na obniżeniu ceny z 399 do 299 PLN. Telewizorek ma wejście HDMI, więc może nada się jako dodatkowy wyświetlacz?
 2. Jakbym miał takie wpływy, to już dawno załatwiłbym sobie parę udogodnień w X45. :D
 3. To samo, co powyżej, ale z angielskimi opisami: X50_R1454 X50D_R1454 Dodatkowo: X45Pro_R1454
 4. Nowe oprogramowanie do X50 i X50D (R1454) : link.
 5. Włożyć zawsze można. ;) Ale pisałeś o exFAT, a w oficjalnej dokumentacji Cocktaila nic o tym nie piszą. Jest mowa o NTFS, HFS+ i ext3/ext4. Na wszelki wypadek po włożeniu dysku ja zrobiłbym formatowanie za pomocą Cocktaila - niech pracuje na tym co sam sobie stworzy.
 6. W polskiej wersji menu ta funkcja nazywa się "Diagnostyka systemu plików". Na X45 po jej uruchomieniu wyświetla się informacja o aktualnej wersji systemu plików.
 7. Kupiłeś z systemem plików Linux, co najmniej ext3. Od wersji oprogramowania R0056 obsługiwany jest także ext4 oraz HFS+ i komercyjna wersja NTFS. W opisie wersji R0056 podają, że użycie funkcji "File System Fix" powoduje aktualizację poprzedniej wersji NTFS do wersji komercyjnej, więc możliwe, że ext3 też zaktualizował się do ext4.
 8. Kiedyś przez chwilę myślałem o tym, ale nie znalazłem żadnego tabletu z wejściem HDMI. Inna sprawa, że nie angażowałem się zbytnio w poszukiwania, więc nie wykluczam istnienia modelu z takim wejściem.
 9. Administrator niemieckiego forum prosi o zgłaszanie uwag do oprogramowania X40 w wersji 0073. Mają być one uwzględnione w kolejnej aktualizacji. Link.
 10. A jaki jest numer tej wersji? Jeśli nie jest wyższy niż 1.3.2, to nowa wersja wręcz musi się pojawić. A to dlatego, że korzystanie z serwisu "Amazon Music" wymaga dwuetapowej weryfikacji użytkownika, a drugi etap tej weryfikacji trzeba przeprowadzić za pomocą MusicX w wersji wyższej niż 1.3.2. Szczegóły w opisie zmian wprowadzonych w oprogramowaniu 1436, punkt 17-2 (link).
 11. Ja nie korzystam z MusicX, ale z ciekawości zajrzałem do sklepu Google i tam piszą, że nowa wersja ma numer 1.4.4 i została opublikowana 21 marca 2019 r. czyli dzisiaj (link).
 12. Odkryłem jeszcze jedną przydatną funkcję. Z klawiatury USB można wywoływać menu kontekstowe używając klawisza F10. Brakowało mi tej możliwości. Nie wiem, czy to nowość w tej wersji oprogramowania, czy wcześniej źle szukałem. W każdym razie jak dla mnie jest to przydatne.
 13. Zainstalowałem w X45 nowe oprogramowanie (1436). W zakresie w jakim korzystam z urządzenia jest dobrze. Tzn. niczego nie popsuto 😉 , a poprawiono kilka rzeczy, które nieco mi doskwierały. Wyświetlacz w trybie "Display (LCD) OFF" jest już naprawdę wygaszany. Co prawda było to już w wersji testowej (1376), ale jeśli ktoś nie chciał ryzykować z wersją testową, to ma już to w wersji oficjalnej. Poprawiono dostęp do zasobów zewnętrznego serwera plików. W pierwszej wersji oprogramowania nie mogłem "dostać się" do zasobów prywatnych zabezpieczonych hasłem. Teraz już nie ma tego problemu. Częściowo rozwiązano problem z odtwarzaniem obrazów płyt z plików CUE z utworami, które są podzielone na indeksy.
 14. Z całym szacunkiem, ale takie deklaracje były już składane co najmniej 3 razy. :) 20.04.2017 r.: "Szczegółowa lista zmian i poprawek będzie dostępna na naszej stronie. ca.4hifi.pl" (link). 14.05.2018 r.: "Niebawem na naszej stronie zmienimy ustawienie - z każdym softem będzie publikować wprowadzone zmiany (link). 05.09.2918 r.: "Pełna lista zmian oraz poprawek będzie dostępna niebawem na naszej stronie oraz FB." (link) - to akurat dotyczy MusicX, ale też skończyło się na zapowiedzi, przynajmniej jeśli chodzi o stronę WWW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.