Jump to content

MarekP.

Użytkownicy
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

390 profile views
 1. http://www.troelsgravesen.dk/The-Loudspeaker.htm
 2. 😀 Niepotrzebnie o tym wspomniałem.... 😀 Poprostu powiedzmy, że lepiej toleruję kawy o niskiej kwasowości. 😁
 3. OK. Ja nie uważam się za jakoś super doświadczonego w tym temacie, robie w ekspresie DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.75.MS więc nic profesjonalnego. Tak tylko stwierdziłem, że z tych co próbowałem z podanej strony najbardziej smakuje mi ta jedna. A od nich próbowałem już prawie wszystkie. Za nutami cytrusowymi i jasnymi paleniami jakoś nie przepadam. Piję bez cukru i dodatków, czasem i bez mleka. Jak ktoś ma jakąś ciekawą propozycję mieszczącą się w moim guście, to chętnie spróbuję. Nie lubię też w kawie kwasowości ze względu na swoje kłopoty z nadkwosowością żołądka. Pozdrowienia.
 4. A gdzie ją można kupić po 27zł? Bo ja kupuję tutaj: https://singleorigin.pl/produkt/gwatemala-cafe-carmona/
 5. Choć ostatnio zrobiłem dłuższy przystanek z wspomnianą Gwatemala Cafe Carmona a to trochę wyżej.
 6. Dokładnie tak Ameryka Południowa to mój smak.
 7. No to ładnie jesteś zakręcony w tym temacie, oczywiście pozytywnie. Też zamawiam single origin ale ja akurat nie przepadam za kawami z afryki. Wolę nuty czekolady i orzechów. No i wychodzi, że z tą kawą jak z dźwiękiem, każdy znajdzie coś dla siebie, każdy ma trochę inny smak. Miły wątek dla odmiany 😀 .
 8. To jak o kawie, to ja polecam spróbować Gwatemala Cafe Carmona.
 9. Zauważyłem, że najwięcej na temat basu mają do powiedzenia osoby, które słuchają muzyki na monitorach lub małych kolumnach podłogowych. Dziwne 😊 .
 10. Kolejna sprawa z roon, plików ape nie odtworzy, bo po co 😃 . Jriver bez problemu.
 11. No i bańka prysła 😁
 12. Z tym qutest to bym się tak nie podniecał
 13. Panowie, dla mnie H200 brzmiał zbyt analitycznie, brakowało mi też barwy i plastyczności na fabrycznych komponentach. Jak już wcześniej pisałem wstawiłem zamiast solen scr mkp audyn true copper max i jestem zadowolony. Przestrzeń też zyskała. Jak komuś brakuje góry, to wystarczy zamiast solen dać mundorfa supreme - grają delikatnie podkreśloną górą. Jak brakuje komuś słodyczy to pozostają kondy na miodzie 😉 . Trzeba tak dobrać, żeby pasowało.
 14. Mam takie pytanie. Nie ma ktoś na sprzedaż zbędnych/używanych mundorf supreme silver/gold/oil 5.6uf, 0.10uf, 0,15uf lub 47uf supreme evo oil?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.