Jump to content

MDMA66

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by MDMA66

 1. Rezystory wymienione, przewody biegnące od płytek analogowych do portów wyjściowych również. Problemy dalej występują. Jeszcze zostaje: może ktoś na swoim przykładzie pokazać jak to ma zrobione? Jeszcze nurtuje mnie te kable co idą od zasilacza i są zaślepione. Wie ktoś gdzie one mają iść?
 2. Zastanawia mnie jeszcze czemu jest różnica w płytce OpAmp między jedna a drugą w mocowaniu JP1, jedna ma sloty na 10 pinów,druga tylko na 5. Sorry za pisanie postu pod postem, nie mam opcji edytuj. Mogę prosić o wyjaśnienie jaki zasilacz i przetłumaczenie troszkę schematu? na podstawie moich zdj? Tak żeby zwykły śmiertelnik mógłby to zrozumieć lub wytknięcie błędów składania, na podstawie moich zdj.
 3. Teraz pytanie czy usunąć tylko przepaloną czy mówisz o tych wszystkich zaznaczonych?
 4. Dzisiaj robiłem testy na potrzeby serwisu, i stwierdziłem że bez pokrywy DAC działa bez zarzutu, jak tylko chcem założyć pokrywę, powstają gigantyczne zakłócenia , z pokrywą DAC też nie chce się uruchomić. No i to charczenie lewego kanału pojawiają się przy długim użytkowaniu sprzętu . Z tą obudową może to wina jakiegoś uziemienia?
 5. Panowie mam problem. Po długi użytkowaniu dzisiaj stwierdziłem znaczne pogorszenie jakości dźwięku na lewym kanale (tj charczenie) i uczucie swądu z Daca. Po rozkręceniu obudowy zauważyłem, zauważyłem takie coś na płytce. Nie posiadam nic co bym mógł zlokalizować problem, ma ktoś jakiś pomysł?
 6. Bypass w menu mam. Poczekam na schemat bo R62 zlokalizowałem,ale tych dalszych już nie, tak samo nie mam J13.
 7. No właśnie pytam o pilot, bo przyciski nie reaguja kiedy wyswietla nr wejscia z db ? Dopiero działają jak jestem w menu, ale nie znalazłem opcji, żeby zmienić tą wartość.
 8. Witam Piszę w sprawie dokumentacji i mam kilka pytań. Gdzie dostane schematy? Napisałem do autora i podałem mu wersje płytek, niestety nie dostałem odpowiedzi. Jakim pilotem mogę obsługiwać urządzenie? Czy można podpiąć w środku samą Malinę, jako ukryte w obudowie żródło? Czy nie kombinować i podpiąć ją kablem. Łącze się przez coaxiala i na wyświetlaczu mam wartość -7db, czy w jakiś sposób mogę zmienić tą wartość? dzięki za odp i gratulacje dla autora za świetną robotę
 9. Witam Jeśli ktoś ma jakiś gotowy projekt Waldiego do sprzedania, to proszę o kontakt.
 10. MDMA66

  Tannoy M4

  Witam Sprzedam kolumny Tannoy M4. Kolumny w stanie bardzo dobry, jedna kolumn posiada delikatne rysy. Zwrotnice oryginalne. Posiadam maskownice. Zapraszam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.